Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 09, 2024, 08:40:01

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 19   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Коледен подарък изпрати и съфорумка зарадвай ти  (Прочетена 70436 пъти)
 
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #195 -: декември 22, 2010, 14:11:48 »

Аз съм слушала, аз съм слушала.Макар че тази година не участвам в размяната на подаръци аз получих два и съм страшно щастлива, трогната и направо си умирам от кеф.Получих подаръци от Svetli и fibi_bg и двете много си ги обичкам и им изпращам хиляди благодарности и целувки.

Днес обаче в пощенската кутия имаше и две прекрасни картички с още по-хубави пожелания.Стаси, Ина, много благодаря момичета, трогната съм че сте се сетили за мен  heart


Момичета обичкам ви много и четирите и много ви благодаря, направихте деня ми прекрасен  heart
Активен
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #196 -: декември 22, 2010, 19:07:21 »

Здравейте! Искам да кажа не моята Снежанка, че не знам кой е куриера, с който ми е пратила пшодаръка, но просто нямам думи да изкажа колко са некоректни тези хора. Многократно съм получавала пратки и винаги предварително съм получавала и смс, за да мога да си наредя нещата и да съм си в къщи. Днес обаче ми се наложи да изляза по- рано на работа, а и бях тъкмо в пощата на гишето, за да изпратя моя подарък и ми звъни телефона. И ме уведомяват че са пред нас и няма никой на адреса, така и не разбрах поради лудницата около мен от коя фирма са и помолих защото не можех да говоря в момента да звънна след 1 мин и той се съгласи. Точно след 30 сек му звъня и то 3-4 пъти и всеки път ми се затваря. Накрая получавам смс, че не са ми доставили пратка без в него да е опоменато кой куриер  е, за да отида до офиса им, за да си го получа. Направо няма думи. много съжалявам, че се е получило така.
Активен
*trinity*
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 450



Моят сватбен албум

« Отговор #197 -: декември 22, 2010, 19:24:23 »

  И аз да се добера до тука най-после.Пуснала съм моя подарък още вчера и утре едно птиченце ще си го получи girl_wink.Предварително и се извинявам че не е опакован,но мисля че ще ме разбере че нямах никакво време да го приготвя така както ми се искаше  Cray.Малкия ми човек ми заема цялото време и едвам успях да мина по магазините с този сняг предните дни.Така стига съм се извинявала,надявам се да и хареса и да я зарадвам с предстоящите празници. Christmas tree
 
 elf5ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ НА ВСИЧКИ И МНОГО УСМИВКИ ДА ИМА ПРЕЗ НОВАТА 2011 ГОДИНА!!! Santa

 п.п. съвсем забравих да си напиша ника на картичката така че птиченцето което получи розова картичка в червен плик и без ника от форума да знае че съм аз smile
« Последна редакция: декември 22, 2010, 22:44:37 от *trinity* » Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #198 -: декември 22, 2010, 19:25:18 »

Герчо много кофти се е получило.

Аз да пусна малко снимки с лошо качество за което се извинявам.
Опакования подарък от menyanthe

И какво има вътре

« Последна редакция: декември 22, 2010, 19:31:01 от gucci » Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #199 -: декември 22, 2010, 19:30:20 »

И подаръка от Фийби


Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #200 -: декември 22, 2010, 20:30:04 »

Ето и аз пускам обещаната снимка на подаръка ми  yahoo yahoo yahoo


* DSC01087.JPG (37.27 KB, 448x336 - видяно 181 пъти.)
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #201 -: декември 22, 2010, 20:39:12 »

Гери , много неприятно се е получило наистина . Не знам с коя куриерска фирма е пратен подаръка, но ако е с Еконт не може да им звъннеш на номера от който ти звънят куриерите .... и аз не можах . На мен ми се обади момчето да му обясня къде живея , след това пак ми звънна да ми каже че почти е стигнал . Тъкмо като слязох и го видях, че подмина и се опитах да му звънна , но не успях....все едно ми се затваря веднага  crazy и след малко пак от същия номер ми звънна  pardon Дано си получиш подаръчето утре  Wink

Момичета, страхотни подаръци  Bravo Bravo Bravo
супер настроение има в тази темичка  yahoo
Активен
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #202 -: декември 22, 2010, 21:07:47 »

Еми не знам Лени, то има ли такъв вариант да пробват пак на другия ден? притеснява ме да не го върнат пак на снежанка. освен да взема да отида до един от офисите на Еконт и да питам дали някъде няма пратрка за мене  girl_impossible
Активен
*trinity*
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 450



Моят сватбен албум

« Отговор #203 -: декември 22, 2010, 22:49:54 »

  Гери не се притеснявай няма да го върнат подаръка,но ако и утре не ти го донесат може да се обадиш да провериш в кой офис е.Аз миналата година имах една пратка която си седя до след нова година в офиса,но им се бях обадила че не мога по-рано да я взема smile
 Успех с куриерите утре.
 Подаръците на всички за прекрасни и и носят толкова хубаво коледно настроение и на нас само като ги гледаме от снимките  Christmas tree
« Последна редакция: декември 22, 2010, 22:52:04 от *trinity* » Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #204 -: декември 23, 2010, 10:07:03 »

Най-после успях да сваля снимките от телефона и веднага ви показвам моя подарък!
Ето как пристигна и само като го видях се ухилих като репичка  DANCE, а куриера ме гледа странно  huhhuh.gif

Едната част от подаръка - много интересна за мен книга, която с удоволствие ще прочета и мисля, че ще ми бъде от полза  good и албум за снимки!  danceg

Красива стъклена купа за плодове, каквато нямам и също ще влезне в употреба, след като си я занеса вкъщи, че още ми е в офиса  pardon

И последна снимка на картичката, която също е много сладка и ще краси дома ни!  Girl_hide


Много съм доволна от подаръка и съм щастлива от факта, че ви има и си правим празниците още по-весели с рамяната на подаръци!  yahoo Обичам ви!!! kiss2 kiss2 kiss2
Активен
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #205 -: декември 23, 2010, 12:31:53 »

Само да кажа, че подаръка ми вече е в ръцете ми! още на знам от кого е но бързам за работа. Довечера ще напиша повече smile
Активен
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #206 -: декември 23, 2010, 12:44:42 »

Е не се сдържах! smile. Мила Капризче, благодаря ти за страхотния подарък. нямам търпение да прочета книгата, а сега ще се преоблека, за да сложа брошка( фибата). Благодаря и за страхотните пожелания. smile


Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #207 -: декември 23, 2010, 13:21:26 »

Ура,ура,ура,и аз съм слушала danceg danceg danceg danceg danceg
Току що,преди минути си получих подаръка,както си му е реда в навечерието на Коледа.
toni8301,ограмна БЛАГОДАРЯ за невероятния подарък.И освен мен има още двама зарадвани.Докато го отварях моята щерчица направо трепереше от вълнение,ама какво,от кого е,ами за мен ще има ли.Много и хареса това,което беше за нея и веднага го отвори и вкара в действие.А Тео се смее заедно със смеещата се кравка-поне на мен на кравка ми прилича.А моя подарък още днес ще го вкарам в употреба.Много са красиви нещата които си избрала.Ще кача снимки след малко,че в момента храня Тео и пиша.
Активен
savka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 270



Моят сватбен албум

« Отговор #208 -: декември 23, 2010, 13:25:32 »

Момичета подаръците на всички са страхотни  santz santz santz
Аз вчера пуснах моя подарък и днес трябва да бъде получен  smile Но в бързината забравих картичката и  така оставам загатка -кой го изпраща труден въпрос smile
Светли дано бързо влезне тук и да не се чуди дълго от  кого е  smile И дано съм я зарадвала два дена преди коледа  give_rose give_rose give_rose
Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #209 -: декември 23, 2010, 13:32:51 »

Имам си подарък!  yahoo yahoo yahoo
За съжеление нямам време да го отговя и ще пиша по-късно, но съм сигурна, че е прекрасен!
Савка, аз се сетих от името на разписката от Еконт от кого е. Не съм видяла още, че няма картичка.
Очаквайте скоро снимков материал и допълнителна информация!
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 19   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines