Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 22:07:49

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 37   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: А прическата? - 5-та част  (Прочетена 258756 пъти)
 
InaLutay
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 131



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: януари 21, 2011, 15:00:08 »

Това също е вариант, който бих си направила.. Или пък огромен кок и около самия кок да е увит воала smile


Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: януари 21, 2011, 15:58:45 »

manuela_dobromir, първият кок, който си качила много ми харесва! А за къса коса прическата на  anelcka80 наистина е страхотна. И аз съм я забелязала отдавна.  smile
Аз съм решила да съм с подобна прическа, но с бритон като на русото момиче.


* pri4eska 4.jpg (26.3 KB, 341x356 - видяно 8932 пъти.)
Активен
anelcka80
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 859


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: януари 22, 2011, 18:10:20 »

За съжаление намирам програмата само за пуснати всекидневни фризури.
на Немски е, но мога да обясня как функционира, ако някой има желание. С помощта на ваша снимка, която качвате в нета можете да избирате между пазлични цветове, дължина и форма...
Ето я и нея
http://www.frauenzimmer.de/frisurentester?gclid=CNeijp-ZzqYCFYQXzQod7xF6Ig
« Последна редакция: януари 22, 2011, 18:12:02 от anelcka80 » Активен
InaLutay
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 131



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: януари 22, 2011, 19:06:36 »

manuela_dobromir, първият кок, който си качила много ми харесва! А за къса коса прическата на  anelcka80 наистина е страхотна. И аз съм я забелязала отдавна.  smile
Аз съм решила да съм с подобна прическа, но с бритон като на русото момиче.


Да, кока е много хубав, тази мадама, на чиято глава е, е някаква известна личност, та нищо чудно, че прическата и е толквоа уникална.
А тази, която си избрала ти ми хареса много, имаш хубаво лице, ако това на аватара си ти и точно тази прическа ще ти стои.

Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #19 -: януари 22, 2011, 19:14:38 »

 manuela_dobromir, повече от сигурна съм, че в България има достатъчно добри фризьори, които без проблем биха се справили с направата на подобен кок. Е, вероятно повечето от тях ще вземат около 100 лв за нея, но стига да има човек възможност, ще си струва. Допреди моята сватба и да видя много от снимките на булките в този форум, и аз не вярвах, че на обикновени жени може да се направи забележителна прическа. Може  Wink
Активен
InaLutay
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 131



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: януари 22, 2011, 19:16:43 »

За съжаление намирам програмата само за пуснати всекидневни фризури.
на Немски е, но мога да обясня как функционира, ако някой има желание. С помощта на ваша снимка, която качвате в нета можете да избирате между пазлични цветове, дължина и форма...
Ето я и нея
http://www.frauenzimmer.de/frisurentester?gclid=CNeijp-ZzqYCFYQXzQod7xF6Ig

Леле, много се забавлявах с тази програма преди малко, но за жалост, нито една от прическите, нито пък цветовете ми утиваха.. smile Сега потърсих и намерих нова и ще се забавлявам на нея :Д
http://www.taaz.com/
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #21 -: януари 27, 2011, 15:54:21 »

За причесата, която харесах май ще трябва  да си сложа коса или кичури...Има ли вариант за коса под наем или нещо такова? pardon Няма да ми трябва след това, та приемам всякакви идеи...А кичури ли? Или? И как вървят ценичките?  blush
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: януари 27, 2011, 17:08:31 »

Mariaid, за коса под наем не съм чувала аз лично. Погледни поста ми на предишната страница и там съм обяснила доста неща за екстеншъните. За твоя случай според мен можеш да си вземеш евтина коса от някое магазинче за 150 лв например и да я направиш на шноли. Така ще я сложиш само за един ден и ще ти излезе евтино. А пък и някой друг път може да ти се прииска да я сложиш. good Аз моята не я нося всеки ден определено.
Кичурите са много сложни и скъпи за слагане и се носят дълго време. А и докато ти слегнат 1 седмица поне си като извънземно.  crazy Слагат се с кератиново лепило, а махането става не и без част от косата ти.  girl_impossible
« Последна редакция: януари 27, 2011, 17:11:06 от Monikamaria » Активен
LadyB
Любопитен
*
Публикации: 38



« Отговор #23 -: януари 27, 2011, 17:12:59 »

Прическата ще се реши в последните седмици, има време, мисля да е нещо прибрано на кок, имам хубаво лице и искам да е открито, а ако съм с разпусната коса ще съм като чума, няма да съм много стилна така. Няма да имам цветя или други кичории в косата, може би нещо малко, което да е в тон с роклята smile
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #24 -: януари 28, 2011, 11:39:06 »

Monikamaria благодаря!  give_rose Това с лепилото ме разби  Oh my ... И без друго съм с 3 косъма на главата си  crazy Отказвам се от кичури  huhhuh.gif
Активен
LadyB
Любопитен
*
Публикации: 38



« Отговор #25 -: януари 28, 2011, 14:37:07 »

И аз преди мислех за това с лепилото, но се отказах, понеже ми казаха, че и доста коса пада... После си помислих, че тази която пада  всъщност са окапалите косъмчета, които е нямало как да се изчистят защото са били слепени, но сигурно и много скубят и си пада и от здравата коса на скалпа.
Никога не съм имала коса, пробвала съм само със щипки изкуствена, която много тежи и опъва и ми беше невъзможно да стоя с нея, може би естествената не тежи така и е по - удобно с щипки smile
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: януари 28, 2011, 15:10:14 »

Mariaid, забравих да допълня, че за 150 лв можеш естествена коса да си купиш. Ако си от София ще те насоча откъде.  smile Изкуствената коса струва 20 до 40 лв.
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #27 -: януари 28, 2011, 22:26:16 »

А изкуствената изпъква ли супер много?  huhhuh.gif
Активен
AnitaP
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 35



« Отговор #28 -: януари 31, 2011, 10:27:11 »

Mariaid - ако си чернокоса, трябва да улучиш точния цвят, с другите цветове е още по-трудно, също така е добре хубаво да я разресваш няколко дни, да се отпусне и да добие горе-долу вида на твоята собствена коса, може да се наложи дори да я намокриш хубаво и да я оставиш да се изсуши, ако е много накъдрена.. Също така е добре още вкъщи да я огледаш добре и да вземеш мерки да я подсигуриш. В смисъл, преди съм си купувала такава опашка и видях, че на мен шнолата на ми върши работа и я махнах, сложих връзки, които ми послужиха по-добре и опашката беше издържлива на дърпане. Понеже не се знае, къде може да се закачи по време на церемонията: от дреха, наметка, короната в църквата, воалът и т.н.  е добре да тестваш издръжливостта. Говоря за изкуствена опашка, понеже  другото са треси и те мисля, че са само от естествена коса, така че предполагам и ти говориш за опашка. Но аз съм носила опашката много отдавна, преди 8-9 години, нямам идея длаи са поне малко променени днешните.
Активен
CabuHka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 378



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: февруари 01, 2011, 11:43:22 »

Тови ми хареса много


* gelin8mb7.jpg (14.2 KB, 324x430 - видяно 6654 пъти.)
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 37   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines