Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юли 05, 2024, 22:27:56

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбените чаши 5  (Прочетена 175812 пъти)
 
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #60 -: януари 25, 2011, 15:40:17 »

 Monikamaria, наистина прекрасен избор! Виждала съм ги наживо и са изключително фини  give_rose
 karamelche_ , можеш да ги откриеш в "Gourmet House". Моделът се казва "Delight", много подходящо  Wink Препоръчвам ти, ако си в София, да се отидеш до магазина им.

http://gourmethouse.bg/catalog/wedding-glasses/item-delight
Активен
pinkbird
Професор
****
Публикации: 415



« Отговор #61 -: януари 25, 2011, 22:46:33 »

Ако някой се интересува същите чаши, като тези, които Monikamaria е показала, ги има и във Варна, в едно магазинче на бул. "Сливница". Като идваш от градинката, която е до музея, веднага след пресечка с ул. "Иван Драсов". Най-общо казано магазина се намира в участъка между ул. "Ген Колев" и ул. "Иван Драсов". Да не ви излъжа за цената или беше 24 или 34 лв цената за 1 бр, но ми казаха, че можело и 4 комплект да се купят май за 80 лв (някой купували и за кумовете), наистина не помня точната цена blush На живо са много красиви good
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: януари 26, 2011, 00:53:33 »

В он-лайн магазина, а и в този в София са 42!  sad Не е справедливо.
Активен
unicusbg
Ентусиаст
**
Публикации: 119


hand made манияк


Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: януари 26, 2011, 13:47:09 »

Ето и нашите чаши

Чешки кристал на Bohemia от Vicko. Класически чаши за шампанско, гладки и високи. В момента доста модели на кристални и стъклени чаши имат намаление в магазина. Нашите ги взехме за 27 лв., а са 6 броя. Декорирах ги с елементите от сватбата със златна боичка със заскрежаващ ефект. Панделката и калинките отдолу са за украса на шампанското, евентуално. В долната част златното е по-прозрачно, където е фигуркаа по-наситено, накрая пак прозрачно. Чудя се дали да направя един златен кант на ръба на чашата. От една страна, ще има по-добро очетание, от друга не знам доколко е безвредна боята за рисвуане върху стъкло.
Активен
didito
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 25



« Отговор #64 -: януари 26, 2011, 15:02:21 »

Цитат на: Monikamaria link=topic=26396.msg448972#msg448972 date=1295959531
Ето ги нашите чаши!  danceg Кристални са и много ги харесвам! Не съм сигурна обаче, кои точно от 4те вида да си вземем
 http://forum.svatbata.bg/index.php?action=dlattach;topic=26396.0;attach=46021

 Здравей, Monikamaria, тези чаши съм ги виждала и в новия сватбен мол в младост на Ал.Малинов. Наистина са много елегантни и нежни...
« Последна редакция: януари 26, 2011, 17:26:38 от gucci » Активен
bilianag
Новак
*
Публикации: 18


« Отговор #65 -: януари 26, 2011, 15:33:10 »

unicusbg, страхотно си се справила, браво good
А това, че са комплект е супер...
Аз затова си избрах моите чаши от този модел- след сватбата планирам да поръчам със същите шарки още 4 за вино и за уиски за милото да пие - ще ми напомнят за нашият ден винаги като ги използваме Wink
Активен
rafaeLa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 700


шматка по свой си начин


Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: януари 26, 2011, 17:05:36 »

аз днес купих "бокал" за църквата biggrin всъщност нашият бокал е чаша за вино от италиански кристал - беше последната в магазина и двамата с мъжлето много я харесахме - малко се притеснявам, че чашата е малко по-малка от тези бокали, които продават по булчинските магазини, но пък е много по-хубава (или поне на мен много повече ми харесва blush ) при първа възможност ще я снимам и ще ви я покажа smile

между другото днес в магазина видях чашите на Soulless и на живо са още  по-красиви и нестандартни girl_wink
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: януари 26, 2011, 18:16:05 »

 smile Аз май не съм разбрала pinkbird. 42 лв са две чаши тук. Става дума за сайта, а и за софийския магазин.
karamelche_, чакаме да кажеш колко са във Варна. smile

unicusbg, страхотно си се справила!  Bravo

didito, радвам се, че ти харесват!  give_rose

rafaeLa, дай снимчица да се нарадваме и ние.  smile
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #68 -: януари 27, 2011, 13:14:39 »

Момичета, като купите чашите в кутия ли ви ги дават? Имам предвид чаши от сватбен магазин, 2 броя...
Активен
Dafi86
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 15


« Отговор #69 -: януари 27, 2011, 13:44:01 »

Да, нашите бяха в кутия.
Активен
rafaeLa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 700


шматка по свой си начин


Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: януари 27, 2011, 13:45:46 »

Mиме моите ми ги дадоха в много джиджана кутийка .. а пък бокала понеже е самотен ни го увиха в много многоооо хартия biggrin По-късно ще ви пусна снимчица, но без хартията biggrin
Активен
pinkbird
Професор
****
Публикации: 415



« Отговор #71 -: януари 27, 2011, 21:58:01 »

Днес минах покрай магазина 1 чаша е 24лв.  smile
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: януари 27, 2011, 22:22:15 »

Опааа, в сайта са ги дигнали на 60 лв. sad Ами аз още малко, ако се помотая и ...
« Последна редакция: януари 27, 2011, 22:24:36 от Monikamaria » Активен
pinkbird
Професор
****
Публикации: 415



« Отговор #73 -: януари 27, 2011, 22:47:37 »

Monikamaria, аз още онзи ден видях, че в сайта blush, който си посочила 2 бр са 60лв, но реших, че си ги гледала някъде другаде и само ги показваш чрез този сайт. Незнам от кой град си, но поразгледай по магазинчетата, в които се продават чаши, може да ги откриеш по-евтино. Магазинът във Варна, за който говоря си е обикновен магазин, а не е специализиран за сватбени аксесоари.
« Последна редакция: януари 27, 2011, 22:49:48 от pinkbird » Активен
soulless
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: януари 28, 2011, 10:34:29 »

между другото днес в магазина видях чашите на Soulless и на живо са още  по-красиви и нестандартни girl_wink

Хехе, ами моите са от Ebay, но със сигурност ги има и по магазините - те изглеждат по-оригинално, защото са класически чаши за шампанско, от най-ранни времена, когато започва да се сервира напитката. По-късно се появяват вече издължените чаши, които са по-популярни в момента blum Радвам се, че и моите чаши са се харесали на някого Wink
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines