Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 08:38:39

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбените покани - 8 част  (Прочетена 169641 пъти)
 
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #375 -: юли 09, 2011, 17:58:09 »

Аз имам излишен картон, около 5-6-7 листа с размер метър на 70 см. Перлено екрю е. Купих го за 2.50, за толкова го и продавам. Просто не си направихме добре сметката и сега няма какво да го правим. Мисля, че беше 230 или 280 грама. Идеален е за покани.
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #376 -: юли 09, 2011, 18:32:55 »

Посумче, ако са 7 листовете и са перлени като това на снимката...ПРОДАДЕНО! blum
pink_panther, аз намерих едни прозрачни пликчета. Ползват ги тези, които правят мартеници и ги слагат вътре върху картончето. Сети ли се? Харесаха ми, интересно е да се ползва вместо плик, тъй като и аз не намирам нищо. Обаче формат А4 не се побира за 2мм. в най-големите. Не знам как ти струва идеята, ако се намериподходящ размер.


* 180x180_pearlescent.jpg (65.74 KB, 180x180 - видяно 3647 пъти.)
« Последна редакция: юли 09, 2011, 18:35:50 от Monikamaria » Активен
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #377 -: юли 09, 2011, 19:43:45 »

В четвъртък/петък ще ти пратя снимки, защото в момента не съм си вкъщи и няма как да ги снимам.
Активен
sweet_miminka
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 41



Моят сватбен албум

« Отговор #378 -: юли 09, 2011, 20:38:24 »

Моникамария Дай моля те малко повече информация за този печат стои невероятно! Дай контакти smile
Активен
Lovly
Любопитен
*
Публикации: 46



« Отговор #379 -: юли 10, 2011, 15:29:39 »

Моите покани са готови.  yahoo Шаферката ми е запретнала ръкави и ми ги е направила. Беше прекрасна изненада, доста се е потрудила и са станали страхотни. Сега ми остава само да ги занеса някъде, за да ми ги надпишат danceg
 


Активен
love.net
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 168



« Отговор #380 -: юли 10, 2011, 18:33:04 »

Браво Lovly поканите са супер  Bravo ние утре ще ходим да поръчваме нашите... smile
Активен
pink_panther
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 350



Моят сватбен албум

« Отговор #381 -: юли 11, 2011, 11:11:36 »

pink_panther, аз намерих едни прозрачни пликчета. Ползват ги тези, които правят мартеници и ги слагат вътре върху картончето. Сети ли се? Харесаха ми, интересно е да се ползва вместо плик, тъй като и аз не намирам нищо. Обаче формат А4 не се побира за 2мм. в най-големите. Не знам как ти струва идеята, ако се намериподходящ размер.

Хммм, я ми кажи за тези пликчета, къде ги намери. Идеята за прозрачни пликове ми се струва доста интересна!  Bravo Кажи ми само къде да потърся такива, че не мога да си ги представя - нещо като прозрачен целофан ли е?
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #382 -: юли 11, 2011, 15:55:04 »

sweet_miminka, печата ми го направиха в една рекл. агенция, чиито офис е на "Стамболийски", от лявата страна, точно след "Ботев", посока "Св.Неделя". Това е ако си от София. Има голяма табела печати и се влиза в един вход. Не мога да ти дам по-точни координати за съжаление. Аз ги намерих с търсачката, така че и ти можеш да откриеш много варианти така. Иначе печатът стана точно за 5мин.  good
pink_panther, точно от прозрачен целофан са.  good Аз ги открих като ходих да си търся сватбени дреболии на Илиенци. Но убий ме не мога да ти кажа къде!  pardon Там беше някакъв ад и повече не отивам! Но трябва да има и на друго място. Виж какво открих тук: http://www.mart-bg.com/ в раздел "опаковки" при целофаните. Много се чудя дали ще стане!  scratch one-s head
Активен
Evalina
Сватбар
***
Публикации: 203



« Отговор #383 -: юли 11, 2011, 17:34:52 »

Monikamaria, тези пликчета не са ли много малки? Най-големите са с размери 8/14 см. Аз още не съм започнала да си правя поканите и не съм наясно колко е стандартно размерът, но 8х14 ми се струва малко  huhhuh.gif ???
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #384 -: юли 11, 2011, 18:23:21 »

Аз вече си взех от пликчетата (майка ми отиде на място в магазина) и най-подходящ е излязъл размерът 15/20. Стърчи отстрани, но малко. Като станат готови поканите ще кача снимчици как изглежда.  smile
Активен
pink_panther
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 350



Моят сватбен албум

« Отговор #385 -: юли 11, 2011, 18:33:35 »

Ууу, супер, кажи дали става хубаво. Аз се чудех много как би изглеждало, че е малко нестандартно, но съм отворена за всякакви нови идеи! Така че, с нетърпение чакам снимки, за да знам дали да търся и аз!  Bravo
Активен
fabolous
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



Моят сватбен албум

« Отговор #386 -: юли 12, 2011, 13:11:53 »

 Offtopic Връхлитам с един въпрос, може и да има отговор на него тук по страниците, но нямам възможност да ги изчета ,за което ще ме извините ...
Та на въпроса: къде в София мога да си намеря готови покани на прилични цени, че 2/3 от гостите ми заявиха, че ще дойдат и не искат покани. За кумовете си я правя аз, но за гостите, с които не съм контактувала и не са наблизо ще ми трябват покани.  smile
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #387 -: юли 12, 2011, 13:30:57 »

Ето малко идейки:  smile
http://www.cardbg.com/%D1%81%D0%B2%D0%B0%D1%82%D0%B1%D0%B5%D0%BD%D0%B8-%D0%BF%D0%BE%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8
http://pokani.com/
http://www.inka-bg.com/catalog.php
Активен
babyboopk
Ентусиаст
**
Публикации: 128


Моят сватбен албум

« Отговор #388 -: юли 16, 2011, 01:21:01 »

Мони, мислих и този вариант.... но нямаше как да се получи. Все пак благодарение на Michelle намерихме къде да ги принтираме и даже вече ги раздаваме yahoo С малко компромиси от наша страна (исках поканите ни да са мат а, не гланц и да са бордо от двете страни) си получихме едни мноооого хубави покани (поне според нас) и според милите отзиви на хората, които вече са си ги получили blush А и пликовете ни... аз си ги правих и за времето, с което разполагах..... и възможностите, мисля че се получиха оптимално добре smile.
Утре ще кача снимки в галерията, за да чуя и вашите мнения smile yahoo
Хайде лека от мен  good
Активен
Garfield
Ентусиаст
**
Публикации: 128



« Отговор #389 -: юли 19, 2011, 17:48:43 »

Аз си харесах покани в един немски сайт - направо се влюбих в тях. И сега мисля да ги дам на някоя агенция да ги отпечата.
Някои правил е това? И можете ли да ми препоръчате подходяща агенция? smile
Активен
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines