Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 23, 2024, 04:28:31

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбените покани - 8 част  (Прочетена 170119 пъти)
 
mielle
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 31



« Отговор #150 -: март 08, 2011, 12:40:18 »

щом си си избрала фирмата, със сигурност принтирането ще отнеме само ден - два. аз повече зор видях с намирането кой да отпечатва поканите, а после станаха за нула време smile
а иначе съм много "за" текста за потвърждаването, защото ако някой няма да дойде, поне да го подсетим да звънне Wink
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #151 -: март 08, 2011, 17:18:36 »

И ние не сме писали в поканите срок за потвърждение, тъй като са уж само близки хора, които така или иначе знаят, че ще се женим от преди това и имат някаква нагласа. Но тъй като трябва да резервираме и хотел ги молим при даването на поканата да потвърдят до началото на април.
Активен
alo_madona
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 204



Моят сватбен албум

« Отговор #152 -: март 09, 2011, 17:26:11 »

Помогнете ми за поканите мили дами! Търся покани със пеперуди-лилаво,екрю и златно са цветовете на сватбата,но за сега не ми допада нищо bqsnasym
Активен
once_upon_a_time
Професор
****
Публикации: 421


« Отговор #153 -: март 09, 2011, 19:04:25 »

Моите цветове са абсолютно същите, но пък аз сама ще си правя поканите smile Т.е. ще имам една основна "бланка" в златно, с букви в бордо
Активен
soulless
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #154 -: март 09, 2011, 23:09:30 »

Alo_madona, разгледай и тези покани, ако искаш:

http://svatba.stemacbg.com/pokani.html

Надявам се да не се приеме за реклама - аз лично съм много доволна от нещицата, които правят в това сватбено студио, купих си разни дреболии от тях, за поканите също ще им се доверя. Хубавото е, че правят всякакви цветови корекции в поканите, примерно ние харесахме покани в златно, с червена панделка, но нашите ще бъдат изцяло в екрю с панделка също в този цвят, като цената на поканата ще си остане същата като на оригиналния модел. Само ще трябва да почакаме малко повече за изработката на поканите - 3-7 дни, но при нас време бол. Изобщо много съм доволна, че и тази задачка постепенно я отмятаме blum
Активен
lilkada
Ентусиаст
**
Публикации: 147



« Отговор #155 -: март 10, 2011, 11:04:18 »

мисля, че повечето фирми за изработка на покани предлагат и услугата "собствен дизайн". Харесваш си нещо и го обясняваш подробно и те ти предлагат варианти. Малко по-скъпо е от стандартните, но зависи и от материалите, с които се изработва. Най-добре да питаш на няколко места  good
Активен
vikidan
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #156 -: март 11, 2011, 12:03:29 »

Търся покани  със  слънчогледи моля give_rose
Активен
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #157 -: март 11, 2011, 18:39:35 »

Търся покани  със  слънчогледи моля give_rose
Ako намериш нещо - свиркай. И нашата сватба е с тази тема.
Активен
pinkbird
Професор
****
Публикации: 415



« Отговор #158 -: март 11, 2011, 21:07:50 »

Момичета, ето няколко слънчогледови идеи smile Случайно попаднах и на един блог с няколко статии посветени на покани със слънчогледи - цък


« Последна редакция: март 11, 2011, 21:09:59 от pinkbird » Активен
vikidan
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #159 -: март 13, 2011, 12:35:44 »

Много благодаря изрових нета за да си купя нещо готово ама нищо не намирам...имам предвид готови само да си надпишем.Ако някой попадне моля да сподели. girl_impossible sad
Активен
lulu_f
Любопитен
*
Публикации: 37



« Отговор #160 -: март 13, 2011, 18:47:50 »

 smile Ние в петък одобрихме текста за поканите и чакам другата седмица да са готови. Но имам други притеснения. На хората, които живеят близо и можем да се видим ще им ги дадем лично, но доста от гостите ни са от чужбина или от градове далече от нас. И честно казано ме притесняват Български пощи - да не стане така, че да се изгуби някоя покана и някой да остане обиден. Може би да им звъннем и да ги предупредим, да се чувствам поканени ли, не знам? Защото честно казано досега не съм казвала на никой директно "Заповядай на 14 май". За някои се подразбира, но има и доста, които се чудехме и накрая решихме да ги поканим.
Активен
soulless
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #161 -: март 13, 2011, 18:56:15 »

Лулу, ако ползвате Български пощи, изпратете поканите препоръчано - така получаваш разписка за изпратеното писмо и има някаква гаранция, че то ще стигне до получателя. Аз лично мисля така да процедирам с нашите покани до гостите, които няма да видим лично преди големия ден smile
Активен
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #162 -: март 13, 2011, 18:58:54 »

Аз мисля да процедирам по същия начин.
Активен
lulu_f
Любопитен
*
Публикации: 37



« Отговор #163 -: март 13, 2011, 19:14:49 »

Мерси за предложението. Не се бях сетила, но честно казано отдавна не съм пращала писмо, даже не си спомням от кога.
Активен
irkaaa
Сватбар
***
Публикации: 214



« Отговор #164 -: март 13, 2011, 22:02:46 »

Съжалявам за  Offtopic, че не е по - темата. Да си кажа и аз опита с Българските пощи - пращала съм на брат ми в София препоръчано писмо, и ако човек не знае че има писмо може и да не го получи, Сега като пращах покани на приятели(непрепоръчани) още на следващия ден получиха писмата (но все пак е важно дали пощите им на входа са сигурни  blush)
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines