Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 10, 2024, 05:54:34

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 37   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: А прическата? - 5-та част  (Прочетена 263689 пъти)
 
Morning_Flower
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 279


Love is in the air!!! ...


« Отговор #45 -: февруари 11, 2011, 10:46:39 »

аууу Чернокосо момиче прическата е страхотна, много ги харесвам такива, и аз искам нещо такова ама и преди бях споменала тук , че нямам коса за такава. cray cray cray
Активен
Теди..
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 49



« Отговор #46 -: февруари 11, 2011, 14:24:02 »

Душицо, не се притеснявай, не е нужна коса за тази прическа... сигурна съм, че все пак имаш някаква, а те в кока слагат разни неща да издуват и други коси, така че не се притеснявай, ако отидеш със снимка ще ти го избарат.....
Активен
Теди..
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 49



« Отговор #47 -: февруари 11, 2011, 18:45:07 »

Побърках се по тази прическа!
Определено ще нося снимки със себе си по фризьорските салони
Активен
teodora84
Новак
*
Публикации: 10


Meizi


« Отговор #48 -: февруари 11, 2011, 18:52:11 »

чернокосото момиче,
прическата е просто уникална shok завиждам ти благородно,ако имаш и ти такава хубава дълга коса smile
Активен
Теди..
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 49



« Отговор #49 -: февруари 11, 2011, 20:31:45 »

Ох, ами какво да ти кажа, средно гъста, почти до кръста , но според мен това не е задължително за една такава прическа... половината е само подплънки, крепежи и джаджи за обем....
Всяка жена със средна дължина поне до раменете може да я постигне....
Много пъти съм мислила да съм с пусната коса на сватбата си, но сега като се замисля май с хваната коса ще ми е по - добре... А и няма да се разчорли по време на танците...и да трябва да я реша оправят придърпвам...
Също съм харесала ето и тази прическа, много е ефектна..


Все още съм в процес на избиране, а и тези прически може би тук няма да могат да ми ги направят, така че се ослушвам и ако някоя съфорумка пусне нещо по - готино ...  blush
« Последна редакция: февруари 11, 2011, 20:36:28 от Чернокосо момиче » Активен
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: февруари 11, 2011, 22:08:14 »

Според мен ще ти трябва пълнеж.
Косата ми е гъста и с дължина под дупето вече, но такъв обемен кок не мога да направя.
Това ми е косата преди НГ с мноооооооооого бутнат обем: http://picbg.net/img.php?file=80041403bf67d703.jpg
Активен
rafaeLa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 700


шматка по свой си начин


Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: февруари 12, 2011, 00:21:25 »

реших да ви покажа и моята пробна прическа, която просто не знам как се получи като си знам незначителната мека и тънка косица biggrin макар, че снимките не са с перфектно качество, аз ще съм с було, което не се премята пред лицето, и ще се намира под панделката smile



a eто и линкче към албум с прически, които моят фризьор е правил за сватби и други поводи цък тук
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: февруари 12, 2011, 09:22:05 »

Чернокосо момиче, прическите са наистина страхотни!  Bravo Но пълнеж ще ти трябва със сигурност. Бях мяркала от тези, подплънките, скоро, но сега не се сещам къде. Ще ги постна, ако ги открия пак. Не забравяйте, че за да изглеждат тези кокове като на снимката е нужна и здрава и лъскава коса без цъфтежи!
posum, ти ме шашна с твоята коса! Oh my ...
rafaeLa, много харесвам такива плитки! Bravo Получило се е много интересно.
Активен
pinkbird
Професор
****
Публикации: 415



« Отговор #53 -: февруари 12, 2011, 09:52:49 »

rafaeLa, много ми харесва прическата ти.  good Благодаря, че сподели и кой е фризьора, че скоро ще трябва да търся някой, пък идея си нямам в тоя град към кой да се обърна.
Активен
Теди..
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 49



« Отговор #54 -: февруари 12, 2011, 10:01:21 »

Благодаря ти, Моника  smile
И аз подозирах, че ще е нужен пълнеж... Сигурно дори повече от нормалното, защото това е екстремно голямо... обожавам големи прически! От около година много се грижа за косата си и за това да я пусна дълга, преди много се тупирах, но сега спрях и се заглади и не цъфти, може да се получи, някой ден ще показвам пробни, но не ми се иска да е толкова лъскава и мазна като на снимките.
Рафаела, прическата е страхотна!

Пускайте още идеи за прически, давайте мнения за фризьори, които са добри, кои не толкова и така  smile give_rose
Активен
rafaeLa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 700


шматка по свой си начин


Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: февруари 12, 2011, 12:38:51 »

Пинкбърд моля те за нищо, ако искаш ще ти препоръчам и още едно момиче, която прави уникални прически - аз лично не съм я посещавала, но на мъжлето първата братовчедка, просто е абонирана за прически там - всяка седмица поне по 2 пъти и всеки път резултата е чудесен всеки път give_rose
Моника и аз харесвам, обаче просто трудно изтрайвам прибраната коса на прическа и предпочитам косата ми да е пусната, иначе се бях замислила за плитка за сватбата, обаче след като ще имам воал се оказа много трудно да съчетаем двете и да не скрием красотата на всяко едно и в крайна сметка се отказах smile
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: февруари 12, 2011, 14:19:43 »

rafaeLa, това не си ли ти с твойта пробна прическа на снимката? Нещо се оплетох. Нали съм си заплес. smile Аз говорих за тези плитки отстрани, или може би е правилно рибени кости. Харесвам ги много! И ми хареса съчетанието им с начина по който е вдигната косата отзад. smile
Активен
Теди..
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 49



« Отговор #57 -: февруари 12, 2011, 22:20:55 »

Не знаех, че в привилегиите на модераторите е да трият каквото си пожелаят в тяхна полза...


Модератор:Мнението не е по темата
« Последна редакция: февруари 12, 2011, 22:30:14 от fiibi_bg » Активен
Denitsa_Holland
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 110



« Отговор #58 -: февруари 12, 2011, 22:39:09 »

Особенно на някой моделатори им е превилегия! Навсякъде сме на ръба на тематиката! Лично на мен ми изтриха неща,защото съм спорила с моделатора, с този мисля, при положение, че само си казах мнението. И това тук ще изчезне много бързо и ще получа лично съобщение. Госпожо моделатор, няколко пъти по същия начин в няколко теми ни скастрихте и ако не сте забелязали никой не пише вече там! Мисля,че се държим в темата, която е ПРИЧЕСКАТА! Не знам за какъв ръб говорите. pardon

Модератор:Мнението не е по темата
« Последна редакция: февруари 13, 2011, 10:05:20 от fiibi_bg » Активен
CabuHka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 378



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: февруари 13, 2011, 05:41:59 »

Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 37   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines