Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 15:48:05

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбена агенция Нина Стил - Наглост и реклама  (Прочетена 16701 пъти)
 
desislava78
Регистриран

Публикации: 5



« -: декември 02, 2010, 13:03:39 »

На цяла България и стана ясно, как показно се изтриват мнения и коментари от истински потребители. Цяла тема бе изтрита, иначе поръчковите благодарности и хвалби няма кой да ги закачи естествено!. Цяла България се възмущава, една сватбена агенция празнува,че пак е надхитрила всички с нахалните си намеси.

Нарочно изтритата тема:
http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,26309.0.html

http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,26315.0.html

Хораа, бъдете хора. Цялия форум ви разбра,че помагате и подкрепяте сватбената агенция Нина Стил да си прави рекламите и ако някой изкаже мнение което не и е изгодно и е неприятно то веднага се изтрива! Мислих,че има честни и почтени хора модератори в форума,но явно няма. Голям цирк и възмущение, как една сватбена агенция от Пловдив в форума си прави и пише каквото иска и когато някой не е доволен от нея ,всячески и се помага никой да не разбере и мнението му да бъде заличено и изтрито.

Това не е честен форум, разба ви цялата страна, че Нина Стил си прави каквото иска и никой не може да е закачи. Изтрийте ми пак мнението, грях ви и на сърцето мошенници.
« Последна редакция: декември 02, 2010, 13:29:32 от desislava78 » Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #1 -: декември 02, 2010, 13:29:09 »

 Десислава, позволи ми да ти кажа защо се трият мненията. Аз не съм модератор, нито администратор. Само от известно време чета форума и се опитвам да разбера правилата в него.
 Не мога да коментирам нечия коректност или некоректност спрямо потребители. До момента на създаването на темите със заглавие: " Сватбена агенция Нина Стил - Наглост и реклама " спорът със собственичката на тази агенция се водеше в кои ли не теми. Търсеше се реплика на Нина, която може да бъде опонирана и се почваше. Споровете ставаха изключително грозни и нямаха нищо общо с това, което по принцип се коментираше в дадените теми. След като следиш всичко това, значи и сама си наясно.
 Работа на модераторите е да защитават преди всичко спазването на добър тон, както и да следят да се говори по същество в дадена тема. От горенаписаното предполагам разбираш вече защо са били трити постовете. Не смятам, че Нина или който и да е пишещ, работещ в сферата на сватбените услуги, е нечие протеже. Върви се по някои правила и това е.
 Имам ясен спомен, че беше предложено на критикуващите агенцията, да представят ясни и неопровержими доказателства за думите си. Според мен беше и интелигентно решение, както и шанс за тях да се остави доста време първата изтрита тема с това заглавие. Да бъде изговорено и показано всичко. Аз лично видях само нападки на думи. Бъдете конкретни, защитете се. Ако казвате истината, нека я видим.
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: декември 02, 2010, 13:36:50 »

Мила ми desislava78, аз предлагам направо профила ти да се изтрие, защото не съм видяла 1 градивно мнение от твоя страна, различно от заяждане с тази определена сватбена агенция. Чак да се зачуди човек да не би ти да работиш за тях, че искаш постоянно да се споменава името им. А що се отнася до профила на агенцията, от него са давани много съвети не само на бъдещи булки, но и в други теми. Момичето, което пише от този профил се е включвало в много от емите, които са лични и едва ли е във форума само, за да си прави реклама. Мисля че има тема за бял и черен списък, кудето може да изразиш оплакванията си от агенцията и конкретно да обясниш от какво си доволна или не.
А призива ти за "грехове" е доста смешен, при положение, че дори не знаеш може модераторите да се будисти или пък кой знае какви, та надали ще постигнеш целта си с друго освен цивилизовано и аргументирано мнение, където му е мястото.
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: декември 02, 2010, 13:48:16 »

Не знам за вас,но ако мен ме питат за сватбена агенция ще кажа освен тези които знам и Нина Стил,от толкова четене за агенцията,вече я научих наизуст. Ако си мислите,че и правите лоша реклама,жестоко се лъжете,не и извадихте очите,а и ги изрисувахте както се казва.
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: декември 02, 2010, 13:57:44 »

Здравей, desislava78! smile
Аз нямам нищо против критиката - стига тя да е градивна.  good
В последно време обаче се изписаха текстове - с дължина на кратък разказ, с бозести нападки.
Ок - ако има нещо, което не ти харесва в агенцията "Нина стил" - просто кажи какво е. Това може да е полезно, но пък, за да критикуваш - трябва да си била потърпевша. А от поста става ясно, че не си.
Тогава - какъв е проблемът не мога да разбера.
Да, Нина пише - и смея да твърдя, че съм щастлива от тоози факт, тъй като на мен са ми помогнали съветите и. И съм и благодарна за това!
Именно, заради това бозесто интригантство, без подплата, мисля, че и тази тема трябва в най-скоро време да се изтрие.

Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: декември 02, 2010, 14:09:35 »

Аз искам само да добавя, че под-форума "Свършена и несвършена работа" е за мнения от вече минали младоженци относно професионалистите, които са организирали или участвали в тяхното сватбено тържество по някакъв начин.
Не видах до сега потребителя desislava78, desi78 или който и да е друг от регистрирание, които пускат тези теми да е казал какво точно не е свършила въпросната агениця, когато те са я наели. Не видях те изобщо да са я наемали за каквито и да било услуги.

Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: декември 02, 2010, 15:08:53 »

Злобните нападки и лошият изказ говорят само за ниска култура.Има агенция за защита на потребителите - обърнете се към нея.Има съд - съдете се в него,но не задръствайте форума със злоба.Имате отрицателно мнение - ОК приема се,но да си разменяте злостни забележки и оригинални изказвания не мисля,че е уместно тук и сега.
Активен
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #7 -: декември 02, 2010, 15:32:32 »

Защо обръщате внимание на desislava78,  Това е поредния четвърти или пети ник на едно и също лице с по едно мнение. Това е някаква дребна душица завистлива и недоказана която само създава раздори. Прекалено толерантни сте към такива вредни юзери.
 Оставете и мненията без коментар и толкова. .Тя сама ще залезе.
Има много по-важни неща които да се обсъждат.
« Последна редакция: декември 02, 2010, 15:46:45 от DjNick Mc » Активен
emili85
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 452



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: декември 02, 2010, 15:38:06 »

Аз доколкото разбрах тази потребителка с 3-4 ника не е доволна от това че Нина Стил пишела в темите и изказвала некомпетентно мнение по тях, а не видях едно нейно компетентно мнение  nea
Активен
jiveto81
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 81


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: декември 02, 2010, 16:51:53 »

Доколкото знам темата е за "Свършена и несвършена работа",а въпросния човек с няколко профила май не е ползвал услугите на Нина Стил.Тогава какво право има да пише тук и да критикува,от какво точно е недоволен?От това,че Нина пишела тук.Ами ето и аз пиша,и какво-сега ще сте недоволни така ли?Ами това е форум и си обсъждаме и обменяме опит и информация.И изведнъж се появяват някакви нагли хора и започват да държат сметка кой какво бил писал и кой как си вадел хляба.Добре ние гледаме от другата страна,от страната на клиента.Но поставете се на мястото на въпросната агенция.Да не би на нея да и е лесно?По цял ден тичане напред-назад,клиенти всякакви-всеки с капризите си и проблемите си.Но както казват-"На чужд гръб и 100 тояги са малко".Лесна работа няма,но всеки си мисли,че на другия му е по-лесно.От агенциите били пишели тук.Да!Пишат,но поне са регистрирани като агенции и не се крият под чужди профили.
Активен
desislava78
Регистриран

Публикации: 5



« Отговор #10 -: декември 02, 2010, 16:55:33 »

Много ви моля, ако обичате посочете ми една друга сватбена агенция от цялата страна ползваща истинското си име и реклама на сайта освен тази Нина стил?  Агенция, която е компетентна по всичко и се меши в темите на всички градове?
 Посочете ми една сватбена агенция с 1000 коментара заради която често избухват и скандали, но веднага се трият. Не мисля, че това е дело на един и същ човек. Всеки може да си направи регистрация и да хвали и плюе. Всеки може да направи албум на булка да качи снимки, да се представя в форума за булка, а всъщност да е друго яче. За това е правилно да приемате всички мнения за вас било то суперлативи или критики. Научете се да търпите и забележки и не карайте вашите хора веднага да пишат и ви защитават. Аз съм си аз, както написах всичко което мисля, така мога да дойда до Пловдив и да ви го кажа в очите. Не се страхувам и не мисля, че някъде съм обидил човека, който пише от профила на сватбената агенция. Името и е Нина Стил и аз се обърнах към Нина Стил, а кой пише зад профила си е тяхна работа. Ето моето лично мнение под формата на критика която отправих към сватбената агенция възоснова на наблюденията ми и вижте дамата как се защити. Отново с реклама - календари, булки и тн и ниска степен на интелигентност, от безсилие може би.
Това е първото мнение, което написах за сватбената агенция и то естествено бе изтрито:

Уважаема, - Сватбена агенция Нина Стил!  
Извинявам се за по-грубия и неприятен тон, който ще си позволя, но сте много ама много чак ужасно нахална!
С извинение е.ати и т.пата сватбена агенция дето се вре навсякъде по темите и си прави безплатни реклами!!
Айде стига вече!!! Къде се намирате??? Да не е ваш тоя форум е.ати и нахалитета и нахална сватбена агенция!
Гледайте си града и стига сте се правили на компетентни по всичко и темите на другите градове!
То бива бива вече ама такова нахално същество като вас просто не се търпи! Нахалитет, който се вре навсякъде, само и само да бъде забелязано името и да си рекламирате личния сайт толкова показно.
Какво, да не би в Пловдив да са ви изгонили и не ви харесват, че почнахте да се врете и по темите на другите градове??? А може би просто нямате работа и си търсите клиенти и булки чрез форума? Питам се как е възможно да съществуват толкова нахални дами като вас?
Мисля, че е Крайно време някой да вземе мерки срещу вашите постановки и елементарни целенасочени "изказвания" тук.
Какви са тези реклами в целия форум, какви са тези компетенции. Пак се извинявам, но вие просто не се търпите! Ако продължавате с тези постановки целия сватбен форум ще ви намрази, не само в Пловдив. До колкото съм чела и там сте абсолютния нахалник и дразнител и често заради вас избухват скандали.
Модератори и администратори моля и ако обичате вземете най-сериозни мерки и предупредете тази сватбената агенция, че това не е място за набиране на клиенти и рекламиране на името и личния и сайт!!!
Извинявам се, че паднах толкова ниско и се изказвам по този начин, но някои хора просто прекаляват с нахалното си поведение.
Извинявам се и на всички бивши и бъдещи булки от форума, които ще прочетат моето мнение за това, че за миг нарушавам добрия тон. Надявам се дамата от сватбената агенция Нина Стил най-накрая да си вземе поука и слезе на земята.
Активен
desislava78
Регистриран

Публикации: 5



« Отговор #11 -: декември 02, 2010, 16:56:10 »

Ето и отговора в защита на сватбената агенция Нина Стил:

Отг: Сватбена агенция Нина Стил
« -: Вчера в 00:30:57 » 

Абе много съм трогната от твоето внимание . Тук няма прости хора ,които да не виждат ,че си в форума единствено и само заради мен . Благодаря ти от все сърце ! Незнам докъде ти стига простотията ,но от постовете ти лъха на невероятно ниско ниво  .  Ако не ти върви бизнеса търси вината в себе си . Остави си комплексите у вас и не занимавай хората с личното си отношение към мен . Ако си толкова отворен /а/ макар ,че знам кой се крие зад това измислено име ,защо не дойдеш в офиса да ми кажеш каква ти е болката .Знам ,че си от село и се оправяш трудно с транспорта в Пловдив ,но пък офиса го знаеш перфектно къде се намира . Айде да те видим  дали толкова ще говориш ,колкото пишеш . Знам ,че това няма да стане ,защото страхливци като теб не излизат от дупките си и единственото ,което им остава е да се крият зад измислени имена и да си мислят ,че са много хитри . Целта ти да ми навредиш на името е без всякакви успехи . Повярвай ми хабиш си силите напразно . За разлика от теб мен не ме е страх да  застана зад истинското си име и да пиша тук или където и да било в нета . Но ти освен да се скриеш в дупката ,която се намираш нищо друго не можеш да направиш . Успех ти пожелавам с начинанието да пишеш срещу мен .        А и забравих да питам нещо . Как е възможно да има толкова прости хора като теб ? Колкото до моето име ,ако толкова много ти харесва ще ти пратя един рекламен календар за 2011 год .    да си го сложиш у вас в хола .    И понеже виждам ,че нямаш аватор под името мога да ти пратя един рекламен на нашата агенция . Не ми благодари аз съм си просто добричка . Какво да те правя нали ми е жал за теб ще направя някой друг жест към теб .     Още нещо специално за теб . Хората ,които са тук и са доволни от нас е много елементарно да го видиш в албумите им . Не се излагай чак толкова . Албумчето се намира под името на даден потребител . Ако е прекалено сложно за теб ще бъда така любезна да ти дам няколко урока . Още не съм толкова добра за да правя на фотошопа измислени булки и цели албуми .    Хората са казали, лошотията трябва да съществува за да разберем какво е доброто !

*******************************************************************************
Активен
desislava78
Регистриран

Публикации: 5



« Отговор #12 -: декември 02, 2010, 16:57:46 »

Прочетете внимателно и преценете дали темата и мястото и е тук. Не знаех къде да е пусна, понеже в първата тема, която писах и направих забележка мнението ми бе изтрито.

Ако темата е за друг раздел я преместете. Не е правилно и редно да се трият коментари, защото аз лично съм отделила от собственото си време за да седна и пиша всичко това, което мисля. Нямам време да следя и пиша непрекъснато в форума, до като направя 500 мнения, но ако трябва ще упълномощя някой да стигне до тези бройки, за да изкажа отново мнението си. И тогава ли ще го изтриете? Не е правилно просто, ако темата е за друг раздел е преместете. Извинявам се на всички вас, изказвам мнението си и ако се наложи пак ще го изкажа. Това е сватбен форум за булки бивши и настоящи, а не за толкова явни реклами на сватбени агенции от самите тях нали? Нямам нищо общо с останалите потребители които пишат и не харесват сватбената агенция. Всеки има право да изкаже мнението си и всички сме различни. Работа има за всички, но тарикатите се усещат най-лесно с елементарното си поведение и реклама. Ако уважаемата сватбена агенция няма работа и сватби в Пловдив, да направи нещо по въпроса, да изглади отношенията си с колегите а не да се вре и по темите за сватби в други градове. И на вас уважаема Нина Стил, няма да ви стане много приятно, ако друга сватбена агенция от друг град започне да ви рови в Пловдивския форум и си търси сватби и работа, нали? Мисля ,че агенциите ползващи истенското си име в форума и ваши колеги, никога няма да се месят в темите за булки от Пловдив примерно.. те имат колегиалност и не си търсят работа във интернет и форума поне по този начин явен като вас. Това дразни, поне мен, колегите ми, дразни и другите ваши потребители както виждам, но понеже се познавате и аз да съм няма да ви го кажа лично и завъртайки ще опитам да си замълча.

Оставям на модераторките да преценят, дали темата е за тук или за друго място. Могат да е преместят, но моля, да не я трият. Може пък от тази критика още по-голяма реклама да излезе за тази сватбена агенция. Нека няма лошо! Само моля "не съдете там, където са сяли години преди вас" Имате си дом и град в който има много работа и сватби. Успех още веднъж и се извинявам за грубия тон на всички потребители.

Весели щастливи и усмихнати празници give_rose smile
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: декември 02, 2010, 17:07:19 »

Шъ мъ Извинявате ама на мен това все повече ми замирисва на реклама.Съжалявам ама моя малък мозък това роди.
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: декември 02, 2010, 17:07:52 »

Мненията ви се трият не защото сте с 1 мнение,а защото темите и постовете ви е са на правилното място. Щом смятате,че дадено мнение е реклама има бутон информирай модератор,натискате го-пишете какво мислите и повярвайте мнението ви ще бъде взето под внимание.

Шъ мъ Извинявате ама на мен това все повече ми замирисва на реклама.Съжалявам ама моя малък мозък това роди.
Не само твоя . blum
Активен
Страници: [1] 2  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines