Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 09:27:21

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Коледен подарък изпрати и съфорумка зарадвай ти  (Прочетена 68426 пъти)
 
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #255 -: януари 03, 2011, 16:43:17 »

еххх голям кеф е тук  Bravo Bravo всеки е получил страхотни подаръци  good good
и аз макар, че не се включих в общата размяна, днес  yahoo yahoo yahoo си получих подаръка от моята снежанка- Роси  yahoo yahoo yahoo
така се изненадах  danceg Yes danceg Yes danceg danceg Yes
Снимка ще кача утре, понеже нищо снимащо не ми е под ръка.
Тъй като Роси пътува в момента, искам от тук да и благодаря и да и кажа, че е изпратила наистина страхотен подарък!!!! Целувки  heart
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #256 -: януари 03, 2011, 16:57:08 »

Искам първо да се извиня на моята Снежанка, понеже малко се забавих с поста си тук...  blush
Получих си подаръка на 31.12. По-точно мъжът ми го получи, че аз не си бях вкъщи тогава, а като се прибрах вечерта се юрнах да правя баница с късмети и изобщо не можах да му обърна внимание на подаръка.
Мила Елвира, надявам се, че не ми се сърдиш много за забавянето! Благодаря ти за хубавия подарък!
Сега ще ви пусна и малко снимки на подаръка, който получих!


* Image0136_small.jpg (35.14 KB, 384x512 - видяно 260 пъти.)
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #257 -: януари 03, 2011, 16:57:59 »

Следващата снимка:


* Image0138_small.jpg (36.93 KB, 512x384 - видяно 260 пъти.)
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #258 -: януари 03, 2011, 16:58:24 »

И още една, последна снимка


* Image0141_small.jpg (36.67 KB, 512x384 - видяно 248 пъти.)
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #259 -: януари 03, 2011, 17:58:59 »

Извинявам се, че в последния си пост сложих само снимки без обяснение, но то беше за да не се повтарям с по-предния си пост smile Така или иначе miss™ разясни отново  girl_wink

Да ви призная, малко ви завиждам на всички, които споделяте тук, че сте получили картички от други съфорумки  blush Не че аз съм правила или пращала тази година, но сигурно усещането е страхотно  Girl_hide
Активен
moyra
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 413



Моят сватбен албум

« Отговор #260 -: януари 05, 2011, 12:58:55 »

Бързо да пиша,че получих и аз пратката за слушали дечица tease да се успокои моята Снежанка gu6
Много благодаря,bergeria ,изненада и вълнението какво се крие в опакованото колетче е неописуема yahoo yahoo yahoo Гери ме зарадва с много мадамски шал и ръкавици,особено ми харесват ръкавиците Bravo една снежна коледна топка,един варненски тюлен за Мая и картичка,най-мило ми стана обаче от нарисуваната елха на плика,където отдолу има 3 подаръчета с нашите имена,та прибирам се от пощата и вече бях отворила подаръка,но не и картичката и Наско с голямо любопитство взе първо картичката и чете....Наско,Мая,Гери и възкликва "А,сигурно и за мен има подарък,има ли?" и аз какво да кажа: "Амиии,даа,снежната топка е за теб" sarcastic Благодаря,мила Гери, за усмивките,които ни донесе  air_kiss
Сега ще снимам и ще пусна снимки girl_wink
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #261 -: януари 05, 2011, 19:20:31 »

Вчера получих две картички от Baby и inaxatra.Благодаря Ви момичета.Трогнахте ме.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #262 -: януари 05, 2011, 22:14:03 »

Eee, най-сетне !  danceg Бая време е пьтувала - един месец  girl_impossible
Активен
dgudge
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1007


Щастлива съпруга и майка


Моят сватбен албум

« Отговор #263 -: януари 05, 2011, 23:54:44 »

Днес си взех моят подарък  yahoo Пратиха ми вчера известие от пощата и днес с нетърпение го взех  Girl_hide
подаръка подмина Коледа , ноооо дойде за именният ми ден  give_rose yahoo още по-хубаво  danceg
Моята снежанка е  направила страхотен избор  Bravo Проучила е какво харесвам и е уцелила право в десятката .
Такааааа, подаръка е от доста части , за което много Благодаря и даже ми е неудобно  give_rose
Имам коледна поставка за свещ, много красив шал и ръкавички  Girl_hide За малкия Владко има ръкавички 2 в 1  DANCE има си ръкавички за студените дни и ръкавички без пръсти , двата модела могат да се носят и заедно  girl_wink Владко ще е гъзарче  blum освен гъзарските ръкавички има за него и книжка иииии идва интересната и изненадващата част от подаръка шнола във формата на пеперуда със цветни камъчета  Girl_hide такава имах преди и ми се счупи и не можех да си намеря същата  girl_in_love
Подаръка е идеално завършен с картичка , която имам съмнение , че е ръчна изработка на моята
Снежанка  Wink Много е красива и пожеланията са още по-хубави  give_rose
Много Благодаря Жени , направи ми двойна изненада с много хубави емоции  goody DANCE banana

http://dgudge.snimka.bg/holidays/podaraci.561905.21982911
« Последна редакция: януари 06, 2011, 00:00:53 от dgudge » Активен
*trinity*
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 450



Моят сватбен албум

« Отговор #264 -: януари 06, 2011, 08:37:10 »

  Ох най-сетне ми олекна и на мен че си получи подаръка джудженце  Bravo.То голямо пътуване по тези пощи по празниците.А като знам че го пуснах и с експресна поръчка на 21.12 уж да стигне по-бързо pleasantry.
 Но най се радвам че си си харесала подаръка и то пък каква случайност да дойде за именния ти ден smile,но пък може да се каже че и за коледа ама по стария стил както е била smile
Много се извинявам че пристигна така нелепо упакован,но като отидох в пощата нямаха от големите пликове и нямаше как да го опаковам празнично Cray,но важното е че съм уцелила какво ще ти хареса като ти  май най-много си се зарадвала на шноличката girl_wink,а пък точно нея я взех съвесм случайно и в последния момент.Дано и книжката да ви свърши работа че много се чудех какво да избера,но навремето си споминх че имах една подобна за това какво прави едно дете през своя ден и много я харесвах.Относно картичката ръчна изработка е ,но не от мен а от едно детенеце от училищен коледен базар.И малко да се похваля че свещника е моя изработка,но пък ми бяха свършили свещите и не успях да купя за да е съвсем завършен подаръка .
  Весело празнично настроение и само най-хубави пожелания да получиш за имения ден!
  ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН!!! gcrst kiss2
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #265 -: януари 06, 2011, 10:47:48 »

И аз имам картичка  yahoo
Благодаря на Плевенската дружинка Вярка и Маги за прекрасната картичка и емоциите, които вчера успяха да ми създадат. Мерси момичета  blum
Активен
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #266 -: януари 06, 2011, 10:53:02 »

Ех, Гери (moyra), така се успокоих, че си си ги получила. Вече се чудех какъв нов подарък да избирам smile. Радвам се, че са ти харесали, а пък Наско със здраве да си се радва на снежната топка  blum sarcastic
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #267 -: януари 06, 2011, 14:05:13 »

И моят подарък е тук!!! yahoo

Майче, (rozovka) спокойно, при мен е!!! Имам си красиви обици и картичка с много мило пожелание - Благодаря!!! give_rose

Има и снмки, но ще ги пусна малко по-късно Wink
« Последна редакция: януари 06, 2011, 15:59:11 от ˙·٠Butterfly™٠·˙ » Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #268 -: януари 06, 2011, 14:26:25 »

Да взема и аз да се похваля тук,че въпреки че не участвах в размяната на подаръци,получих.
Имам картичка от Inaxastra,а от BeRa картичка и страхотни елени за елхата!
Благодаря ви момичета! give_rose
През ум не ми е минавало какви приятелства ще завържа в този форум-радвам се,че го има!
Активен
moyra
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 413



Моят сватбен албум

« Отговор #269 -: януари 06, 2011, 15:06:43 »

Ето снимки на подаръка от bergeria Girl_hide

Тук моделът представя красивия шал smile

Ръкавичките вече ме топлиха на сутрешната разходка

И тюленчето
« Последна редакция: януари 06, 2011, 15:11:47 от moyra » Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines