Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 14:28:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбените покани - 8 част  (Прочетена 169737 пъти)
 
Pure
Любопитен
*
Публикации: 26



« Отговор #420 -: август 18, 2011, 12:47:30 »

Здравейте дами! smile
Имам иедя да направим хартиени покани само за най-близките ни хора, а на останалите да изпратим електронни по мейла. Но ми се иска да са еднакви все пак. Занете ли дали фирмите, които правят картички биха ми предоставили картичката и на файл допълнително (jpg, pdf..), който да мога да препратя на гостите? Wink
Мерси предварително!!! give_rose
Активен
cherry_dream
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #421 -: август 18, 2011, 17:43:45 »




Toва са нашите. Очаквам ги до края на седмицата. Поръчала съм стандартни за гостите, а за кумовете, шаферките, родителите и сестра ми са със специални текстове и кутии.
Активен
emocia_wa
Професор
****
Публикации: 399



« Отговор #422 -: август 22, 2011, 20:15:29 »

Здравейте дами! smile
Имам иедя да направим хартиени покани само за най-близките ни хора, а на останалите да изпратим електронни по мейла. Но ми се иска да са еднакви все пак. Занете ли дали фирмите, които правят картички биха ми предоставили картичката и на файл допълнително (jpg, pdf..), който да мога да препратя на гостите? Wink
Мерси предварително!!! give_rose
Ако си плащате да ви изготвят проект специално за вас - според мен това е задължително! Те първо ги изработват в електронен вариант и като ги одобрите ги пускат за печат. Ако изберете готови покани по каталог може да питате и не е сигурно, особено ако не са произведени в България.
Добър вариант е да си направите сватбен сайт - там се съдържа най-важната информация от поканите и повече. Например карта на града, където са отбелязани обредния дом, църквата, ресторанта. Така гостите, които са от друг град по-лесно ще се ориентират  Wink
Активен
lipolino
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 26



« Отговор #423 -: август 24, 2011, 08:18:24 »

Тука открих страхотни покани,поне на мен ми харесват и пише че са ръчни,а и не са много скъпи...
http://www.hrisima.net/index.php?option=com_datsogallery&Itemid=56&func=viewcategory&catid=32
 smile
Активен
jojinka
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 21



« Отговор #424 -: август 25, 2011, 11:16:14 »

Момичета, съжалявам за  Offtopic, но някоя от вас може ли да сподели горе долу колко време преди самата сватба е желателно да са готови поканите и да бъдат раздадени? Имам предвид, половин година много време ли е, mda или е по - добре да е месец - два преди сватбата?
Активен
fabolous
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



Моят сватбен албум

« Отговор #425 -: август 25, 2011, 12:00:59 »

Месец-два според мен е най-добрия вариант Wink бройката и без това се мени къде по-драстично, къде по-малко, но половин година си е множко мисля
Активен
Bibsi8792
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1096



« Отговор #426 -: август 25, 2011, 12:02:15 »

Месец преди сватбата е напълно достатъчно !
Активен
lipolino
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 26



« Отговор #427 -: август 25, 2011, 12:03:14 »

еми и аз  мисля че е хубаво поне месец преди сватбата да са ти готови,защото ако сватбета е по време на отпуските,гостите ти да могат да преценят дали да дойтат,а също  така и да ти дадат потвърждение.
Активен
once_upon_a_time
Професор
****
Публикации: 421


« Отговор #428 -: август 25, 2011, 12:04:36 »

Аз мисля, че колкото по-рано, толкова по-добре, но това мнение изразява холеричния ми темперамент biggrin От гледна точка на гостите, добре е поне 1-2 месеца предварително да знаят, че са поканени на сватба, за да могат да си планират отпуски и почивки, както и да отделят пари за подарък.
Активен
jojinka
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 21



« Отговор #429 -: август 25, 2011, 14:32:32 »

Благодаря много на всички  give_rose
Предполагам ще ги направим не по - рано от 2 - 3 месеца преди самата дата на сватбата. Хем да съм спокойна, че имам време да раздам всички покани, хем гостите да имат на предвид предстоящото събитие и да се подготвят.
Активен
emocia_wa
Професор
****
Публикации: 399



« Отговор #430 -: август 25, 2011, 19:11:46 »

Благодаря много на всички  give_rose
Предполагам ще ги направим не по - рано от 2 - 3 месеца преди самата дата на сватбата. Хем да съм спокойна, че имам време да раздам всички покани, хем гостите да имат на предвид предстоящото събитие и да се подготвят.
напълно достатъчно..  good Все пак хората трябва да го планират.   pardon Ако има гости, които се колебаят ще им звъннеш 1 седмица преди сватбата и ще ти кажат окончателно. Wink Горе-долу и тогава ще трябва да кажеш и точна бройка в ресторанта.  good
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #431 -: август 25, 2011, 21:20:18 »

По-рано е по-добре да започнеш, защото ето аз например, имам още 5 покани за раздаване и ми скъсаха нервите тия хора с тяхното мотаене!  hysteric Е, половин година е много, но колкото по-рано започнеш, толкова повече ядове ще избегнеш! Не трябва да забравяш, обаче че ако много по-рано ги раздадеш, трябва да звъниш после за потвърждение. smile
Активен
jojinka
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 21



« Отговор #432 -: август 26, 2011, 15:09:23 »

Благодаря за отзивите!  give_rose
Сега съм по - ориентирана. А като се замисля, че в началото мислех да ги раздавам половин година преди това... къде ми е бил акъла.  crazy
Между другото, поканите на Cherry_Dream са прекрасни  good
Активен
cherry_dream
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #433 -: септември 01, 2011, 23:04:08 »

Благодаря  give_rose

Ние нашите ги раздадохме около месец преди датата, но при нас те бяха по-скоро фиктивни, защото гостите си знаеха и нямаме нужда от потвърждение или ефекта на изненадата.

Активен
eliivanovaa
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 10


Ленчи-Бенчи


« Отговор #434 -: септември 01, 2011, 23:54:13 »

Здравейте.
Някой знае ли спец. програмка на която да си изработим по наш вкус сватбените покани и после да си ги отпечатаме в някое студио, или няма такава програма? Вкъщи имаме само Фотошоп.
Активен
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines