Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 12:16:28

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Покупки за бебето и детето" 13  (Прочетена 187860 пъти)
 
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« -: декември 22, 2010, 11:03:28 »


Постове от рода запис и т.н. не се толерират!Трия веднага!
« Последна редакция: декември 22, 2010, 11:06:45 от Данитка » Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: декември 22, 2010, 11:41:40 »

А аз днес чакам да ми доставят колдната пижама на Теокато дойде ще ви я покажа danceg
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: декември 22, 2010, 12:13:04 »

Аз пък макам дрешки от некст и те ще дойдат точно за Коледа.
Сдобихме се със столчета за хранене на Чико, Поли 2в1.

http://babyland.bg/%D0%A1%D1%82%D0%BE%D0%BB%D1%87%D0%B5-%D0%B7%D0%B0-%D1%85%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B5%D0%BD%D0%B5-Chicco/Polly-2-in-1-manhattan/982/

Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #3 -: декември 22, 2010, 12:31:42 »

Яна,ще чакам да напишеш дали си доволна от Чико.Леле тук са от 75-160 евро столчетата и ми се виждат много да дам 75 евро ,а това като гледам 259 ...ужас.Ама ще се дават какво да се прави Ще чакаме намаленията да почнат тук и да намерим някое на по прилична цена.
Да ви кажа много съм ядосана на продуктите Чико мислех си ,че като са италиански и си ги произвеждат в Италия ще са по- евтини ,мъжа ми ми  се смее и казва я виж какво пише на играчките .Поглеждам една ми и те произведени в Китай и една нищо и никъква пластмасова жабка 35 евро  beating.
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: декември 22, 2010, 13:01:10 »

Да, в Китай ги произвеждат, нормално, доста по-евтино им излиза и не само Чико са така де. Ами аз като гледах, по-евтини имаше само на Чиполино и Бертони, но аз основно гледах да са стабилни на земята, ако ме разбирате какво имам предвид.
Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: декември 22, 2010, 13:51:20 »

Нашето столче на Бертони - купено за около 140лв.Уникално е,здраво и много стабилно,кпупихме го на Йоанна,когато беше на 6 месеца!Защо си мислите,че ако не е някаква си "марка" не е хубаво?!  pardon
Даже сега е по евтино http://www.bambino.bg/bertoni-stolche-hranene-bertoni-primo-sea-life-2010-p-1672.html
« Последна редакция: декември 22, 2010, 13:52:51 от Данитка » Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #6 -: декември 22, 2010, 14:21:10 »

А Данитка ,хич и не си го мисля,просто тук има няколко вида и да ти кажа Чико хич не е такава марка каквато ся превъзнасят в БГ .От шампоан Чико Марти получи пърхут.Сега го смених с Джонсън / а те са едни от най евтините тук/ и съм много доволна.Аз на Чико продуктите не ги харесвам,една приятелка работаше тук в една фабрика и пълнеха в шишета на Чико шампоани .А същата течност я слагаха и в шишета на друга марка.Така ,че май само за марката плаща човек.
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: декември 22, 2010, 14:31:52 »

 danceg danceg danceg Дойде най-сетне коледната пижама,голямо търсене падна,но съм мнооооого доволна
Активен
BASTET
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 699


пак съм се размечтала..


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: декември 22, 2010, 15:21:08 »

Аз пък макам дрешки от некст и те ще дойдат точно за Коледа.

Внимавай да не те изненадат коледно, защото на мен не ми дойде поръчката и като се обадих по телефона да им мрънкам ми върнаха парите, но операторката учтиво ми каза - опитайте пак да поръчате.. СЛЕД празниците  diablo. Много съм им сърдита на тия NEXT, не стига че им  е толкова тромава системата за пазаруване, ами и не могат да се справят по празниците. И в събота ща-не ща пратих баща ми до ония мошеници в мола, дето нямат нищо общо с истинския NEXT и продават всичко с 25% отгоре. Но поне имаме това страхотно комплектче от пижамки с инструментите, което толкова исках. То в онлайн магазина свърши още преди седмици, ама тука на тия цени ще си го продават и догодина според мене  blum
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: декември 22, 2010, 15:52:04 »

Данитка, хихи, нищо против Бертони нямам като марка, напротив, аз имам 3 кошарки и трите са техни. Но ние имаме приятел, мн. близък, който е дистрибутор на Бертони, ако разбере, че сме си купили от другаде, ще ни се сърди (в смисъл, че той първо искаше да ни ги подари столчетата, а и второ - винаги ни ги дава с отстъпка и то голяма). Един вид да не се засегне той. Иначе аз бях харесала един модел на Бертони. Отделно са ни подарък и ги взехме в конкретен ден (да не се налага транспортиране от друг град). Но, ако трябва да избирам между 200 лв. за Чиполино и 240 за Чико, винаги ще предпочета Чико (конкретно за столчетата говоря).
Бастет, на мен ми ги поръчва и носи един приятел, който живее в Англия и засега нямам проблеми. А и аз ги поръчах в края на ноември, а не през декември. Ти от кой некст пазаруваш? Питам, т.к. си мисля, че некст продават само на английски адрес и не приемат БГ карти.
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: декември 22, 2010, 16:13:40 »

BASTET ,ти от кой сайт поръчваш на некст,аз имам два,единя има доставка до тук,но не знам колко е,а и цените са горе долу като в магазина в мола,а другия цените са много по-ниски,но нямат доставка и трябва посредник.
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: декември 22, 2010, 17:53:55 »

Хмм и на мен ми стана интересно за Некст, бихте ли споделил линк за по-евтиния  blum
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: декември 22, 2010, 20:21:07 »

Фиама, по-евтин е английският некст, но неприемат БГ карти и доставят само до английски адреси.
Активен
BASTET
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 699


пак съм се размечтала..


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: декември 23, 2010, 02:00:03 »

Разговора за NEXT трябва да е в интернет пазаруването, но там никой не пише, затова ще отговоря тук. В интернешънъл сайта ПРИЕМАТ бг карти, стига да са кредитни, няма никакъв проблем с това blum, парите си ми ги теглят като стой та гледай. И цените ИЗОБЩО не са като в Мола. 20 евро по никой курс не ми излизат 56 лева например, колкото и да смятам. От тази наглост направо ми се зави свят и най-безочливо попитах управителката на магазина, която таман надзираваше подреждането на щандовете защо са им такива цените и тя ми заяви, че нямали нищо общо с NEXT освен стоката и работели по други цени.

А аз поръчвах декември sad Лошото е, че ако нещо се прецака, не  отговарят на никакви имейли, на мен ми отговориха след 2 седмици и в писмото пишеше - обадете се на следния телефон biggrin. И наистина ми се наложи да звъня да си говоря с англия да си търся 80-те евра.. но в интерес на истината ми ги преведоха обратно моментално - докато сме говорили по телефона - проверих часа на транзакцията.

Но слега след прането не съм кой знае колко впечатлена от качеството на дрешките и при положение че от ASDA  и  Mothercare всичко ми идва без проблем, не виждам за какво да се вкарвам в такива филми и сигурно няма да поръчвам повече.
Активен
hoty
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 546


Няма невъзможни неща - има само паузи между две хр


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: декември 23, 2010, 11:23:01 »

Кали, пижамката е много сладка smile Със здраве да си я ползвате! Wink А иначе за дрешките на некст - аз имам суитшърт и панталонче подарени и да ви кажа не са нищо особено... pardon Незнам защо толкова се прехвалва марката, имам други дрешки, които са далеч по-качествени и не са на някоя марка, а просто са избирани по качество и модел smile
Нещо се измести темичката от четките за зъби, но аз да си кажа, че засега ползваме на ненедент силиконовия накрайник и пастата им за деца от 1-4 г, която е без флуор. Скоро обаче ще трябва да купувам четка, защото Пипи все по често започна да ме хапе, понеже иска да си почеше "по-добре" венците. Затова ще следя с интерес какви четки сте закупили..Аз вчера гледах един комплект на чико четка и паста за зъби в кутийка, но цената от 19 лв хич не ме устройва и се насочих да купувам само четка. А и пастата на ненедент явно е доста вкусна, щом Пипи с удоволствие си я хапва докато й мия зъбките Wink funnytooth
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines