Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 11:30:00

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 28 29 [30]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Покупки за бебето и детето" 13  (Прочетена 187857 пъти)
 
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #435 -: март 17, 2011, 12:53:41 »

След раждането
Чадър за количка
Дъждобран за количка
Чувалче за крака за количка
Активна гимнастика
Шезлонг
Сгъваема кошара
Сгъваем матрак
Олекотена завивка
Слинг
Термос
Музикална играчка за легло
Играчка за количка
Чувалче за ритане


Това е, което съм написала. Пак казвам, че втория списък не съм го мислила много много. Писах каквото се сетих.  blush

Имам и един списък с продукти за майката, но не знам колко е пълен и за това не го пускам. Предстои да направя и списъците за болницата мама/ бебе, но тях като реша къде ще раждам и какво ще се изисква от самата болница.
« Последна редакция: март 17, 2011, 12:55:52 от Капризче » Активен
rozovka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1031



« Отговор #436 -: март 17, 2011, 13:20:19 »

Капризче, много са ти изчерпателни списъците, браво, подготвена мама си ти. Тук ще получиш много коментари и няма да се изказвам супер дълго и аз, само ще пиша две неща, които се сещам: термометърът за вода се оказва леко излишен, нито имаш време толкова да я мериш температурата на водата, нито пък смисъл - така или иначе трябва да я пробваш с ръка добре ли е. Ако пък си смесваш и доливаш от чешмата междувременно, съвсем е безсмислен термометър - то бебето ли да подпираш, да къпеш ли, водата ли да мериш  smile. Другото, което се сещам, е, че лепенките за пъпче не се препоръчваха, но не си спомням защо, ако искаш си провери ей така, за всеки случай.

Влагомерът на мен ми се струваше излишен, но купих комбиниран термометър с влагомер на BebeConfort и се оказа, че не е така - много сухо ставаше при нас от парното, направо и коса, и кожа ми пресъхваше, та какво остава за бебчето, та купихме овлажнител за въздух и сега съм доволна. Не че без влагомера нямаше да разбера, че е сухо  smile, но като видях 30 процента влажност и се убедих, че наистина трябва овлажняване на въздуха.

А какво е чувалче за ритане  blush? Много сладко звучи!
« Последна редакция: март 17, 2011, 13:24:29 от rozovka » Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #437 -: март 17, 2011, 13:41:34 »

Активен
Страници: 1 ... 28 29 [30]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines