Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 23, 2024, 12:29:54

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбените покани - 8 част  (Прочетена 170312 пъти)
 
CabuHka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 378



Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: февруари 01, 2011, 10:35:00 »

Много оригинална идея браво Anichka_BG. Аз първо мислих сама да направя поканите, но после....  blush та дадохме ги на сватбената агенция и чакам да ми пратят проекта. Като имам снимка ще ви ги пусна да ги видите.
Активен
lena_13
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 7



« Отговор #76 -: февруари 01, 2011, 16:02:55 »

Привет на всички ,нова съм във форума ,но много ми харесват идеите ви.предстои ми да се бракувам тази година и ве започнаха нервите sad(имам проблеми с поканите ,нищо не ми харесва ,имам много идеи и държа сама да ги направя ,но незнам на кой вариант да се спра..:)надявам се с ваша помощ да се справя с по малко нерви:) Wink
Активен
sill
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 41



« Отговор #77 -: февруари 01, 2011, 16:04:00 »

Здравейте. Относно темичката реших да ви пиша. Една моя позната изработва сватбени покани - естествено ръчна изработка, луксозен картон страхотен избор за текстове, изключително бързо действие и всичко това за 1,50лв. приблизително. Който е заинтересован да пише на лични.
Активен
CabuHka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 378



Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: февруари 02, 2011, 18:51:59 »

Ето я и поканата  blush



* покана_венелина[1].jpg (70.5 KB, 542x476 - видяно 632 пъти.)
Активен
_Ava_
Ентусиаст
**
Публикации: 149



Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: февруари 02, 2011, 19:25:31 »

CabuHka (това идвало от Сабинка!  Girl_hide), и на мен много ми допадат поканите ви, защото са изчистени. Напоследък и аз залитам по едноцветните изпълнения - някак по-стилни са ми (но ще видим като дойде време за нашите какво ще измисля...)
Активен
CabuHka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 378



Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: февруари 02, 2011, 19:33:26 »

Ами ние искахме някакви такива по-разчупени т.е. нетрадиционна покана искахме и мисля, че се получи, а и с текста си отива.
Активен
lola_bunny
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 122



Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: февруари 03, 2011, 00:12:29 »

CabuHka,  поканите  са  чудесни. Много  добре  се  е  получило. Само  че  и  аз  имам  проблем  с  текста  от  снимката sad
В  Бургас  ли  ви ги  правеха,  защото  до  колкото  разбрах сте  си  правили  проект, и  ако  да  къде  ж  Бургас? А и  колко  парички  ви  излиза поканата?
Активен
CabuHka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 378



Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: февруари 03, 2011, 08:32:21 »

Поканите ще ни излязат около 1.50лв, а за дизайна ползвахме готова с наши промени. От сватбената ни агенция поеха ангажимента да ги дадат на рекламно студио да ни ги изработи в Бургас. Иначе готовата покана беше 0.90лв. Текста ще ти го пратя на лични smile
Активен
dany_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: февруари 04, 2011, 11:22:20 »

някой правил ли е сам,от поканите папируси как става,коя е най добрата хартия за тях моля ви за помощ
Активен
pinkbird
Професор
****
Публикации: 415



« Отговор #84 -: февруари 04, 2011, 15:05:23 »

Момичета, знаете ли къде във Варна мога да дам да ми нарежат картона за поканите? Искам да ми го нарежат на парчета с размера на поканата. Листите ми са доста големи и ще е по-добре някой да ми ги нареже.
« Последна редакция: февруари 04, 2011, 15:17:54 от pinkbird » Активен
rafaeLa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 700


шматка по свой си начин


Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: февруари 04, 2011, 15:10:48 »

пинкбърд мисля, че всяка рекламна агенция може да ти нареже картона както желаеш - рязането не би следвало да струва повече от 0.03ст. на срез smile само че мога да ти препоръчам срезовете да се направят с гилотина, защото ще станат по-чисти и фини smile
« Последна редакция: февруари 04, 2011, 15:12:40 от rafaeLa » Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: февруари 04, 2011, 15:15:25 »

Момичета, знаете ли къде във Варна мога да дам да ми нарежат картона за поканите? Искам да ми го нарежат на парчета с размераа за поканата. Листите ми са доста големи и ще е по-добре някой да ми ги нареже.
В Слънчоглед на долния етаж.Ама мисля че е скъпичко.Или в някоя рекламна агенция.
Активен
katerinciq
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 70



« Отговор #87 -: февруари 07, 2011, 19:01:57 »

Здравейте,момичета. Докато се рових из нета се натъкнах на сайт със страхотни и много оригинални,
според мен покани. Ето го и сайта http://www.stylehive.com/tag/hand_drawn_wedding_invitations. Аз се спрях на http://www.stylehive.com/bookmark/singing-bird-hand-drawn-wedding-invitations-hi024-beautiful-wedding-invitations-free-shipping-749730 и мисля с помоща на приятел, работещ на photoshop да бъде моята сватбена покана, поне за сега. smile
Ако имате на разположение  сайтове с оригинални покани ще се радвам да ги споделите с мен  Wink
Активен
CabuHka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 378



Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: февруари 07, 2011, 20:06:11 »

някой правил ли е сам,от поканите папируси как става,коя е най добрата хартия за тях моля ви за помощ

Може с паус и една пандела посредата и си готова.
Активен
pinkbird
Професор
****
Публикации: 415



« Отговор #89 -: февруари 13, 2011, 12:55:37 »

Момичета, качих снимки на проекто-поканите в галерията. Не мога да измисля, какво да сложа на външната корица, защото така е много празна. Предпочитам да е нещо, което може да бъде залепено, защото ще си ги правя изцяло аз. Нищо не ми хрумва като идея sad Приемам идеи и предложения  smile
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines