Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 14:27:43

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбените покани - 8 част  (Прочетена 169735 пъти)
 
Sandri
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230



« Отговор #315 -: май 22, 2011, 20:05:08 »

Зависи от хората. Според мен е добра идея, но може да има и обидени... И все пак си мисля, че е ок, защото в крайна сметка каните само тях, а не и семействата им и с една такава покана това става съвсем ясно и после няма да имаш проблема с "неканените" гости под формата на жени и деца. На мен идеята ми харесва, особено след като правиш поканите сама и тази покана така и така ще е специална и индивидуална.  good
Активен
Cari
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 13



« Отговор #316 -: май 23, 2011, 22:46:15 »

Здравейте, момичета. Помагайте. Избрах си и моите покани (най-сетне) и ги поръчах. Проблемът е че красивият тъмно син цвят на поканите по никакъв начин не се връзваше с плика, който върви към тях и аз го отказах. Сега търся хубави пликове (11-19см. приблизително). Утре ще се разходя до близкия офис 1, но не мисля, че там ще намеря подходящи. Дайте идея къде да търся. Благодаря, и усмихната подготовка за големия ден   smile
Активен
Devora
Ентусиаст
**
Публикации: 59



Моят сватбен албум

« Отговор #317 -: май 23, 2011, 23:01:05 »

Heruvimche, може би цветенца можеш да намериш в Джъмбо, там обикновено има такива дреболийки!

Posum, скоро се жени една приятелка и даде обща покана на мястото, където работи. Доколкото знам, нямаше обидени, дори много се зарадваха, че изобщо са поканени.  good
Активен
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #318 -: май 24, 2011, 13:37:10 »

Pak sym az.
Запознахме да сглобяваме поканите и майка и баба са очаровани.
Сега се чудя как да поканя моите колежки.
Аз работя в 1 стая с 2 от тях, имам 2 колежки деловодителки и 2 други, като двете работят в различни стаи. Иска ми се да ги поканя с 1 покана, че мн пипкаво се правят. Как да стане?
Активен
Sandri
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230



« Отговор #319 -: май 24, 2011, 13:40:53 »

Не можеш ли в обедната почивка да ги събереш и да им я дадеш?
Активен
Devora
Ентусиаст
**
Публикации: 59



Моят сватбен албум

« Отговор #320 -: май 24, 2011, 20:55:48 »

И аз съм за идетя на Sandri. smile
Активен
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #321 -: май 24, 2011, 21:03:30 »

Те се гласят, че ще идват без да са видели покана. Въпросът е на кого да я връча, след като не работим всички в 1 стая.
Активен
Cari
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 13



« Отговор #322 -: май 25, 2011, 08:11:27 »

Pak sym az.
Запознахме да сглобяваме поканите и майка и баба са очаровани.
Сега се чудя как да поканя моите колежки.
Аз работя в 1 стая с 2 от тях, имам 2 колежки деловодителки и 2 други, като двете работят в различни стаи. Иска ми се да ги поканя с 1 покана, че мн пипкаво се правят. Как да стане?
И при мен е същата ситуация, даже ние сме в 3 различни стаи smile Решила съм да ги събера всички докато пием кафе и да им я дам. И аз обаче се чудя на кого точно да я връча.
Активен
caffein
Ентусиаст
**
Публикации: 59



Моят сватбен албум

« Отговор #323 -: май 25, 2011, 14:20:15 »

Пробвай в подземния етаж на Orange Center - там имат и в наличност някои готини луксозни.

По принцип повечето фирми, които се занимават с печатна реклама предлагат пазаруване по  каталог, така изборът е най-голям - наистина не можеш да ги видиш на живо, но общо взето фирмите са такива (каталожните търговци), че грешка няма - казваш си размера, харесваш си цвят и готово...
http://www.jdesign-bg.com/
Примерен сайт - има безброй подобни...


Здравейте, момичета. Помагайте. Избрах си и моите покани (най-сетне) и ги поръчах. Проблемът е че красивият тъмно син цвят на поканите по никакъв начин не се връзваше с плика, който върви към тях и аз го отказах. Сега търся хубави пликове (11-19см. приблизително). Утре ще се разходя до близкия офис 1, но не мисля, че там ще намеря подходящи. Дайте идея къде да търся. Благодаря, и усмихната подготовка за големия ден   smile
Активен
Sandri
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230



« Отговор #324 -: май 25, 2011, 17:05:39 »

posum ами събери ги всичките на едно място, независимо дали на кафе или в обедната почивка и просто дай поканата на тази колежка която е най-близко до теб в момента и кажи, че е за всички  pardon . После те ще решат помежду си какво ще правят с нея...
Активен
dany_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #325 -: май 27, 2011, 05:54:25 »

Моите покани пристигнахаааааааааааааа Bravo Bravo Bravo Bravo
Супер много съм доволна,от качеството-невероятни са!!!!
Качвам снимки в галерията
Активен
pinkbird
Професор
****
Публикации: 415



« Отговор #326 -: май 27, 2011, 07:27:12 »

Дани, поканите ви са супер Bravo
Активен
Susito
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 131


Ще ставам госпожа :-)


« Отговор #327 -: май 27, 2011, 09:36:42 »

Момичата да ви питам и аз нещичко...
Трябва спешно да си поръчам поканите, че подготовката започна да изостава. Но не искам да бъдат много скъпи, просто не мога да си го позволя. Гледам разни сайтове, но цените са над 1,5 лв, което ми се вижда спъпо. Имате ли идея откъде мога да поръчам покани на по-нормални цени?
Активен
Cari
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 13



« Отговор #328 -: май 27, 2011, 10:26:42 »

Момичата да ви питам и аз нещичко...
Трябва спешно да си поръчам поканите, че подготовката започна да изостава. Но не искам да бъдат много скъпи, просто не мога да си го позволя. Гледам разни сайтове, но цените са над 1,5 лв, което ми се вижда спъпо. Имате ли идея откъде мога да поръчам покани на по-нормални цени?
Разгледай тук http://www.takrida.com/ може да си харесаш нещо. Има цени, поне ще те ориентират. Успех в търсенето и подготовката.
Само да добавя моя опит - пликът за поканата никак не ми харасе, но можеш да го откажеш - цените на плика и поканата са отделни.
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #329 -: май 27, 2011, 10:34:11 »

Susito, виж този сайт http://www.inka-bg.com/card.php?id=11 има и по 80ст покани. Ако не се лъжа доста от тях ги има и в центъра за записване на Пиротска. Там имаше и по 40 ст.
Активен
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines