Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 13:40:36

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Равносметка:С какви чуства изпращате 2010г. с какви ще по  (Прочетена 5643 пъти)
 
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« -: декември 03, 2010, 13:27:54 »

Като края на всяка година и в този, ние ще си направим равносметка за отминалите дни.Как всяка една от нас изпраща отминалата година и с какви чуства ще посрещне настъпващата.Какви чуства и емоции ни владеят последните дни и какво си пожелаваме за бъдещите.Опишете тук как се чуствате вие smile


С какво ще изпратим 2009 и какво очакваме/плануваме за 2010

С какво ще запомним 2008г и какво ще си пожелаем за 2009 ?

Какво си пожелавате за новата 2008 и какво ви донесе 2007?

« Последна редакция: декември 03, 2010, 14:02:52 от магито » Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: декември 03, 2010, 13:34:12 »

Маги супер, че си се сетила  Bravo
Би ли сложила линковете от предните години, мисля че в последната тема от миналата аз съм ги добавила за да не ровиш по-назад направо от там.
Много е интересно да се върнеш и да прочетеш какво си споделил предната или по-предната година  Girl_hide
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: декември 03, 2010, 15:00:39 »

Ето какво съм написала миналата година:
Цитат
Не очаквам много от 2010 г. Те първа ще се укрепвам емоционално, ще създавам нови приятелства, ще подреждам на ново живота си...ще е година, в която ще погледна вътре в себе си. До някъде бих я определила като година на самоусъвършенстването.
Като се обърна назад освен сватбата, нищо друго хубаво не ми се случи през 2010. И тя самата бледнее на фона на сполетелите ни бури и негативни преживявания. И определено се самоусъвършенствах в много отношения. Нали казват, че каквото не ни убива, ни прави по-силни.  sarcastic Чакам с голямо нетърпение да остане зад гърба ми и следващата да е много по-добра във всяко едно отношение.

А какво очаквам от 2011 ще пиша после като го обмисля малко по-добре  blum
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: декември 03, 2010, 15:22:06 »

Mиналата година не съм писала нищо,беше година в която нищо кой знае колко важно и емоционално не се случи,но тази-тази е емоционална и за двете накуп  blum И вече нямам търпение да свърши,защото дори и положителните емоции ме напрягаха.

За мен годината беше година на емоциите,година която никога няма да забравя. Започна с катастрофа,лятото се случи още една,а и есента видях трета и вече исках да е 2011 и да се спре с тези ПТП-та  blum Макар и с лошо начало,не знам как реших(още същия ден) че годината ще е хубава и така и беше в личен и професионален план изпълних заплануваното и с нетърпение очаквам 2011г..

Пожелавам си здраве,това е най-важното,както за мен така и за всички мои близки.Нямам очаквания за 2011. ,може би ми се иска да е не е толкова емоционална колкото 2010г.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #4 -: декември 03, 2010, 16:58:12 »

Тьй като по-голямата част от 2010 бях бременна, ще я запомня именно с това и всички емоции свьрзани с бременността.

Иначе нищо особено не се случи, с изключение на пренасянето ни в нова квартира, която мебелирахме по свой образ и подобие.

За 2011 си пожелавам все такова спокойствие и безметежност. Да сме много здрави, ние и хората около нас.

 Clover Clover Clover Clover Clover
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: декември 03, 2010, 17:17:49 »

Честно да си кажа хич не ги обичам равносметките - някак си ми е финализиращо всичко.А пък  аз някои неща не искам да свършват ,други пък човек сам си преценява кога да приключи.Хората казват:"Нова Година - нов късмет" и може би е така ,но аз не я чакам ,защото докато я чакам ще взема да изпусна нешо важно от живота ми! girl_wink
Мога да кажа ,обаче за какво мечтая :
Мечтая да продължа да обичам хората ,така както досега
Мечтая да имаме дете и да имам силата да го възпитам като разумен,сериозен и отговорен човек
Мечтая да имам спокойствие
Мечтая да имам възможност да творя и създавам ,така както аз мога
Мечтая да всички любими хора да бъдат здрави и дълго време с мен
Мечтая да не загубя способността си да мечтая.......................... give_rose
Активен
vilenceto
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: декември 03, 2010, 17:30:52 »

въпреки че миналата година не съм писала тук за очакванията си за 2010, те напълно се изпълниха. Желанието ми беше да поставим най-прекрасното начало на нашето собствено семейство и да завършим домът си до етап, в който да не се ядосвам всяка минута че нещо ми липсва  blush (знаех си че на 100% няма как да стане smile ) Отминаващата година ни дари с още един малък племеник, за щастие нямаше неочаквани и неприятни изненади на съдбата, всичките ни приятели и роднини са живи и здрави. Незнам в кой момент точно, но тази година осъзнах, че съм един изключително щастлив човек във всяко отношение и всеки ден съм благодарна за това.

Бих искала 2011 да е поне толкова добра, колкото беше 2010, истината е, че единственото, което си пожелавам е здраве за мен, семейството и приятелите ми и преди всичко едно малко човече, което да отгледаме и дарим с цялата любов, кояро изпълва дните ни.
Активен
Milizandra
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 41



« Отговор #7 -: декември 03, 2010, 18:22:33 »

Яяяяя много е интересно да прочета какво съм писала миналата година  - сякаш погледнах себе си от различен ъгъл!

За съжаление и при мен както при miss™ Новата година започна с тежка катастрофа. Търкалях се с джипа като по филмите и по чудо оцелях, на фона на едната купчина ламарина, която остана от ленд роувъра shok shok Благодарна съм на Бог, че ме опази, за едното нищо щях да си замина.
Иначе втория ми голям шок беше лятото, когато ме съкратиха от работа (много си обичах работата), но пък реших, че всяко зло за добро и реших да инвестирам в собствен бизнес.Радвам се, че за сега всичко върви много добре smile
В любовен план миналата година съм споделила, че имам "нещо като връзка" -това "нещо" продължава и до днес, и много се надявам да продължава много дълго още  heart heart

Научих, че наистина живота е прекалено кратък и, че е вярна приказката да оценяш всеки ден като, че е последен! Сега отделям много повече внимание на близките си, на приятелите си.
Научих също, че всеки ден в завързания и модерен свят в който живеем е добре да се спрем за 5 минути и да направим малък подарък за себе си.. Може да е чаша кафе, изпита под съпровода на любимата ви песен, или малка свещ, която да внесе романтика на иначе скучните ви яйца за вечеря  blum Аз ги наричам подаръци за душата... Не съм много по обесненията, но се надявам да сте ме разбрали  pardon pardon
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: декември 04, 2010, 23:45:16 »

Здравейте на всички ! Темата е страхотна и аз миналата година също не съм писала тук . Сега обаче прочетох цялата тема и честно да си кажа се замислих много . Не обичам да мисля за минали неща ,но ще излея изминалите емиции от 2010 г. и дано съм жива и здрава за да ги прочета отново на края на 2011г. Годината ми беше добра като цяло ,ако изключим ,че и аз си смачках колата два пъти тази година . Децата са ни живи и здрави ,родителите ,сестричката ми и приятелите също ,а това е най -важното . Имам нова страст тази година и това са цветята . Засадих много цветя ,а това ме кара да се чувствам добре . Незнам защо ,но уж всичко мина добре през годината ,а се чувствам ужасно тъжна . Иска ми се да е вече 2011 с надеждата да се почувствам по добре . Чувствам се малко остаряла ,защото цяла година почти забравих да излизам . Пожелавам на всички весели празници и дано за всички новата година е още по успешна от тази . Нека живот и здраве другата нова година всички да сме отново тук и да сме още по усмихнати и щастливи .  give_rose
« Последна редакция: декември 04, 2010, 23:52:11 от Nina Style » Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: декември 05, 2010, 10:36:56 »

Темата наистина е много хубава!!! heart

Наскоро се замислих точно за равносметката от изминалата година Girl_hide
Мога да кажа, че 2010 беше една мног хубава година, макар че имаше и неприятни моменти, но все пак хубавото преобладаваше good
Всички, които обичам са живи и здрави и са до мен, случи се нещо прекрасно, което много искахме heart и за което ще пиша подробно по-нататак!!!
Щастлива съм, че годината беше такава - здрава, успешна и с много хубави емоции и преживявания!!!

За 2011 си пожелавам ЗДРАВЕ за мен и близките ми, защото това е най-важното, да сме заедно живи и здрави и тази година - да се чувеличим с още едно човече, което също да е живо и здраво heart
Или накратко: Очаквам 2011 да е още по-здрава, по-добра и по-успешна от изминалата година good give_rose heart

П.П. Надявам се в края на 2011 да мога да потвърдя написаното Wink
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #10 -: декември 05, 2010, 13:16:57 »

Аз също не съм писала миналата година, но тази ще споделя с вас каква беше за мен 2010г.
Със сигурност не беше лека, имахме доста трудни моменти, но най-важното е, че семейството ми е до мен и с половинката ми се обичаме все така силно. Най-хубавото тази година бе началото на подготовката за сватбата ни и това, че завърших семестриално и успях да се явя на 2 от държавните си изпити.

От новата 2011г. очаквам на първо място много здраве и успехи за мен и близките ми. Очаквам да се дипломирам, да се омъжа и, ако е рекъл Господ, да забременея. Много голяма мечта ми е да се сдобием със собствено жилище, което едва ли ще се случи скоро, но нищо не пречи да си мечтая, нали  Wink
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: януари 04, 2011, 14:38:36 »

Отворих темата, а аз още не съм писала в нея.Много ми е трудно да си събера мислите от изминалата една година, да преценя кое добре кое зле, как са нещата при нас, а имам нужда от равносметка.Годината беше трудна, трудна по много причини, но пък и беше добра.Чупеше се всичко в къщи и не стига, че финансово сме зле ами съвсем я закършихме.Започнахме ремонт, който не знам кога ще свършим.А аз се взех в ръце и реших да си завърша разни мой си неща, който ми висят на главата от години.
От друга страна чух за здравето си такива неща дето още ми настръхват косите от тях и който още не мога да приема и търся още мнения.Това ми беше най-трудното и още ми е трудно.
Но пък се научих да се усмихвам на най-малките неща, да се радвам на живота около мен и да не се впечатлявам от разни глупости.
Лесно няма то е ясно, но защо пък и трябва да е толкова трудно?
За новата година не очаквам нищо, честно казано.Има много възможности, но всичко е според зависи.Аз знам за себе си че ще се постарая, от тук нататък е каквото дойде.
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: януари 04, 2011, 19:22:49 »

магито, все едно аз съм го писала твоя пост.  pardon
Така и не успях да измисля какво очаквам от новата 2011 година. Преди винаги имах списък с куп нещица. А тази просто искам да е по-добра, без да мога да го облека с конкретни думи. Нека да сме здрави, да си намерим работа с милото, която да ни покрива сметките, пък другото ще се нареди. Така го усещам. heart
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines