Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 12:30:47

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбените покани - 8 част  (Прочетена 169689 пъти)
 
Susito
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 131


Ще ставам госпожа :-)


« Отговор #330 -: май 27, 2011, 10:56:05 »

Cari, V_e_S_i Много ви благодаря за бързият отговор.  give_rose
А за Пиротска изобщо не се бях сетила, мерси, че ме подсетихте. Другата седмица трябва да платя гражданския брак и ще ги разгледам.
Активен
Ивето
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 919


Мама на прекрасен син :)


« Отговор #331 -: май 27, 2011, 12:25:52 »

нашите покани са от Малкия цум по 1,2 беше една с плик, снимки имам в галерията smile smile smile там има доста, а отсреща в "ДОМ ЗА РАДОСТНИ ОБРЕДИ" не ми хареса нищо, но под 1 лев покани нямаше, поне не видях
Активен
lawyer
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 779


Моят сватбен албум

« Отговор #332 -: май 28, 2011, 22:26:08 »

Момичета, днес получих поканите си, качвам снимка, цената е 1,50 лв. Искам да благодаря първо на soulless, която сподели своя модел, защото благодарение на нея научих за ателие "Стемац", които правят невероятни неща за кратко време, изключително коректни са, като всичко обсъждахме само по скайп, но нещата са точно такива, каквито си ги представях smile картона е в екрю, перлен, а панделката е сатен, като сме заложили на цветовете на сватбата.


* lila.jpg (62.76 KB, 600x800 - видяно 250 пъти.)
Активен
lawyer
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 779


Моят сватбен албум

« Отговор #333 -: май 28, 2011, 22:38:29 »

От същото ателие си поръчах и тейбъл картички с номера на масите, ето една, за да добиете представа smile


* .jpg (33.75 KB, 794x1123 - видяно 248 пъти.)
Активен
dany_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #334 -: май 29, 2011, 01:50:44 »

Много са хубави,и аз си писах с тях по скайп но не ми допадна това което ми направиха като пробни покани,,просто защото цвета на сватбата е малко по особен и жълтото което ми предложиха не ми хареса,твоите са станали супер честито
Активен
unicusbg
Ентусиаст
**
Публикации: 119


hand made манияк


Моят сватбен албум

« Отговор #335 -: май 30, 2011, 10:46:04 »

Приветче,

Да се похваля с моята идея за е-mail покана. Тъй като на подписването решихме да сме само с родителите и кумовете без тържество, но пък исках и приятелите ми да са с мен, реших да има направим кратко филмче. Ще го изпратя на мейли,съобщения във ФБ и т.н. Повечето сигурно няма да могат да дойдат, защото е работен ден. Но това не пречи да се почувстват специални. Пък, който може да се откъсне от работа и задължения - чудесно.
Та.. какво сътворихме.
Предварително оформих изреченията на поканата, позиционирани хоризонтално на листа, с голям шрифт и болднати. Изпринтих ги на 21 листа. В събота - чедесен, слънчев ден, отидохме в парка с любимия и фотапарата. Сложихме го на режим за спортни събития, в който прави около 20 бързи кадъра. Докато аз седя на пейката и вземам листовете, поставям ги пред себе си и се усмихвам, скъпия ме снима. После обратното. След това вкъщи монтирах поредицата на Сони Вегас. Редуват се кадри - ту аз, ту той.
Остава само да го направим черно-бя и да слобжим някаква динамична ретро музика и е готов. Обещавам да пусна линкче.

А за хартиените ми покани нещо нямам вдъхновение. Направила съм само 4 до сега. Наистина до 13 август има доста време, но май това е първото нещо, което така трудно ми върви.
Активен
abi_dabi
Ентусиаст
**
Публикации: 71


« Отговор #336 -: май 30, 2011, 12:28:41 »

Здравейте момичета,
имам проблем с номерата на масите, много съм си харесала едни, които са на слънчогледова тематика, каквато е и сватбата ни, някой може ли да ми помогне с идея къде могат да ми ги направят, или помощ как сама да си ги направя...
Ето за тези става въпрос:

Поздрави!


* sunflower_table_number_card_postcard-p239186233146535573trdg_400.jpg (36.84 KB, 400x400 - видяно 2952 пъти.)
Активен
abi_dabi
Ентусиаст
**
Публикации: 71


« Отговор #337 -: май 30, 2011, 12:29:05 »

Или съответно белия вариант...


* sunflower_table_number_card_postcard-p2396359183468027187mpi_325.jpg (25.05 KB, 325x325 - видяно 2932 пъти.)
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #338 -: май 30, 2011, 12:37:41 »

 abi_dabi, на Photoshop си изтриваш надписа Table и го заменяш с какъвто текст решиш. Ще стане много лесно, понеже фоновете са черен и бял. После отиваш в някое рекламно студио и ти ги разпечатват на подходящ картон. Може първата операция да ти я направят там. Смятам, че ще ти излезе на съвсем разумна цена  smile
 П.П. Ако искаш ми прати файловете и ще ти ги направя още днес  smile
« Последна редакция: май 30, 2011, 12:42:09 от michelle » Активен
Ивето
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 919


Мама на прекрасен син :)


« Отговор #339 -: май 30, 2011, 12:40:22 »

abi_dabi- ще те посъветвам да говориш с жената от "Сватбена работилница", тя ще ти покаже какво е направила първо като проект и съответно дали ще го удобриш. [email protected] това е е-майла ако искаш и във Фейсбук я намери но мисля че тя е човека, който ще ти помогне, поне на мен ми помогна  smile smile smile
Активен
abi_dabi
Ентусиаст
**
Публикации: 71


« Отговор #340 -: май 30, 2011, 12:53:23 »

Michelle, проблемът е, че нямам файла в достатъчно добра резолюция, свален е от И-нет, като се увеличи и се разваля качеството....
iveto90, иска ми се сама да ги направя, за да спестя някой лев, но ако не намеря алтернатива ще им пиша:) Благодаря за помощта!
Активен
Ивето
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 919


Мама на прекрасен син :)


« Отговор #341 -: май 30, 2011, 12:57:13 »

abi_dabi- не е нужно предварително нищо да правиш, само и кажи какво точно искаш и питай колко ще ти излезе, тя не взима скъпо мисля даже, че под 1 лев ще ти излезе едната картичка  smile
Активен
ellimink
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 850



Моят сватбен албум

« Отговор #342 -: юни 01, 2011, 06:10:34 »

Момичета , ето тук има много варианти на номерца за масите, менюта и др.
http://www.papeteriestore.com/category.php?category_id=90
Аз не съм на ти с Photoshopa, но abi_dabi, помоли някои приятел/ка да изчисти резолюцията и да промени текста на български. Има вариант примерно да направиш номерцата на масата на жълта хартия и само контурите на слънчогледите или ето по този начин и на контрастна хартия.

Аз не мисля да давам пари за номерцата и тейбълкартичките, с малко усилия сам човек може да си ги направи.
Активен
malinka_a
Ентусиаст
**
Публикации: 144


Истински щастлива и обичана..


Моят сватбен албум

« Отговор #343 -: юни 07, 2011, 08:43:56 »

Да се похваля и аз с нашите покани,които сами с милото сътворихме
http://forum.svatbata.bg/index.php/v/malinka_a/3.JPG.html?action=gallery
http://forum.svatbata.bg/index.php/v/malinka_a/4.JPG.html?action=gallery
Активен
Barborana
Сватбар
***
Публикации: 251



« Отговор #344 -: юни 07, 2011, 09:19:36 »

malinka_a, поздравления за поканите! Чудесен избор! А за изработката ..... нямам думи... перфектна  Bravo  Bravo Истински професионалисти сте! Справили сте се перфектно  good girl_wink
И аз съм решила сама да си ги изработвам. В момента проучвам къде биха могли да ми ги разпечатат, на какви цени и какви хартии предлагат.
Вие къде ги печатахте?
Активен
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines