Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 20:30:29

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбените покани - 8 част  (Прочетена 169933 пъти)
 
malinka_a
Ентусиаст
**
Публикации: 144


Истински щастлива и обичана..


Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: януари 27, 2011, 11:36:52 »

Здравейте момичета,
да се запиша и аз в темичката, влюбих се в ето тези покани:
http://www.violet-bg.com/papirus-grace-In1.htm но ми идват малко скъпички и смятам да се опитам да си ги изработя сама. Приемам всякакви съвети за евтини материали и кутиики give_rose
« Последна редакция: януари 27, 2011, 11:41:50 от malinka_a » Активен
rafaeLa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 700


шматка по свой си начин


Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: януари 27, 2011, 11:59:38 »

за кутийки не съм сигурна, че ще е лесно да намериш твоят размер, но заготовки за кутийки съм виждала в Mr.Bricolage и Мetro, възможно е да ги намериш някъде другаде, панделките са от сатенена лента по 50ст. метъра във всеки магазин за платове, конци и т.н., тези розички, които виждам на снимката, в асеновград се продават по 10 за 1-1.20лв. аз лично ги намерих и в Стара Загора, но цената вече е 3.60лв. за същата бройка, канелени пръчици се продават във всеки магазин - цената е някакви стотинки за бройка, а хартията не мога да преценя така от снимката, но дори и да е паус, тук някой беше споменал, че листчето в обикновената книжарница е символична, а от един лист А4 така като гледам ще излязат 2 до 3 покани - в зависимост от размера, но така или иначе канелките не са много големи, така, че няма много пространство за въображение, успех!
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #62 -: януари 27, 2011, 13:07:31 »

diddka   Oh my ... как така не са ти изпълнили желанието? Защо не ги върнеш? Предполагам пазиш кореспонденцията?
Активен
_Ava_
Ентусиаст
**
Публикации: 149



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: януари 27, 2011, 14:25:11 »

всъщност сантименталната стойност на поканването се губи между шрифта, картона и "набирането"...

 goodpost goodpost goodpost

Именно заради това имам намерение да си направя поканите по мой проект и да минат през ръцете и сърцето ми!
Но има и неща, за които ще ползвам услугите на печетница, за да изглеждат съвършени.
Активен
kala
Сватбар
***
Публикации: 297



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: януари 27, 2011, 17:00:23 »

@ Mariaid и Mauve
Аз смятам че съдържанието е по-важно от формата и реших да не се занимавам с разправии и обяснения и чакане отново. Както казах, поканите си ги харесвам, въпреки ситния шрифт, а и нямам време и нерви сама да си ги изработя  pardon
Поста ми беше насочен към всички които те първа се чудят дали да поръчат или да си ги направят сами - за да са подготвени.
Но не бива да си разваляме красивото събитие, като хвърляме излишни нерви във всяка подробност  Wink
Активен
LadyB
Любопитен
*
Публикации: 38



« Отговор #65 -: януари 27, 2011, 17:10:25 »

Това с изработката на поканите собственоръчно ми допада, аз все още не знам какви ще бъдат моите. Повечето в интернет сайтовете не ми харесват, не си струват и парите дори, но като наблици ще е нещо семпло, покана. smile
Активен
dany_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: януари 27, 2011, 17:29:22 »

 И аз искам,адски много да си ги направя,сама........
ноне ми идват много идеи моля ако някой е по навътре с тези неща за помощ с идеи
бЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО!!!!
Активен
tinkarbell
Ентусиаст
**
Публикации: 74



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: януари 27, 2011, 22:39:55 »

Здравейте момичета, аз също смятам да измисля визията на поканите си сама и с малко помощ от приятел,поканата която  си  харесала malinka_a e много красива.Успех в реализацията! По този въпрос исках да попитам rafaeLa къде точно си гледала тези розички в Стара Загора
Активен
Anichka_BG
Регистриран

Публикации: 6


Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: януари 30, 2011, 19:42:22 »

Здравейте,
 показвам Ви моите покани, въпреки че не съм писала четох доста и почерпих много идеи от Вас, така че благодаря за помощта.
http://forum.svatbata.bg/index.php/v/Anichka_BG/pok4.jpg.html?action=gallery
Активен
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: януари 30, 2011, 20:10:38 »

Мнооооооооооооого ми харесват! Би ли споделила как си ги направила? Как си направила плика, от каква хартия. Особено силно ме вълнува как си залепила оризовата хартия за червената част. Принтира ли се на обикновен, лазарен принтер? И не напоследно място: колко парички ти излезна едната.
Активен
Anichka_BG
Регистриран

Публикации: 6


Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: януари 31, 2011, 10:34:53 »

Червената част - картона, го направи кума (тои се занимава с рекламни материали) по мой проект просто го пусна в печатница, т.к. картона е промазан и на обикновен принтер нямаше да стане. Просто в последния момент нямаше от първоначалния картон, който бях харесала. Пауса , на който пише ПОКАНА го разпечатах на лазарен принтер вкъщи и просто го нарязах и залепис с 1-2 капки "Капчица" , под панделката. Панделката я залепих с обикновенно сухо лепило и капка "Капчица" на края.
Плика е от сребърен крафт хартия .http://www.cardbg.com/products/product/717
В слънчоглед си бях харесала картон, но излизаше по 40 ст на А4 или иначе казано на картичка и много се оскъпяваха нещата. А я направих лесно направих си макет от картно и само налагах на листата и изрязах ги и ги сгънах.
Тотал една картичка ми излезе около 1,1 лв, не мога точно да определя, т.к. освен картичките направих и 10 книжки за роднини и приятели, които са имали пръст в нашата връзка. А всяка книжка е по 15 страници.
Активен
tinkarbell
Ентусиаст
**
Публикации: 74



Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: януари 31, 2011, 11:59:48 »

Браво страхотно си се справила, много са ти хубави поканите  Bravo , разкажи ни сега и за тези книжки,че ми стана интересно, а може би и на другите... smile
Активен
Anichka_BG
Регистриран

Публикации: 6


Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: януари 31, 2011, 20:52:42 »

Мерси.
Сложих книжките в галерията ми. Те разказват нашата история тип приказка с първо действие- началото, второ - след годежа и какво ще последва с по една страничка за партито- моминско или ергенско да може да се попълни с час и място и спа ден за дамите. smile
Активен
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: януари 31, 2011, 21:51:13 »

Паус е оризовата хартия, така ли?  Търсих в нета, но наистина ми е трудно да се ориентирам.
От едната страна си я залепила с Капчица, а от другата? Ами хартията, на която е съществената част от поканата, как я залепи?

Мисля си дали би могло да стане с тапети? Някоя от вас пробвала ли е?
Активен
rafaeLa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 700


шматка по свой си начин


Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: януари 31, 2011, 22:19:08 »

Посум всъщност оризовата хартия е вид много фин паус, щото то има различни видове, примерно моята "бележка за откуп" е от структуриран паус, което всъщност е доста здрав и полупрозрачен картон smile
« Последна редакция: януари 31, 2011, 22:23:05 от rafaeLa » Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines