Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 12:34:18

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбените покани - 8 част  (Прочетена 169694 пъти)
 
Barborana
Сватбар
***
Публикации: 251



« Отговор #390 -: юли 20, 2011, 08:31:28 »

Garfield, ще ни покажеш ли как изглеждат поканите, които си харесала?!?! Wink
За моите покани се спрях на печатница Point. Днес ще ги пуснем за печат и за ден, два би следвало да са готови. Пожелайте ми успех smile
Активен
Garfield
Ентусиаст
**
Публикации: 128



« Отговор #391 -: юли 24, 2011, 22:31:55 »

Barbarona, ето ги и тях: http://www.weddix.de/shop/hochzeitskarten/einladungskarten/einladungskarte-cindy.html
Какво мислиш?  smile
А ти вече получили ли твоите от тази агенция? Доволна ли си?  smile
Активен
Barborana
Сватбар
***
Публикации: 251



« Отговор #392 -: юли 25, 2011, 10:22:29 »

Много нежни покани си харесала, Гарфилд! На фотошоп ли ще ги правиш?
Безкрайно съм доволна от печатницата. Бързи, коректни, високо качество на печат и на причлични цени. Препоръчвам ги с две ръце.  good За сега, обаче няма да ви ги показвам  Girl_hide , понеже искам да понапреднем с раздаването им..... НО после ще ги видите  Girl_hide
В момента търся подходящи пликове, тъй като поканите са с нестандартен размер и не знам какво да правя  GROAN
Активен
pink_panther
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 350



Моят сватбен албум

« Отговор #393 -: юли 25, 2011, 19:04:14 »

Ох, Барборана, и аз съм така. Аз последно реших да са червени пликовете, но и такива не мога да намеря. Ако някой е виждал такива, особено в Пловдив, да казва.
Активен
Garfield
Ентусиаст
**
Публикации: 128



« Отговор #394 -: юли 25, 2011, 22:39:55 »

Можеш да провериш на Отец Паисий, където опаковат подаръци
Активен
Barborana
Сватбар
***
Публикации: 251



« Отговор #395 -: юли 26, 2011, 08:54:13 »

Момичета, да ви кажа. Понеже се изнервих, че не мога да си намеря пликове, (а както съм казвала, пощурявам, ако нещото което съм си наумила не се случва сега и на момента) взех, че си направих разгъвка на плик с моите размери, купих си хартия от една книжарница (100 бр. - 4.15 лв., 80 гр/м2) и си разпечатах пликове, които снощи нарязах и залепих. Е, не всичките 100, но около 25-30 бр. са вече готови Wink
Така, че момичета съветвам ви и и вас така. Става относително бързо и пликът е точно по поканата, а не стърчи с по 2 см от всякъде. Абе, чиста работа.....   
Активен
valtsvet
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 105


♣♣♣♣♣


Моят сватбен албум

« Отговор #396 -: юли 26, 2011, 09:23:36 »

аз ще предложа магазина от където ще поръчам нашите покани  girl_wink
цък нашите са модел 0811 струват 1,20лв, а с отпечатване на текст 1,75лв имат много голямо разнообразие от пликове всякакви размери, погледнете може да откриете вашите пликове, на мен ми изглеждат мн хубави  girl_wink аз ще ползвам пликове само за поканите, които ще изпращам с куриер за градовете извън София, всички останали ще дам на ръка, няма по-голяма чест от това да получиш покана за сватба лично от младоженците  Girl_hide
Активен
linoela
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 1



« Отговор #397 -: юли 26, 2011, 12:01:01 »

Здравейте,
Може ли някой да ми каже от къде да си купя хубави панделки. Харесах си покани, които са навити на папирус, но не ми харесаха панделките, с които са вързани. Мисля за някакви панделки от мрежа, с която украсяват букетите. Кажете някой магазин в Пловдив.
Благодаря предварително.
« Последна редакция: юли 26, 2011, 12:04:37 от linoela » Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #398 -: юли 26, 2011, 13:46:34 »

Здравейте,
Може ли някой да ми каже от къде да си купя хубави панделки. Харесах си покани, които са навити на папирус, но не ми харесаха панделките, с които са вързани. Мисля за някакви панделки от мрежа, с която украсяват букетите. Кажете някой магазин в Пловдив.
Благодаря предварително.


м-н "Слънчоглед"  good
Активен
danetta
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 15



Моят сватбен албум

« Отговор #399 -: юли 31, 2011, 00:52:10 »

ето нашите покани:


* DSC01616.JPG (23.66 KB, 429x573 - видяно 266 пъти.)
Активен
fabolous
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



Моят сватбен албум

« Отговор #400 -: август 03, 2011, 13:52:36 »

Подкрепям мнението на Devora  Bravo
качих няколко снимки на моите творения, наречени покани, които най-сетне завърших и вече са в процес на раздаване. Аз много си ги харесвам, а и така като гледам всичко, което правим с положителна емоция става много сполучливо  danceg
Активен
Devora
Ентусиаст
**
Публикации: 59



Моят сватбен албум

« Отговор #401 -: август 03, 2011, 20:44:53 »

Нещо не си виждам предния пост...  crazy

Fabolous, доста труд си хвърлила, но си заслужава!  Bravo
Активен
emocia_wa
Професор
****
Публикации: 399



« Отговор #402 -: август 05, 2011, 11:05:05 »

Здравейте,
Може ли някой да ми каже от къде да си купя хубави панделки. Харесах си покани, които са навити на папирус, но не ми харесаха панделките, с които са вързани. Мисля за някакви панделки от мрежа, с която украсяват букетите. Кажете някой магазин в Пловдив.
Благодаря предварително.

голямо разнообразие от панделки има в кинкалериите (магазини за копчета, прежда и тн.) ако обиколиш повечко, е ще установиш, че навсякъде има различни неща. сигурна съм, че ще си харесаш нещо smile в слънчоглед е добър вариант, те дори имат онлайн магазин http://www.slanchogled.com/sunflower/search.aspx?query=%D1%81%D0%BB%D1%8A%D0%BD%D1%87%D0%BE%D0%B3%D0%BB%D0%B5%D0%B4
там обаче е скъпичко..според мен smile мога обаче да ти препоръчам два други подобни магазина, по-евтини http://ideahobby.bg/page/3/za-nas.html и http://www.2elshi-shop.com/
ако имаш път към София в Илиенци е най-евтино и има страхотно разнообразие от панделки, дори и тези мрежи, които търсиш (те са по-скоро в цветарските магазини). в Илиенци има един магазин, който е нещо като борса на едро за такива хартии, опаковки и аксесоари за цветарски магазини и със сигурност ще откриеш там каквото ти трябва.
Активен
armira
Любопитен
*
Публикации: 29


« Отговор #403 -: август 05, 2011, 15:07:11 »

linoela,нов магазин в Пловдив за панделки и дантели откриха на малката главна точно преди подлеза.Със сигурност ще си харесаш нещо.Много панделки има и на Иван Вазов в едно малко магазинче.В Слънчоглед панделките найстина са много скъпи.Успех!
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #404 -: август 07, 2011, 15:42:55 »

fabolous, danetta, поканите ви са страхотни! Oh my ... Браво, момичета!
Аз качвам снимки как изглеждат пликчетата от целофан, в които слагам моите покани. Изрязвам ги малко и стават много добре според мен.
Иначе моите покани също са почти готови. Ползвах топъл ембосинг и казвам ви - страшна играчка беше! По едно време се сетихме с майка ми, че вместо да нагряваме със сешоара, можем да ги печем във фурната и така стана 100 пъти по-лесно. Като кажа на някого, че си пека поканите във фурната и ме гледат с ей такива очи- shoksarcastic Снимки, на които се виждат по-добре самите покани - в галерията.  smile
Активен
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines