Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юли 03, 2024, 12:33:24

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбените чаши 5  (Прочетена 175660 пъти)
 
rafaeLa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 700


шматка по свой си начин


Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: януари 28, 2011, 14:22:28 »

момичета ето го и нашия бокал yea малко снимката не е от най-хубавите, но ще ми простите give_rose


Соуллес аз като ги видях и веднага се залепих да разгледам подробно и мъжленцето понеже беше с мен ги гледа и той и много ги хареса и подозирам, че ще получа скоро за подарък комплект чаши biggrin
Активен
carlyangel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1377


Обичаме нашето хубаво момиченце :)


Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: януари 28, 2011, 15:19:26 »

Хора,понеже имаме чаши,а сватбата наближава ме интересува дали трябва да са свързани и те с някаква лентичка?  huhhuh.gif Моля ако някой знае да ми каже smile
Активен
rafaeLa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 700


шматка по свой си начин


Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: януари 28, 2011, 16:07:45 »

carlyangel по принцип по магазините се продава украса за чаши, която в 100% от случаите е свързана, както са и свещите, не знам дали е заради някаква традиция или за да е по-красиво, но си мисля, че ако не искаш да са свързани и една индивидуална украса на чашите, пак ще е достатъчно красива и ефектна good
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: януари 28, 2011, 16:58:51 »

Доколкото знам момичета е задължително да са свързани. Има си някаква символика. Но това е само ако държите на нея.  smile
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #79 -: януари 28, 2011, 22:42:57 »

Mиме моите ми ги дадоха в много джиджана кутийка
[/quote]

Благодаря! Чудех се дали ще става за пренасяне до ритуалната, че ме е страх да не се счупят... huhhuh.gif
Активен
rafaeLa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 700


шматка по свой си начин


Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: януари 28, 2011, 22:50:04 »

aми, че ще става - ще става, но пак ще трябва да е с повишено внимание, защото кутийките са хубави, но не особено обезопасени .. аз мисля нашите чаши в деня на сватбата да са омотани много, много, много в хартия като още един вид обезопасителна мярка
Активен
anelcka80
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 859


Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: февруари 04, 2011, 18:53:19 »

Ох тези етикети са страхотни
Активен
didito
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 25



« Отговор #82 -: февруари 10, 2011, 15:34:19 »

Момичета,а какво ще кажете за тези? Миналия ден ходихме в новия сватбен мол и там ги видяхме,но съм ги виждала и в един магазин в центъра. Една приятелка се чуди между трите модела...но май ще се спре на тези с панделката...  girl_wink
http://img52.imageshack.us/i/itemsparklef140011.jpg/
http://img227.imageshack.us/i/itemheartf140011.jpg/
http://img511.imageshack.us/i/itemwerawangf140011.jpg/
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #83 -: февруари 10, 2011, 15:53:28 »

И аз съм за тях!  good А каква им е цената, ако не е тайна?  blush
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #84 -: февруари 10, 2011, 15:54:45 »

150 лв. sad Аз също ги бях харесала, но цената...
Активен
didito
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 25



« Отговор #85 -: февруари 10, 2011, 16:38:23 »

Да и трите модела са на 150лв,но пък са уникално красиви.Имаше едни по евтини също много сладурски... ще ги потърся в нета и ще ги публикувам  pc-mainiak
Активен
sonja
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 167



« Отговор #86 -: февруари 10, 2011, 17:02:58 »

Здравейте момичета,
Много са ви хубави чашите на всички, много ми харесаха и на мен тези от Гурме Хаус, но наистина почти всички модели съм ги виждала и аз в магазина в новия сватбен мол на Малинов.
Аз се зачудих обаче защо вие си купувате чашите? Нали трябва да са подарък от кумовете и после остават и се пазят цял живот. Аз поне като кумувах миналата година ние купувахме чашите и шампанското за гражданския брак /Както и букета на булката/. И мисля и на нашите кумове сега да казвам те да ни вземат, но незнам да не се обидят нещо.. Чудим се как да подходим да им кажем, но според мен трябва поне тук да се спази традицията /защото иначе букета и булото ще си ги купувам аз../

А иначе за чашите знам че задължително трябва да са вързани, а свещите може и да не са.
Активен
soulless
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: февруари 10, 2011, 17:07:09 »

Sonja, традицията наистина е такава кумовете да купуват чашите, букета на булката и т.н., но примерно ние не искаме да товарим кумската двойка с разходи, те в момента доста са затънали финансово и дори такъв разход ще им дойде малко свръх.

Иначе за чашите и свещите - на нас не ни изискват чашите да са свързани, затова пък в църквата ни - Св. София, в указателното картонче е записано изрично не само, че свещите трябва да са вързани, но дори и с панделка с еди каква си дължина Wink
Активен
bilianag
Новак
*
Публикации: 18


« Отговор #88 -: февруари 11, 2011, 09:51:52 »

Аз също не смятам, че кумовете трябва задължително да купуват чаши и т.н. Нашите кумове са страхотни, но нямат големи финансови възможности (особено пък в тази криза)... Нямам никакви намерение да ги товаря с нищо, за мен е важно, че ще бъдат до нас  Wink
Активен
sonja
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 167



« Отговор #89 -: февруари 11, 2011, 10:37:38 »

Права си, bilianag, нашите понеже ни питаха какво трябва да правят те и бяха много ентусиазирани, ще им кажем, че могат да вземат чаши и шампанско ако искат, но ако нямат възможност, ние ще си ги вземем, наистина най-важното е че ще са до нас и ще се сродяваме, така че можем всичко да си кажем направо smile Ние с нашите кумци след сватбата им толкова се сближихме наистина, че сега сме всяка седмица или у тях или у нас smile
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines