Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 08:11:54

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбена агенция Нина Стил - Наглост и реклама  (Прочетена 16734 пъти)
 
jiveto81
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 81


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: декември 02, 2010, 17:14:18 »

Ето,най-накрая се разбра за какво е цялата работа.Въпросната desislava78 май и тя има агенция и сега роптае защо пловдивските агенции пишат в темите за другите градове.Брей,и разделение на територии ли имате?Всеки да си стои и работи само в неговия си град.desislava78,доста сте смешна.
Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: декември 02, 2010, 17:21:06 »

Десиславке (ако въобще това ти е името), спри бе момиче.Разбрахме ти и сегашните и миналите , че ако питаш мене и бъдещите ти постове знам какви ще са.Помолиха те хиляда човека да напишеш от КАКВО си недоволна.Написа сума ти думи и накрая пак да гадаем защо си толкоз афектирана от Нина Стил.
Стига сте писателствали и стига сте се карали като кучета за последния залък хляб- гризно ама грозно е вече.

Маги като няма кой да те чуе (имам предвид Тео или, който там се занимава с тоя форум-ако има въобще някой), направо трий и тва е.Предполагам много хора мислят, така че давай смело.То
Активен
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #17 -: декември 02, 2010, 17:31:48 »

desislava78 Агенция от Казанлък !!!! Нека се знае и това за протокола.
Gery79 не е приятно да ти измъкват хляба под носа от там идва афекта.
« Последна редакция: декември 02, 2010, 17:57:33 от DjNick Mc » Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #18 -: декември 02, 2010, 17:39:32 »

 Предлагам на всички потребители, независимо от отношението им към която и да е от засегнатите страни да спрат да пишат в темата. Да ги оставим да се разберат. Явно няма да стане по възпитан начин, но това са техни взаимоотношения. Или спорът ще е безкраен, или ще млъкнат. Поне да си остане тук на едно място.
Активен
D.J. Алекси
Ентусиаст
**
Пол: Мъж
Публикации: 131


Ако искаш сърце да дадеш, сърце ти трябва да имаш


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: декември 02, 2010, 18:58:31 »

Колежке-desislava78 добре дошла при нас ! С тези думи щяхме да Ви посрещнем ,ако не бяхте изпаднала толкова ниско . Не е толкова страшно колкото си мислите  да си сложите името на агенцията. Затова ли бяха всички тези злобни постове за да разберем ,че колежката Нина е влезнала в Вашата територия ? По Вашата логика оркестър Пловдив трябва да свири само в Пловдив или ,ако отиде в Ст. Загора значи ,че са го изгонили от Пловдив и затова е в друг град . Логиката ви е направо смешна . Дразни ви, че Нина Стил си е с истинското име ,а вие нямате смелост да си сложите Вашето . Защо ли?

Michelle, извинявайте, че не Ви послушах и писах след Вас.
« Последна редакция: декември 02, 2010, 19:31:02 от Алекси Маронов » Активен
desislava78
Регистриран

Публикации: 5



« Отговор #20 -: декември 02, 2010, 20:08:59 »

Кой сте пък вие да ми казвате какво да правя? Ако искам ще си сложа името, ако искам няма да го сложа!
Не мисля,че трябва да си правя реклама в сайтовете с разни имена и да се набивам на очи. Работа от тук няма да си търся! Форума е за булки настоящи булки бивши. Сватбените агенции които пишат в форума то само една е сватената агенция май май въпросната.

DJ-ите, ако бяхте много добри в момента щяхте да сте на работа а не и вие да си въртите рекламите тук. и да защитавате сватбената агенция. Да не работите за тази сватбена агенция, че непрекъснато е пазите или имате други отношения с тях... И вие сте много компетентни бреейй, кой знае какви DJ-и сте щом висите по форумите..

Поразрових се малко в темите, че ми стана интересно! Я вижте уважаеми потребители тази тема. Вижте 5-тото от горе надолу мнение, което е на сватбена агенция Нина Стил. Вижте тази тема и повече няма какво да коментираме! Сватбената агенция Нина Стил ви ЛЪЖЕ ВСИЧКИТЕ!!!

http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,6991.30.html

Страница номер 3, мнение номер пет от горе на долу! Писала го е точно дамата от тази агенция.

http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,6991.30.html

Прочетете внимателно страницата, нейното мнение номер 5 и по-горните дори на същата страница.

Без повече коментари. Модератори хайде сега преценете дали да триете темата и мненията ни или да е преместите. И да е изтриете си личи кой, какво търси в форума. Това според вас правилно ли е? Допустимо ли е да се лъже?

Нина Стил лъже ето тук: http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,6991.30.html
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: декември 02, 2010, 21:22:59 »

desislava78 Здравей отново . Отдавна не си писала . За последен път отг. на хилядите ти еднакви постове . Първо аз се занимавам основно с украсата ! Второ ,ако се замислиш малко ще проумееш ,че аз поне мога да призная ,когато някой е добър в работата си в случая / Ваня стил /  ,а не да скачам срещу него ,както реагираш ти  . И в този пост, който посочваш се говори за сватбен агент ,аз си имам сватбени агенти и отново ще кажа ,че това не е моята работа. От украсата до задълженията на сватбения агент има много голяма разлика и понеже вече разбрахме ,че си колежка би трябвола да го знаеш . За твое сведение преди правих украсите на няколко агенции . Мисля ,че е крайно време да се успокойш и да намериш смелост да си сложиш в подписа сайта за да не те дразни моя .  Аз найстина не разбирам как можеш да твърдиш ,че в форума има само една агенция и това е моята ? Прочети темите първо /след като се успокоиш / и ще разбереш ,че тук има много колеги с реклама на сайтовете си както го наричаш ти . Не желая повече да коментирам подобни евтини постове .  Колкото до DJ и други колеги с реклами  ,ако толкова те дразнят просто не чети постовете им и не гледай рекламите им . А дали имат работа ,ако съдим по това ти колко енергия израсходва от три дена да пишеш все едно и също ,можем да предположим колко си заета !  Благодаря ти ,че ми припомни ,колко хубави отзиви са писали за нас . Колкото и да не  ти се иска това са реални булки ! Ако има ЛЪЖА то това е единствено и само при теб  ! Като се започне от името ти  desislava78 !
« Последна редакция: декември 02, 2010, 22:15:59 от Nina Style » Активен
Страници: 1 [2]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines