Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 10, 2024, 08:12:17

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 37   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: А прическата? - 5-та част  (Прочетена 263712 пъти)
 
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #90 -: март 14, 2011, 20:00:42 »

Mariaid, при кой фризьор ще ходиш? Аз съм в голяма чуденка къде да си правя прическата...
Активен
alo_madona
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 204



Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: март 16, 2011, 18:20:28 »

сватбена прическа

Активен
alo_madona
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 204



Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: март 21, 2011, 13:40:01 »

 smile


* hero_2.jpg (55.06 KB, 273x273 - видяно 3724 пъти.)
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #93 -: март 26, 2011, 23:38:24 »

Снимки на пробната прическа - в галерията! Абстрахирайте се от самоделната панделка, нямам цвете още!  blum Какво ще кажете?
Активен
pinkbird
Професор
****
Публикации: 415



« Отговор #94 -: март 27, 2011, 01:29:27 »

Mariaid, като се абстрахирам от синята панделка blum ми харесва smile Моята ще е нещо подобно, но ще ми е на една страна, т.е отзад ще ми бъде леко прибрана и ще пада над лявото ми рамо. Големи обяснения дръпнах lol Днес бях на пробна прическа и още си се оглеждам по огледалата pardon, но много се харесвам blush
Активен
earth
Новак
*
Публикации: 7


« Отговор #95 -: март 27, 2011, 14:49:23 »

Въпреки че има теми за грим и прически (доста обширни и т.н.) ми се иска въпроса да се постави по малко по друг начин:
Грим и прическа в дома на булката от професионалист
Препоръки за такива услуги в София и други градове; как да намерим такава услуга; цени на услугата и прочие детайли.
Аз лично, опитвайки с ключови думи в гугъл и ФБ, не открих нищо blush
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: март 27, 2011, 14:53:34 »

Повечето гримьори идват на място, за фризьорите се съмнявам, ако прочетеш темите за грим и прическа ще разбереш или поне питай.Не пускай тема след тема ей така защото не си намерила желаното веднага от първия път, търси информация, във форума има много нужно е само търпение и постоянство.
Активен
nonnita
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166

I'll be there till the end...


« Отговор #97 -: март 27, 2011, 15:03:27 »

Да се запиша и аз smile Mariaid, прическата ти е страхотна! Много ми харесва, а какво по-точно цвете ще сложиш? Естествено или не?
Активен
Morning_Flower
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 279


Love is in the air!!! ...


« Отговор #98 -: март 27, 2011, 16:12:49 »

Mariaid и на мен ми харесва прическата, слагала ли си коса допълнително? изглежда  good
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #99 -: март 27, 2011, 16:34:48 »

Благодаря, момичета! Много ми помагате, защото не се бях къдрила отдавна и се чувствах като "кошер" в главата! crazy Приемам и всякакви съвети и идейки, тъй като това е първи опит, ще има и още, за да преценим какво е добре да променим или не, но цялостната идея май ще се запази, щом ме харесахте, де!  blush Но приемам и още мнения, няма да се обидя ако някой каже, че не му харесва...  blum

Morning_Flower Oh my ... ще те черпя! Не, не съм слагала коса, моята си е. Доста ми е тъничка и мека косата, та не очаквах да се получи този ефект.  Wink

nonnita , цветето едва ли ще е ествествено, не ми се рискува май...Фризьорката ми ще се погрижи за него, аз само май ще одобрявам или отхвърлям варианти! Но ако знаете къде онлайн има цветенца, за да разгледам, ще съм ви много благодарна!  give_rose
Активен
anelcka80
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 859


Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: март 27, 2011, 17:44:04 »

Ето няколко сайта с цвтенца, не знам дали искаш само да разглеждаш или да си купиш евентуално. Салгам всико което намерих...
http://www.svatbeni-ukrasi.com/page.php?page=13
http://shop.ebay.de/?_from=R40&_trksid=p5197.m570.l1313&_nkw=haarschmuck+blume&_sacat=See-All-Categories
http://de.dawanda.com/product/16298750-7081-Hochzeit-Haarschmuck-Blume-Lila-Gruen-FebruArt
http://www.google.de/images?q=haarschmuck+blume&um=1&hl=de&tbm=isch&ei=alqPTZH9D8fAtAbfg8CNCg&sa=N&start=36&ndsp=18
Активен
nonnita
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166

I'll be there till the end...


« Отговор #101 -: март 27, 2011, 22:27:45 »

Аз не съм попадала на сайтове, където предлагат подобни неща, а пък дори и да съм не съм обърнала внимание сигурно. Но исках да ти предложа друго. Вчера както си обикалях из един мол, случайно в един от магазините за бижута и аксесоари за коса видях много интересни и красиви булчински украшения. Ако имаш път през някой мол, оглеждай се. smile Мисля, че в повечето има такива магазини. Ще си намериш нещо, което да те грабне сигурна съм. А пък и винаги можеш да модифицираш някое, за да изглежда точно така, както го искаш smile
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: март 29, 2011, 12:40:25 »

Здравейте момичета, прическите ви са страхотни!  Bravo Аз тепърва ще избирам и искам да ви попитам можете ли да ми кажете според вас горе-долу каква трябва да е прическата при положение,че искам да съм с воал?
Косата ми е средно дълга и лесно могат да се направят доста прически,но не се сещам какво би могло да стане с воала, при положение,че нали все пак в гражданското и църквата, ако не се лъжа, се слага воала отпред и  после искам да го преметна просто и да си седи отзад. Но с това "премятане" да не развалям прическата.

Ако някоя от вас е била с воала си през цялото време нека сподели как е?
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: март 29, 2011, 18:46:20 »

V_e_S_i, относно избор на прическа мога да ти препоръчам този сайт (аз него на всички за всичко го препоръчвам sarcastic ) : http://www.projectwedding.com/photo/browse?tag=hair . Относно воала аз мисля да го закача като теб и гребенчето да ми бъде точно над шнолата (или нещото, което ми държи косата). Така лесно едната половина ще се премята и напред, и назад. И ще съм с бритон, който вярвам ефирния воал няма да закачи. Така поне съм го планувала.  pardon
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: март 30, 2011, 13:33:42 »

Ехааа, супер е този сайт. Благодаря много. Все ще се спра на нещо и фризьорката ще ме доизкосури  girl_wink
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 37   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines