Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 18, 2024, 13:50:34

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 37   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: А прическата? - 5-та част  (Прочетена 257986 пъти)
 
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« -: декември 04, 2010, 14:58:25 »


Заповядайте в новата тема


Старата тема е тук

А прическата 4-та част   
http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,21926.0.html
Активен
CabuHka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 378



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: декември 27, 2010, 22:18:24 »

Днес бях на нещо като пробна прическа. Снимки в галерията. Идеята ми е диадемата да е бяла/слонова кост и да имам някакви цветчета по косата, но все пак всичко е само проби smile.
Активен
AnitaP
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 35



« Отговор #2 -: януари 14, 2011, 17:36:37 »

Имам нужда от вграждане на коса: кичури или опашка, за сватбата. Държа да са естествени, но не знам, къде мога да получа такава услуга, някой може ли да ми предложи фризорски салон в София ?
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #3 -: януари 14, 2011, 18:31:56 »

 AnitaP , за вграждане на естествена коса-"Дима Стил" и "Магама":
http://dimastyle.com/
http://www.magama.org/
Активен
AnitaP
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 35



« Отговор #4 -: януари 14, 2011, 19:41:38 »

Четох в друг форум доста кошмарни неща за тях: цени от 1600лв  shok , разочаровани клиентки и т.н. Говоря, да отида да ми направят прическа за сватбата и да ми я дооформят с допълнителна коса, нещо такова имам предвид.
Активен
Hekseskud
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 357



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: януари 17, 2011, 10:12:55 »

Аз ще гласувам доверие на класическите къдрици. Ще се пробвам нещо в ретро стил - 40те-50те години. Косата ми е естествено къдрава, а и не ми се ще да съм с разни кокове, премятания итн..Тиарите много ми харесват, но повечето, които пробвах ми стягат ужасно в слепоочията и след известно време започва ужасно главоболие - не знам дали това е само проблем с мен, но...Затова се спрях на пусната коса с оформени вълни на маша или рокли и голямо цвете...Така няма да мисля фиби, фуркети и всякакви други щъркечета smile
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #6 -: януари 20, 2011, 15:04:49 »

На мен ми допадат тези варианти:




Не искам да е вдигната, няма да имам воал, а си мисля за цвете евентуално...Една приятелка (фризьорка) ме зарадва, че тя ще се заеме с прическата миииии!  yahoo
Активен
InaLutay
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 131



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: януари 20, 2011, 15:19:46 »

Толкова съм противоричива по отношение на прическата...
Засега съм се спряла на няколко вида... като окончателно ще се реши след няколко пробни, разбира се...

Тези първите 2, са една и съща просто от различен ъгъл, ако съм с кок ше бъде някакаъв подобен, голям...





Тази е другата, макар че незнам дали ще се чувстрвам добре къдрава...





Или пък ще бъда с права коса, с лек обем и бяло цвете в косата... Такава снимка немога да намеря, но косата да е нещо от рода на...

Активен
Morning_Flower
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 279


Love is in the air!!! ...


« Отговор #8 -: януари 20, 2011, 15:46:11 »

ох не знам, каква прическа ще имам. тези, които харесвам искат хубава коса, а с моята тънка опашчица какво ли ще направя  cray , мислех си за вграждане на кичури или нещо подобно като AnitaP но с тези цени  shok  Oh my ...
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: януари 20, 2011, 16:09:54 »

 smile Момичета аз нося екстеншън от 5-6 години и мога да кажа, че съм запозната добре. Един съвет- салоните с голямо име са с изкуствено завишени цени. Почти във всички салони предлагат коси и слагането им по всякакви начини. Другото което е по-добре да направите е да си купите сами косата, защото всеки салон си слага по 100 лв поне, само за това, че ще ви я продадат. Има обяви в интернет, има и магазини за професионални шампоани и бои, където предлагат и екстеншън, например за 250 лв. В обикновен салон би ви струвало, само косата, 500 лв, а в Магама например 800 лв и нагоре. Сами преценете. Да не говорим, че ако си слагате косата с клипс можете да я обработите и сами и накрая да платите в салона само за прическа, без обработка на тресата. Дано съм ви почогнала със съвет! blum
Активен
anelcka80
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 859


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: януари 20, 2011, 19:57:42 »

Ако си мислите че аз имам коса... Тази снимка е непосредствено след сватбата... Добрата фризьорка си е добра! Прическата за сватбата я каправи без допълнително кичури коса или др. На следващият ден (след сватбата) един познат ме пита дали съм била с перука, когато му тговорих, че нищо не съм си слагала- само тупиране, той възкликна -'Е от къде толкова коса !?  sarcastic laugh funnytooth


* P1030021.jpg (43.61 KB, 722x976 - видяно 778 пъти.)
Активен
InaLutay
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 131



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: януари 21, 2011, 00:38:02 »

Ако си мислите че аз имам коса... Тази снимка е непосредствено след сватбата... Добрата фризьорка си е добра! Прическата за сватбата я каправи без допълнително кичури коса или др. На следващият ден (след сватбата) един познат ме пита дали съм била с перука, когато му тговорих, че нищо не съм си слагала- само тупиране, той възкликна -'Е от къде толкова коса !?  sarcastic laugh funnytooth


Оо, твоят албум съм го гледала, много ти е била хубава прическата, доста добре направена. Била ти е коренно различна и много ми хареса цвета. Права си за добрият фризьор, че каквото и да барне ще го направи добре... дано всички случим на такъв...
Аз имам много дълга и гъста коса, но въпреки всичко ще прекаля и моце би ако преценя ще добавя един ред коса за сгъстяване... от една страна ми се иска да си пусна косата, за какво съм я пускала толкова години, а от друга ми се иска да е на елегантен кок и от тук там да падат нежни въртеливи кичури и да съм по естествена...
Активен
anelcka80
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 859


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: януари 21, 2011, 09:48:51 »

manuela_dobromir благодаря!!! smile Спорад мен зависи и от роклята. Аз гонех retro look и пасна много добре. А колкото до кока, мисля сега е на мода, но без кичурите... Ако токлята ти е 'самодиваска' пусната коса отива повече отколкото ако имаш класическа A или голяма бухнала.    good
Активен
InaLutay
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 131



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: януари 21, 2011, 11:56:42 »

Моля!  smile
Аз най - вероятно ще съм с голяма бухнала, значи трябва да съм, с кок, защото и аз не си се представям с пусната, ще е прекалено раздърпано някак си, но пък незнам каква прическа би му утивала, мисля че на лицето ми няма да стои добре кок....
вие правихте ли пробни прически и какви?
Активен
anelcka80
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 859


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: януари 21, 2011, 12:28:49 »

Ето едно предложение...
http://www.frisuren-2011.de/abendfrisuren.php
в момента ти търся програма в интернет, на която като сложиш твоя снимка, можеш да пробваш различни фризури... За сега намирам само за пуснати коси...
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 37   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines