Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 01:31:59

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Моят дом блести от коледни звезди!  (Прочетена 124423 пъти)
 
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: декември 22, 2010, 17:24:48 »

Момичета страхотни са ви украските. Направо невероятни.  yahoo Моята направо ми бледнее. Браво на вас.  good maj4eto този снежен човек на стъклото лепенка ли е? Много е сладък.
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: декември 23, 2010, 21:28:19 »

Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: януари 04, 2011, 01:18:57 »

Много празнични домове сте наредили момичета. Много ми хареса че Ина и maj4eto  са заложили на естествени елхички- аромата им е неповторим  Bravo
Аз съм малко съм в тон "след дъжд качулка" ама да ви покажа и моята елха тая година  smile
Другата украса в хола не съм се наканила да снимам, но за сметка на това снимах спалнята и коридора (в галерията ми за любопитните  Wink ) И въпреки че празниците минаха мисля да си оставя така украсено поне още седмица  smile
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #48 -: януари 04, 2011, 11:28:50 »

Божествена елха простооо!Нямам думи!  Bravo Айде сега кажете кога махате и украсите  blum
Активен
Nataliya
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1630


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: януари 04, 2011, 12:08:47 »

krasunkata, елхата е страхотна!!! judges Цялата украса е невероятно стилна! Bravo
Аз много харесвам червено- златните тонове и направо ми останаха очите.
Активен
BASTET
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 699


пак съм се размечтала..


Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: януари 04, 2011, 13:15:27 »

Лелеее страхотни украси сте правили, момичета  Bravo
На моята й остава още съвсем малко време да поседи (до 6-ти, както е по традиция) и затова реших да я снимам, да я споделя

Разпарчетосах един огрооомен клон и с него украсих цялата къща





Елхата е в саксия, затова си остава на балкона, не е влизала вкъщи.
А отвън изглежда така..



Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #51 -: януари 04, 2011, 13:19:11 »

Тая елха верно ли е у вас ???  Oh my ... Oh my ... Oh my ...

Ми че тя е като по картинките  heart heart heart heart heart И самата снимка е много ефектна  girl_in_love girl_in_love girl_in_love Как става така, че изльчва толкова светлина? Има много лампички или са големи? ООООооооо, страхотна е  Bravo Bravo Bravo А и тази конична форма, променя всичко  good

Аз махам украсата на 06.01 - Богоявление. Тогава по италианска традиция е Бефана, вльхвите са дали даровете си на бебето Исус и това обозначава края на празниците. Понеже ние си нямаме традиции в това отношение кога да се слага и маха, спазвам техните и на Фабио е приятно  danceg

Внимание - нов отговор бе публикуван докато ти пишеше.
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: януари 06, 2011, 15:20:33 »

krasunkata  това вашата елха ли е?  shok shok shok уау, че тя като някоя картичка... страхотна е, а и много добре се е получила снимката  good good
ЖЕСТОКА е!!!
Ето я и нашата, то дойде време да я разваляме, но аз да я покажа. Аз знам, че елхата стои до Ивановден  pardon




Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: януари 06, 2011, 17:03:49 »

Много се радвам че ви харесва момичета. От трите години откакто имам елха тази се получи най добре понеже и сложих най-много играчки и са само в два тона-златно и червено.  И тука да ви кажа моята тайна- аз си ги купувам след като минат празниците по разпродажбите smile че иначе щеше да е голяма инвестиция. Не ме кефи че е изкуствена, въпреки че има правилна форма, но засега това е положението.
BASTET  я кажи от колко време си гледаш елхата и как? Аз имам мерак за такава, а и твоята изглежда доста пропорционална и много свежо е станало с клонките и празнично  good

И самата снимка е много ефектна  girl_in_love girl_in_love girl_in_love Как става така, че изльчва толкова светлина?

Лампичките са ми най-обикновени китайски продукт-едноцветни- 100 броя.Снимах я при загасени лампи понеже тогава блясъка и е пълен. На светло се губи част от светлината. Пък със светкавица лампичките не се виждат въобще. Мисля че ефекта се получи и още от това че една голяма част от играчките са ми лъскави или имат брокат по тях и това отразява блясъка. Панделките с които ги връзвах имат златен кант и блести, а отделно че аз си уших тия червените сърца и някои от тях обших целите с мъниста които пак отразяват и блещукат.
« Последна редакция: януари 06, 2011, 17:06:56 от krasunkata » Активен
BASTET
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 699


пак съм се размечтала..


Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: януари 07, 2011, 16:50:02 »

krasunkata , тази елха я купихме сега, защото сме в нов дом. Имам друга при родителите ми,която я гледаме 15 години вече. Тайната е, че не обичат топло през зимата и не трябва да се внасят вътре. Иначе - шок на кореновата система и край. Лятото ще е голям зор и не знам ще оцелее ли, защото балкона е южен - тази година имах хибискуси и богенвилии - всичко друго изгоря. Ще опъвам сенници и чаршафи, пък да видим...
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #55 -: ноември 13, 2014, 10:00:11 »

Хайде да подновя коледното настроение от 2010 Wink
Тази година съм решила да измъдря нещо ето такова за Коледа. Даже и за официалната зала в службата ми се иска да избягам от вечните гирлянди и лъскави топки.


* visulka.jpg (34.85 KB, 387x581 - видяно 831 пъти.)
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #56 -: ноември 13, 2014, 10:05:44 »

svekarva много ти е Икейска украсата хихихи

Аз чакам да дойде Никулден тогава украсявам. По македонски е на 19.12 но тук украсявам по Българския, ще пусна снимчици от ново украсеното жилище  blush
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #57 -: ноември 13, 2014, 10:28:58 »

Ти сега си кажи идеята, снимките са отделна работа.
Инейска, Неикейска, може и с по- други висулки. Само тоягата къде да намеря  crazy

Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: ноември 13, 2014, 16:31:06 »

Ето от мен нещо ,което може и с пръчки да се направи

Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #59 -: ноември 14, 2014, 15:10:12 »

Свекърва, подсети ме за една много сладка украса. Преди време видях витрината на магазин за дрехи - бяха украсили елха със... закачалчици с тениски по една педя, подобни на онези "Бебе в колата".
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines