Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 08:26:08

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Коледен подарък изпрати и съфорумка зарадвай ти  (Прочетена 69157 пъти)
 
valka27
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1103


http://www.panoramio.com/user/3830585


Моят сватбен албум

« Отговор #240 -: декември 29, 2010, 15:42:13 »

Маги, ти си свърши свойта работа, защо се притесняваш?
Може Снежанките да са възпрепятствани и да закъснеят с подаръка малко (или повечко).Но не мисля, че ти трябва да се притесняваш за това. give_rose
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #241 -: декември 29, 2010, 16:36:38 »

Принципно е така, но аз се притеснявам и след Нова година ще притеснявам Снежанките.
Активен
vanyusha
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 272



Моят сватбен албум

« Отговор #242 -: декември 29, 2010, 18:07:50 »

Ваня, радвам се ,че си получила най-сетне подаръка, даже са ти го и доставили Bravo. Аз се бях притеснила, дали ще получиш известие по пощата, даже на Магито писах за съдействие , ако може да се свърже с теб и да ти каже ,че подаракът е пристигнал и е в пощата.
Радвам се , че нещата са ти харесали. Аз доста се чудех какъв да бъде подаракът, тъй като ти не беше уточнила, затова един ден реших да отида до мола без да знам какво търся и така попаднах на шала и ръкавиците и останалите неща. Радвам се също ,че съм успяла да предизвикам усмивки give_rose . Пожелавам на теб и семейството ти Весела Коледа, много здраве и късмет.

Страхотен подарък, Мири, благодаря ти от сърце  give_rose Весели празници и на теб! Като гледам линийката ти, ще стартирате Новата Година с най-прекрасното събитие  heart Желая ти всичко да мине по вода и много щастлива и здрава 2011-та smile

Весели празници на всички съфорумки!
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #243 -: декември 29, 2010, 18:20:54 »

Маги, а колко сме общо, че аз изпуснах бройката, а ми е любопитно....  blush
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #244 -: декември 29, 2010, 18:24:01 »

Всичко на всичко 50 човека  blum
Активен
dgudge
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1007


Щастлива съпруга и майка


Моят сватбен албум

« Отговор #245 -: декември 29, 2010, 22:49:31 »

Моето послушно дете си е отворило днес подаръка и съм вече спокойна
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #246 -: декември 30, 2010, 07:18:26 »

Момичета ето ме и мен  yahoo yahoo yahoo На кратко - бях командирована скоростно за Испания на 23 сутринта и от вчера сутринта съм на линия.

Трубадур  give_rose радвам се, че подаръка ти е харесал и се надявам той да е допринесъл за коледното ви настроение. Картичката е правена наистина специално за теб. Желая ти весело посрещане на Новата година и много приятни емоции.

dgudge
е моята Снежанка  yahoo yahoo yahoo. Благодаря ти мила за прекрасния подарък и извинявай, че толкова време те държах под напрежение.На 23-ти до последно си държах включен т елефона, но като не получих смс инструктирах момичетат от съседния офис и те се погрижиха да го вземат и да ми го дадат вчера. А пък те колко любопитни и нетърпеливи бяха да видят какво има в плика на Спиди.
 Girl_hide  Направила съм снимки, но ми липсва кабела на телефона и при първа възможност ще ги кача. Получих прекрасна коледна кутия под формата на къщичка, уникално ръчно изработено кожено протмонен с формата на коледно ботушче, и е червенооооо  yahoo  danceg danceg , Календар за 2011г с мисли за всеки ден и най-прекрасната сребърна биберонка с място за изписване името на бебчето и датата на раждане. Нали се сещате с нашите трепети и вълнения покрай бебеправенето какъв вулкан от емоции ме заля и мен и мъжа ми. Надявам се скоро да изпишем на бибата името и датата на нашето бебче. Благодаря ти още веднъж за прекрасния подарък  Love girl girl_in_love Желая и на теб весело посрещане на Новата година и много щастливи мигове през нея.
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #247 -: декември 31, 2010, 17:33:09 »

Ето, да видите и моя хубав подарък:





 





 
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #248 -: декември 31, 2010, 17:55:37 »

Много е як, а опаковката е жестока !!!  heart heart heart

От кой е?  blush
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #249 -: януари 01, 2011, 11:43:14 »

От мен  danceg Аз в първия момент реших,че още някой е подарил същия подарък  sarcastic Понеже видях само снимките,не и кой ги е пуснал.
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #250 -: януари 02, 2011, 21:14:12 »

Имам си още две коледни картички  yahoo yahoo yahoo От Ина (inaxastra) и от Йо(Baby)  yahoo Благодаря ви  Flower
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #251 -: януари 02, 2011, 23:19:14 »

Молив  Wink
Нищо кой знае какво, но да си знаеш, че мисля за тебе  give_rose

Опаковката ти ми сьбра очите  star Направо е страхотна  heart heart heart Комлименти  judges
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #252 -: януари 02, 2011, 23:27:07 »

Meрси мерси,с две леви ръце толкова-имам желание ,но някак нямам нерви и все ги правя за минути.  blum А картичката много ме зарадва,много благодаря  yahoo


..... Останаха ли още послушни деца без подаръци  blush
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #253 -: януари 03, 2011, 10:55:05 »

..... Останаха ли още послушни деца без подаръци  blush

Мдааааа, cap аз си чакам подаръка blush Явно не съм била никак послушна funnytooth
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #254 -: януари 03, 2011, 16:22:05 »

Здравейте! Аз се включвам без да съм чела почти нищо. Искам да кажа, че не съм пратила подаръка на моето птиче, но ще го направя. Надявам се Коледно-Новогодишното настроение да не я напуска. Прекалено съм заета напоследък, нямам време да се обърна изобщо встрани. Извинявам се отново, че закъснях повечко с пращането, но съм купила подаръка и съвсем скоро ще го пратя. Не ме съдете много строго!  girl_impossible
Активен
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines