Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 13:54:32

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 5  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Моят дом блести от коледни звезди!  (Прочетена 124419 пъти)
 
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« -: декември 04, 2010, 13:03:19 »

Днес ми е супер коледно и ми хрумна следната идея.Тук може да споделим как сме украсили нашите домове за Коледа и Нова Година,Какви коледни съкровища сме сътворили и как изглеждат елхичките ни.
Нека всяка от нас влезе в дома на другия и бъде виртуален гост.
Аз украсявам довечера ,така че снимки утре smile
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #1 -: декември 04, 2010, 13:33:27 »

Страхотна идея, fiibi  good Очаквам много красоти да се покажат тук! Аз се надявам до 10-тина дни да си купим елхичка и веднага ще се включа smile
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #2 -: декември 04, 2010, 13:36:56 »

Супеееер...  yahoo yahoo yahoo И аз ще участвам  danceg

Само, че ние по италианска традиция украсяваме на 8и дкември. Тогава е  "Непорочно Зачатие". Но нямам тьрпение вече  Eeager Eeager Eeager
Активен
_Ava_
Ентусиаст
**
Публикации: 149



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: декември 04, 2010, 13:39:17 »

И аз с радост ще се включа. Тази Коледа е особено специална за мен и половинката ми, защото е първата в новия ни дом.  blush
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: декември 04, 2010, 13:45:44 »

И аз с радост ще се включа. Тази Коледа е особено специална за мен и половинката ми, защото е първата в новия ни дом.  blush

Авичка щом е първата ви Коледа ,задължително трябва да празнуват ев новият дом.Не ходете на гости ,а посрещайте гости.Такова е поверието!И бъдете щастливи разбира се Girl_hide
Активен
_Ava_
Ентусиаст
**
Публикации: 149



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: декември 04, 2010, 14:02:57 »

fiibi_bg, това не го знаех, но вътрешно и аз така съм насторена. Благодаря ти, че ме "светна"! Сега ми стана още по-празнично и хубаво!
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #6 -: декември 04, 2010, 14:07:35 »

И ние сме в нова квартира  danceg

И дори имаме място за елха. Преди сме правили само ведньж и трябваше да я сгьчкаме на бара  sad Но тази година ще се разбия просто  heart А и на Фабио техните ще идват за Коледа, ще е още по-хубаво  girl_in_love
Активен
jasmine
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1188



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: декември 04, 2010, 19:47:05 »

Наистина много хубава идея за тази тема good.С трепет ще разглеждам,но няма да мога да покажа,понеже так и не разбрах как се публикува снимка към мнение Плачещо момиче
Активен
AL_BI
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 7


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: декември 05, 2010, 00:09:13 »

Страхотна тема ! Браво !
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: декември 05, 2010, 00:10:49 »

fiibi_bg  страхотна темичка . От две години се каня да си купя нова елха . Ето сега вече ще си купя ,защото ,ако видите моята и ще ви мине мерака да празнувате . Това в кръга на шегата ,но ще се постарая повече . Децата и без това вече нямат търпение, ще трябва да се ходи по магазините .  yahoo Christmas tree santz Докато украсим нашите елхички слагам тази  .                                                                                       
« Последна редакция: декември 05, 2010, 00:43:02 от Nina Style » Активен
AL_BI
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 7


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: декември 05, 2010, 01:45:16 »

аз днес направих украсата , обикновено я правя на 1ви декември , но тази година малко закъснях . Вече е документирано , остава само да намеря време да сваля снимките  smile
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: декември 05, 2010, 13:20:11 »

Ние имаме само украсена елха и коледна украса на вратата. За Бъдни вечер мисля да украся масата и тогава ще пусна снимки  blum
Цветовете тази година ще са ни червено и тук там златно за акцент  Christmas tree
Активен
Abii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 451


http://svatba-biju.com/


« Отговор #12 -: декември 05, 2010, 13:56:06 »

Страхотна темичка ! Bravo
Ние украсих ме още на 26 ноември защото малкия ми имаше рожден ден и не искаше украса с балони и тогава реших ме с новогодишна украса и сега ни е доста уютнично празнично  и красиво  !
Аз пък чух че цветовете на тази година са в  бяло и сиво защото е годината на заека по китайския календар !
И аз ще пусна снимки по късно !
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #13 -: декември 05, 2010, 14:01:38 »

Ма тя Надето говори за цветовете на тяхната си кьща бе blum

Аз се замислих друго, ми то всяка година украсата е една и сьща по домовете, или... ?! Сега, истина е, че аз всяка година си купувам по две-три нови украски - я играчки за елха, я джиджавка някоя, но глобално стильт и цветовете се повтарят  pardon  и няма да е кой знае колко по-различна от миналата година...  blush

Виж масите ми се различават.
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: декември 05, 2010, 14:07:40 »

На мен кухнята ми е в червено и затова реших елхата да е само в червено,даже ми се искаше и лампичките да са само червени  smile А за масата мисля да добавя и някой златен елемент,макар че с моите зелени чинии ще видим накрая дали елемента няма да е зелен  blum
Нещо такова искам да се получи ,но в червено и златно/зелено.
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 5  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines