Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 02:01:15

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 19   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Коледен подарък изпрати и съфорумка зарадвай ти  (Прочетена 69144 пъти)
 
zlatomira__
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 457


Обичаме те малко Мишленце


Моят сватбен албум

« Отговор #225 -: декември 24, 2010, 11:54:22 »

Момичето , тази седмица писах, че съм изтървала срока за форумските коелдни подаръци!
Но ето че на Коледа стават чудеса!Много съм развълнувана едвам пиша!Сълзите бликат от очите ми и цялата треперя!Повечето от вас знаят, че тази година нямах финансова възможност да купя на детето си подарък , нито на съпруга си, но ето че една наша съфорумка прати на моето дете огромен подарък!Много голям подарък , за което съм и страшно благодарна!Че го накара да се усмихне!
Вече вярвам, че на Коледа стават чудеса!
Благодаря на Бебчето на мечо, за страхотната изненада , която направи !Нямам думи да опиша радостта си!Не мога да пиша повече... вълнението ми е огромно, извинете ме!


Редактирам си поста!
Ето и снимки на подаръка!
http://www.facebook.com/album.php?aid=83440&id=1591630266&l=cf9e818b7c
« Последна редакция: декември 24, 2010, 12:17:18 от zlatomira__ » Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #226 -: декември 24, 2010, 19:59:17 »

Влизам, за да изпълня обещанието си към моята Снежанка-Мърче  smile
 Благодаря ти страшно много за чудесния подарък! Той дойде в точното време и беше едно от нещата, за които си мечтаех за тази Коледа.
  В късната  Wink утрин поразбутах моето човече, за да отиваме до офиса на "Спиди". Той, мърморейки все пак бързо-бързо се подготви, докато аз(естествено) се бавих още поне час...На бегом до офиса и там, разбира се не видяхме симпатичното коледно джудже-куриер, за което ви писах вчера, а две отегчени Снежанки-куриери. Веднага си познах подаръчето-опаковано във вишневочервено  yahoo На път към къщи усетих колко е хубаво да си държиш пакетче с изненада, замислена да те зарадва. Съжалявам, че не мога да ви покажа колко беше хубав отвън, ала нямах търпение да го отворя  blush (а това си беше цяло предизвикателство, понеже беше добре "обезопасен").
 Първото, което видях беше дървена кутийка! Съпругът ми се засмя : "А тя от къде знае, че толкова обичаш кутийки?" и продължи -"Да не съм и подсказал аз?". Е, не беше  smile В чудесната кутийка се оказа още по-добра изненада-пакетчета чай. И докато моето човече успее да ги разгледа, аз вече се бях добрала до част втора на подаръка-коплект коледни чашки и чайниче. Той веднага ми зададе въпроса:"Да слагам вода да се топли?". Така започна нашата първа подготовка на Бъдни вечер като семейство  smile С чаша хубав ароматен чай (и разучаване на Warcraft, но това е друга тема  blum ).
 Благодаря ти, Мърче, за това толкова хубаво начало на нашия ден  smile Той продължи и досега е такъв  smile
 Пожелавам на всички весело изкарване на Бъдни вечер и Коледа  give_rose


* SDC11299.JPG (27.5 KB, 400x300 - видяно 2488 пъти.)
Активен
moyra
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 413



Моят сватбен албум

« Отговор #227 -: декември 24, 2010, 21:26:43 »

 yahoo yahoo yahoo В понеделник и аз ще имам изненада Girl_hide Моето пакетче ще ме чака на топло да си го взема,сега ще умра от пусто човешко любопитство,докато стане понеделник chee Xixixi insane
Активен
Мърче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 546


come true..........


Моят сватбен албум

« Отговор #228 -: декември 24, 2010, 23:41:44 »

Ей сега да знаете, че ще напиша един мнооооооооооооооооооого дълъг пост. Просто защото имам много неща за казване. smile
Мишел, много се радвам, че ти е харесал подаръка. Нямаш си напредства колко се радвам. Защото отдавна не ми се е случвало толкова да се чудя какво точно да взема. Твоето жеалние беше доста загадъчно. Та след много чудене реших да ти вземе кутия за чай, първо защото имаше скрита препратка към твоята подсказка за Амели Пулен и второ, защото една от романтичните ми представи за зимна сутрин, пък и вечер е чаша чай (или кафе), на топло пред телевизора с любимия. И тържествено заявявам, че съпругът ти не ми е подсказвал Wink Останалата част беше просто естествено коледно допълнение. Да си ги ползвате дълги години с много любов.
И да се похваля - ИМАМ СИ ПОДАРЪЪЪЪЪЪЪЪК yahoo yahoo yahoo След като вчера станах послушно дете като изпратих подаръка на Мишел (а и на още някой Wink ) крото зачах и моят. Вечерта имахме с милото едно излизане и се прибрах за половин час за да се преоблека. Изведнъж на вратата се звъни и си мислех, че приятелите, с които трябваше да излизаме са дошли, а аз изобщо не съм готова. Но след малко Иво влезе с един много красив и пълен с коледно настроение пакет. Да си призная едвам се сдържах докато открием фотоапарата и да снимам опаковката. Признавам си със срам, че след заснемането на тази опаковка й се случиха много неприятни неща - беше разкъсана blush blush blush Та отварям кутията и там прекрасно наредени две красиви коледни чашки за кафе, един луксозен течен сапун, коледна украса и картичка с хубаво пожелание.
Мила Тиама, мила моя Снежанке, изобщо не се притеснявай, не съм била ни най-малко разочарована. Чашките влязоха в употреба още тази сутрин, коледна украса е на масата в хола, а сапуна в банята. Благодаря на ти за веселото настроение, което донесе на нашето малко семейство и прилагам снимков материал:
http://gallery.svatbata.bg/users//main.php?g2_view=core.DownloadItem&g2_itemId=499727&g2_serialNumber=1&g2_GALLERYSID=e91d545c634eaaeda344256f2b8fc98b
http://forum.svatbata.bg/index.php/v/murche/Koleda/DSCN2120.JPG.html?action=gallery
http://forum.svatbata.bg/index.php/v/murche/Koleda/DSCN2121.JPG.html?action=gallery
http://forum.svatbata.bg/index.php/v/murche/Koleda/DSCN2122.JPG.html?action=gallery

ЧЕСТИТО РОЖДЕСТВО ХРИСТОВО НА ВСИЧКИ

ПС: Ех, не знам защо, но продължавам да не мога да прикачам снимки както трябва, за което се извинявам. Трябва да натиснете линка за да се отворят.
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #229 -: декември 25, 2010, 02:31:24 »

Мила Мърче, страшно се радвам, че всичко е влязло в употреба yahoo Усещането да зарадваш някого на празника е просто уникално и не знам как не съм забелязала досега тези размени на подаръци, но със сигурност ще участвам във всички следващи! Всички сте получили страхотни подаръци и от тази темичка струи такова прекрасно настроение, че ми става по-коледно всеки път като вляза в нея!

ЧЕСТИТО РОЖДЕСТВО ХРИСТОВО!
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #230 -: декември 25, 2010, 07:35:39 »

Ваня, радвам се ,че си получила най-сетне подаръка, даже са ти го и доставили Bravo. Аз се бях притеснила, дали ще получиш известие по пощата, даже на Магито писах за съдействие , ако може да се свърже с теб и да ти каже ,че подаракът е пристигнал и е в пощата.
Радвам се , че нещата са ти харесали. Аз доста се чудех какъв да бъде подаракът, тъй като ти не беше уточнила, затова един ден реших да отида до мола без да знам какво търся и така попаднах на шала и ръкавиците и останалите неща. Радвам се също ,че съм успяла да предизвикам усмивки give_rose . Пожелавам на теб и семейството ти Весела Коледа, много здраве и късмет.
Активен
moyra
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 413



Моят сватбен албум

« Отговор #231 -: декември 27, 2010, 13:41:41 »

Аз да кажа на Снежанка,че ходих до пощата,но пратката още не е пристигнала и ще изчакам да ми донесат пощенското известие и пак ще отида winter-ski
Активен
toni8301
Професор
****
Публикации: 346


...живота е чудо....


Моят сватбен албум

« Отговор #232 -: декември 28, 2010, 08:45:23 »

 santz тъдърадъъъъъъъъъъъъннннн ...ето ме и мен..идвам да разкажа и благодаря на моята снежанка ˙·٠Butterfly™٠ за прекрасния коледен подарък!!!! БЛАГОДАРЯ  yahoo
та вчера след празниците идвам си аз на работа...и ми се спиииииииииииииииии, две не виждам..правя си чайче, пускам си мейлите и към 9.30 се звънка в офиса..иииииииии....си получих хубавия подарък...така събуждащо ми подейства, но се стърпях да не разкъсам опаковката и съвсем прилежно си я снимах...
Аз и в другата тема писах, но явно моята снежанка чете мисли, защото исках точно нещо подобно да си купя за следващата коледа... girl_in_love
ето ги и снмките за да се полюбуваме заедно  good


* snejanka1.jpg (38.42 KB, 487x480 - видяно 178 пъти.)
Активен
toni8301
Професор
****
Публикации: 346


...живота е чудо....


Моят сватбен албум

« Отговор #233 -: декември 28, 2010, 08:47:15 »

иии още една...
ЕХХХХХХХХ, много се радвам, че взех участие в размяната на подаръците...прекрасни емоции носи това да избираш и получаваш  Bravo


* snejanka2.jpg (49.48 KB, 1183x445 - видяно 149 пъти.)
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #234 -: декември 28, 2010, 20:04:18 »

Мила Тони, МНОГО се радвам, че подаръкът ми ти е харесал и съм успяла да ти "прочета" ,ислите и желанията!!! yahoo yahoo yahoo
Избирахме го заедно с мъж ми и Коско и явно сме добър екип Wink
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #235 -: декември 29, 2010, 12:50:00 »

И аз вече мога да се похваля с подарък  Yes При това мнооооого хубав. Но още по-хубавото е човека, от когото идва. Моята Снежанка се оказа една от любимите ми съфорумки. Много се зарадвах, че получавам подарък от човек, който ме познава(в рамките на форума) и когото наистина харесвам и знам че и тя ме харесва smile Скромна съм нали?!  tease Та моята Снежанка е Герганчето. Мила ми Гери, позната още като конспираторката, ти си знаеш защо, много благодаря за хубавия подарък. Най-много се кефя на формичката за сладки- патенце. Супер сладурска е smile

А подаръкът представлява комплект форми за печене- сърчице, пате, рибка, звездичка, пеперудка и мече. Както вече казах патето най ме кефи smile Освен това си имам много хубав комплект душ гел и парфюм и много хубава картичка, която ми пожелава Весела Коледа и щастлива Нова година на любимия ми немски smile А вътре Герганчето е написала най- подходящото пожелание, ако мога така да се изразя. Но пожеланието е наистина много на място, дано се сбъдне smile

Снимки нямам за сега, защото нямам кабел за фотоапарата, както и за телефона. Ще се опитам да снимам с нещо тези дни  и да ви пусна снимки smile
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #236 -: декември 29, 2010, 13:12:55 »

Капризче с най, най искрените извинения че не открих това което искаше, ужасно ми е неудобно, но наистина обиколих цяла Враца  give_rose Нооо ще го открия и ще те зарадвам някой път да знаеш, няма да забравя  blum
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #237 -: декември 29, 2010, 13:49:45 »

Капризче с най, най искрените извинения че не открих това което искаше, ужасно ми е неудобно, но наистина обиколих цяла Враца  give_rose Нооо ще го открия и ще те зарадвам някой път да знаеш, няма да забравя  blum

Никакви извиненя, моля те. Много се радвам, че не е това което исках, защото нямаше да се изненадам, а сега се изненадах и то много приятно smile
Активен
valka27
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1103


http://www.panoramio.com/user/3830585


Моят сватбен албум

« Отговор #238 -: декември 29, 2010, 15:04:32 »

Много подаръци, много нещоооооо... santz
Има ли птичета, които не са си получили подаръка?
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #239 -: декември 29, 2010, 15:36:00 »

Има 8- на брой са и аз много се притеснявам вече.
Активен
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 19   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines