Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 16:25:16

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ади Цанова - сватбен агент  (Прочетена 35696 пъти)
 
abel
Сватбар
***
Публикации: 162



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: февруари 01, 2007, 14:58:33 »

silverarraw, да, и мен това ме притеснява - че работят с 3 ресторанта и един DJ и край....А с кои ресторанти работи Ади - Хилтън, Шератон, Гранд Хотел София...?

А "Приказен ден" ме шокираха най-вече с цените или по скоро с надценките, които слагат. За България това са абсурдни цени, могат да си ги позволят малко хора, а и дори да бях една от тях пак ми изглежда смешно и нелогично да плащам петорно, защото имам пари.

abel, благодаря за споделеното мнение.
Здравей отново,
при Ади нещата са много по-гъвкави. Тя не налага ограничения, само дава препоръки и то с основание, по моите лични наблюдения.

И привет на всички във форума  smile bye drinks
Активен
silverarrow
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #16 -: февруари 01, 2007, 18:41:51 »

Здравей отново,
при Ади нещата са много по-гъвкави. Тя не налага ограничения, само дава препоръки и то с основание, по моите лични наблюдения.

Това са и моите впечатления! Имаше нещо, което ни препоръча много сериозно, и ние не я послушахме, и се оказахме измамени по НАЙ-СЕЛСКИЯ начин, и разбрахме няколко месеца по-късно, но ще пиша след няколко дни по темата. Очаквайте включване.

За Приказен Ден, държа да отбележа, че цените скачат според възможностите на клиентите. Ние явно, мнооооого богати сме изглеждали  crazy
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: февруари 01, 2007, 21:12:45 »

Цитат
За Приказен Ден, държа да отбележа, че цените скачат според възможностите на клиентите. Ние явно, мнооооого богати сме изглеждали 

Еее, това е много гадно!!! crazy
Активен
mqrr
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 1



« Отговор #18 -: февруари 01, 2007, 22:25:12 »

Здравеите на вси4ки!
И аз като бъдещта булка първо из4етох фурума преди да се вклю4а girl_wink

И аз организирам сватбата от 4ужбина и се наложи да си потърся сватбен агент , които да се грижи за организирането на "големият ден" ! След дълго търсене по интернет и се спрях на "Приказен Ден" или "Ади" .  "Приказен Ден" бяха доста по-евтин вариант, но като им се обадих по телефона бяха малко студени и малко Тоо business like за сватбена агенция, ако мога така да се изразя. После се обадих на Ади и ако щете вярваите, сигурно бях на тел с нея поне 15 минути. Беше много приятелски настроена, обясняваше и ме накара да ПОВЯРВАМ в нея.Направи ми впе4атление , 4е не си прави никаква реклама. Каза ми да и погледна интернет страницата за да полу4а по-нагледна информациа как работи( аз ве4е естествено я бях проверила Wink и ако искам пак да и се обадя да поговорим пак - " моля Ви, помислете си първо,потърсете и други...." Щтях да падна - да намеря 4овек , които вместо да се опита как да ми вземе парите, прави вси4ко възможно да ми даде пове4е избор!!! Oh my ... Аз я наех още на този пръв разговор и досега мога да кажа, 4е не съм съжелила и за миг! Естествено има още много вода да изте4е до сватбата ( 7/07/07) , но се надявам вси4ко да бъде наред! Мога само да добавя, 4е след като про4етох през какво е минала silverarrow първо -  Oh my ... , но после  Blush 4е съм направила добър избор!!!!

Имам толкова много други въпроси!!!! Сега отивам да се вклю4а и по другите теми4ки! Computer
Активен
junglegirl^84
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 246


обичай врага си,това ще го влуди!!!!


« Отговор #19 -: февруари 09, 2007, 21:55:34 »

блазе ви момичета :girl_wink:много ее хубаво да имаш сватбен агент и тук е мястотоо да кажа че аз  се "влюбих " в Ади от пръв поглед,още когато я видях за първи път в студиото на "Моята сватба" по СКАТ good - останах повече от очарована от нея самата като личност,и след това като сватбен агент.
Единствената причина да не я наема е че нямам тази финансова възможност pleasantry

Активен
Sheila
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 263



« Отговор #20 -: февруари 25, 2007, 23:49:30 »

Оказа се, че летвата е наистина според възможностите. Което тотално опорчава усещанета за празник. Супер болно е на младоженците да се разправят с какви ли не кожодери. Когато моята приятелка се омъжи миналата година ми каза нещо, което не мога изобщо да забравя: "За сватба и погребение не можеш да жалиш пари". Жалко, но факт!
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: март 27, 2007, 14:04:10 »

Здравейте, на мен също ми предстои сватба, и то много скоро, но все още не съм почнала с организацията. Прочетох положителните отзиви за Ади и ми се искам да знам дали тя изготвя индивидуални пакети и как варират цените. Моите родители могат да си позволят по-пищна сватба, но аз не искам да съм им в толкова голяма тежест. От сайта и не можах да взема много голяма информация за пакетите , които предлага и затова реших , че може би някой от вас може да ми даде повече инфо.
Активен
abel
Сватбар
***
Публикации: 162



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: март 29, 2007, 09:17:24 »

Здравей,
най-добре и се обади и я попитай за всичко, което те интересува  smile  good
Активен
deni_77
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #23 -: януари 22, 2010, 10:26:21 »

Аз пък не съм доволен от Ади Цанова.
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: януари 22, 2010, 10:30:22 »

Искам да попитам защо, ако не е неудобно? smile
Активен
asseto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 557



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: януари 22, 2010, 12:34:32 »

Ади ми се струва, че е на съвсем различно ниво от останалите сватбени агенти в България, просто класа.
За съжаление, цената, която ми поиска и която дори не беше за цялостна организация, излизаше тотално извън бюджета, който бяхме планирали.
Може би ако бях още по-заета, планирах по друг начин тържеството и съответно имах по-специални изисквания, и ако имах парите разбира се, щях да я наема.
Е, купих си книгата ѝ за сметка на това и не мога да отрека, че ми е много полезна.
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: януари 22, 2010, 12:47:04 »

 Аз съм останала с впечатление, че е много добра!
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: януари 22, 2010, 14:53:53 »

От всички сватбени агенти, които преслушах Ади Цанова беше най-професионалната! Просто по отговорите, които ми даде и по начина, по който реагира на ситуацията мога да твърдя, че тя не може да се сравнява с другите аматьорски агенции. Разбира се този професионализъм си има цена и това е и единствената причина да не избера нея. Но съм сигурна, че момичетата, които имат възможността и я наемат няма да съжаляват.  smile
Активен
Abii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 451


http://svatba-biju.com/


« Отговор #28 -: януари 22, 2010, 15:00:51 »

Аз също съм имала лична среща с нея когато гостуваше във Варна за представянето си на книгата мога да Ви кажа че останах очарована от нея представих и се казах и че се занимавам и имам сватбена агенция отношението и ни най малко се промени напротив даде  ми толкова ценни съвети за мен тя е първата и е една от най добрите  ако на Deni 77не са и допаднали цените това е друг въпрос !Гледала съм нейни украси на сватби с много живи цветя нещо невероятно !
Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #29 -: януари 22, 2010, 15:13:33 »

 Ади Цанова може да е всичко друго, но и не добър сватбен агент. Добрият сватбен агент е в състояние да задоволи почти всички претенциозни клиенти в зависимост от делегираните бюджети, а не да прави подборка и да обслужва изключително и само добри в платежно отношение младоженци. Иначе на приказки всеки може да го докара, ако разполага с време.
 И не на последно място предлагам всички нейни конкурентни фирми и лица да приемат нейните цени за работа, да да не стоят вечно в графата "аматьорски агенции". Мисля, че ако се изравнят цените всичко ще си дойде на мястото.
Активен
Страници: 1 [2] 3  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines