Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 10:40:04

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ади Цанова - сватбен агент  (Прочетена 35698 пъти)
 
silverarrow
Професор
****
Публикации: 476



« -: август 15, 2006, 15:22:15 »

Предупреждение: Това ще е дълъг пост.  smile

********** - ето неина снимка http://www.prikazenden.com/bg/displaybg.php?page=services. Първата!
И така: всички по-стари гости на форума знаят за обстоятелствата по нашата сватба и как се развиха отношенията ни с агенцията, която иронично нарича себе си "Приказен ден".
След като ********* *********, която мисли за себе че е сватбен агент  crazy , прочела моите основателни критики за качеството на услугите си, реши да се "оттегли" от нашата сватба 1 месец преди да се състои, ние се оказахме сами с непосилната задача да организираме тържеството за кратък период и без никаква помощ. Естествено това беше немислимо! Два часа преди да отлетя от Щатите до БГ, аз позвъних на Ади Цанова и за наша радост, тя се съгласи да се срещнем след два дни (след уикенда, когато тя беше заета със сватби) за да поговорим и да видим дали тя ще може да поеме сватбата ни. Искам да кажа че по това време бях изключително изнервена от обстоятелствата по приключването на отношенията ни с Приказен Ден, и бях много критично настроена към услугите на сватбен агент, но както споменах, нямахме нито време нито възможност да се занимаваме сами.
На уреченият ден се срещнахме с Ади. Тя дойде на срещата изключително подготвена с лаптоп, дискове (добре организирани във фолдер), албуми и организационен тефтер. Тъй като бях само за седмица в БГ се уточнихме да се видим много рано (8 часа) и това не беше проблем за Ади. Срещата ни продължи почти 4 часа. Бях изключително впечатлена от нейната организираност, желание не да ти "прибере парите" а да помогне. От този ден нататъка, Ади се срещна с нас, 4 пъти за 5 дни, като всяка среща продължи по 3-4 часа. За една седмица уточнихме огромно количество информация и бяхме ИЗКЛЮЧИТЕЛНО ДОВОЛНИ че по стечение на обстоятелствата започнахме да работим с Ади. Тук му е мястото да спомена, че обяснихме на Ади при какви обстоятелства идваме при нея, и тя тогава спомена че ние сме 4тата двойка този сезон, която е прекратила отношения с Приказен Ден и е отишла при Ади. Не се учудвам!!! По друг повод, аз не чух Ади да злослови по името на когото и да било, за разлика от ******** *********, която не пропускаше повод да спомене нещо по адрес на Ади.
Впечатлението, което останах от Ади беше че тя уважава много това което прави, винаги беше изключитлно точна за срещи, никога не се почувствахме по-маловажни от другите и младоженци, в интерес на истината, ние никога не я чухме да коментира по адрес на други нейни сватби, не ни насилваше да вземаме решения, които да са в нейна финансова полза и с две думи ставаше точно това което искахме ние.
Маниера на поведение на Ади е на "strong woman", а именно тя не се посвеняваше да влезе в спор със изпълнителите по нашата сватба (ресторант, фото и тн), но така както от една страна, това не беше много желателно, то от друга, ние съзнавахме че тя защитаваше нашите интереси и изискваше от всички да бъдат перфекционисти като нея.
За цените: Ади казва за себе си че е най- скъпия сватбен агент в БГ. Това е вярно. Цената и за пълна организация е около 1.5 пъти по скъпа от Приказен ден. Искам да кажа, че за една двойка която има малко по-нестандартна сватба от нормалното, тези пари са добре похарчени. Ади предлага много повече от Приказен ден - тя има собствен транспорт (********* чакаше ние да я взимаме и водиме с нашата кола), много повече възможности и предложения на по-ниски, ама МНОГО ПО-НИСКИ цени от кожодерството на Приказен Ден (осветление на залата - 600лв срещу 3,000лв; окачане на тюл - безплатно срещу хм... 1,000лв (дадена ни с отсъпка!!!), DJ - 370лв срещу 500лв, цветята бяха на цени от пазара (а изглеждаха като бутикови творения) и мисля за около 2,000лв сватбата ни беше отрупана с цветя (за разлика на сватбата на Приказен ден в Кемпински, която ********* гордо пише че били похарчени 50,000лв!!! забележете аранжиментите са от КАРАМФИЛИ!!!). 
Аз съм сигурна че Ади взима някаква надценка, но зная че това едва ли е повече от 10-15% и намирам това за напълно нормално в света на бизнеса. На много случаи аз пожелах сама да осигуря неща за сватбата и искам да кажа че не успях да спестя много от това, което за пореден път доказва че за това което искахме, цените бяха напълно разумни!
В средата на Юли се прибрах в Щатите и започнах усилена email кореспонденция с Ади. Ако до тогава съм имала НЯКАКВИ съмнения за умението и да се справи, то след като видях неуморността, с която работеше по уточняването на нашата сватба, се убедих че тя е човекът който може да изпълни всяко мое желание. Казвам МОЕ, защото аз бях тази, която комуникираше с Ади по отношение на украсата на тържеството и артистичното оформление на тържеството. Тука му е мястото да спомена за това че аз съм от този тип булки които не само че знаят какво искат но съм много подробна и перфекционист. Имало е emails които са били страници и страници дълги с указания, описания, снимки и желания. Ади нито за момент не показа раздразнение, и обикновено получавах отговори от нея в рамките на 24 часа с изключение на уикендите (заради други сватби). Много от emails бяха писани в 2,3, 4, 5 часа сутринта и беше очевидно че Ади жертваше съня си само и само да не чакам за неин отговор. Като равносметка - за 1 месец мисля че разменихме над 150 emails, МНОГО от които бяха дълги и съдържателни.
Искам на това място да кажа че Ади има съпруг и две дечица, и това прави нейното внимание още по-ценно за нас, тъй като тя лесно би могла да се оправдава с ангажимент към семейството си. По разговорите които съм дочула, останах с впечатлението че Ади има много сплотено и щастливо семейство и въпреки заетостта си успява да отдаде внимание на съпруга си и децата си. Това имаше голямо значение за нас!
А сега за сватбения ден: Тъй като сватбата ни беше доста голяма и имаше нужда за сериозна координация, Ади и нейният екип работиха 24 часа за да претворят мечтите ни в реалност. Сватбата се състои в Ботаническата градина и после в залата на Хотел Хилтън. Всяка локация беше окрасена с много детайли, и имаше много изпълнители, които бяха нужни да се координират - Класически инструменти оркестър, Танциори, Народни танци състав + певица+ музиканти, Тони Димитрова, 4 шаферки и шафери; 2 лимузини, 3ма фотографи, 2ма видеооператори, 1 озвучител, 1 осветител, 1 DJ, много сервитиори, асистенти, товарачи и тн. Резултата... една магическа невероятно красива и романтична сватба. Ще публикувам някои от непрофесионалните снимки при първа възможност!!!
Благодаря на Ади!!!
Ако някой има въпроси към мене, да ми пише, аз мога да говоря по телефона докато съм в БГ.
Пожелавам на всички форумци да имат най-красивите сватби, а на тези които са минали вече под венчилото - ЩАСТЛИВ СЕМЕЕН ЖИВОТ!!!
Много има още да се пише, много детайли минават през главата ми, но няма как всичко да обясня. На тези от вас на които предстоят сватби и вярват че имат нужда от сватбен агент, нека помислят и уточнят това което желаят и гарантирам че Ади ще помогне всичко да се превърне в реалност. 
« Последна редакция: януари 30, 2007, 22:07:29 от silverarrow » Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: август 15, 2006, 15:33:07 »

Ехаааа, доста дългичък пост!  tease

Много се радвам, че сватбата ти ,silverarrow, се е получила така като си искала и че си намерила точния Сватбен агент!!!  LOVING

Желая ти само хубави моменти и емоции и романтино-приказен семеен живот!!!   kiss2 kiss2 kiss2
« Последна редакция: август 16, 2006, 11:27:43 от Bulechka_TS » Активен
Пепи
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 35



« Отговор #2 -: август 16, 2006, 11:19:52 »

Дълъг, но точен. Браво silverarrow, харесва ми как разказваш всичко подробно, така че да стане всичко ясно, особено на бъдещите младоженци.  good good
Активен
Яни
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 526



« Отговор #3 -: август 16, 2006, 12:29:39 »

Много е хубаво ,че има отговрни хора, които държат на професията си, а не просто отбиват номер!!  good Много се радвам, че Ади е изпълнила желанията ти! Още веднъж бъдете щастливи!!! drinks give_rose
Активен
Ивета
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 105



« Отговор #4 -: август 16, 2006, 14:49:20 »

Е добре е, че някой си върши работат "като хората"...
Активен
Eva
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #5 -: януари 30, 2007, 14:11:56 »



Здравейте !

Друг някой ползвал ли е Ади Цанова ? Защото цената на услугата и е висока и бих искала да знам дали си заслужава парите....
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: януари 30, 2007, 14:43:06 »



Здравейте !

Друг някой ползвал ли е Ади Цанова ? Защото цената на услугата и е висока и бих искала да знам дали си заслужава парите....

Здравей, Ева, и добре доша при нас!!! girl_in_love give_rose
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: януари 30, 2007, 15:11:11 »

Здравей  Eva  добре дошла при нас.  След като прочетох поста на silverarrow  съм без никакво съмнение относно способноста на този сватбен агент. Мисля, че няма нужда да се съмняваш още повече, че silverarrow  винаги помага на всички с каквото може и аз лично и вярвам напълно.
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: януари 30, 2007, 17:01:48 »

Здравей  Eva  добре дошла при нас.  След като прочетох поста на silverarrow  съм без никакво съмнение относно способноста на този сватбен агент. Мисля, че няма нужда да се съмняваш още повече, че silverarrow  винаги помага на всички с каквото може и аз лично и вярвам напълно.

Абсолютно съм съгласна с Юлия!!! good
Активен
silverarrow
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #9 -: януари 30, 2007, 22:14:10 »

Здравейте !

Друг някой ползвал ли е Ади Цанова ? Защото цената на услугата и е висока и бих искала да знам дали си заслужава парите....

Ева, мога да ти гарантирам за качеството на услугите и. Както мога да ти гарантирам и за изключително лошото качество на услугите на агента на Приказен Ден (това не включва декораторката). Ако ми пишеш на лични, познавам други момичета ползвали Приказен Ден, със същите оплаквания като моите, но не познавам лично други ползвали Ади.
Здравей  Eva  добре дошла при нас.  След като прочетох поста на silverarrow  съм без никакво съмнение относно способноста на този сватбен агент. Мисля, че няма нужда да се съмняваш още повече, че silverarrow  винаги помага на всички с каквото може и аз лично и вярвам напълно.

Абсолютно съм съгласна с Юлия!!! good

Ооо, страшно сте мили, благодаря ви  give_rose girl_in_love
Активен
Eva
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #10 -: януари 31, 2007, 12:12:58 »

Благодаря много за топлия прием  smile

След като изчетох пост-овете на silverarrow за Приказен ден мисля че няма да имам куража да ги наема...относно Ади, всичко което казваш за нея е много оптимистично. Жалко че друг някой не е ползвал услугите и , за да си създам по-обективно мненеие за нея.

silverarrow, ти ползва ли фирмата за кетъринг на мъжа и? Добра ли е кухнята ?
Активен
silverarrow
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #11 -: януари 31, 2007, 18:42:52 »

silverarrow, ти ползва ли фирмата за кетъринг на мъжа и? Добра ли е кухнята ?

Здрасти Ева,
Не не съм, но познавам едно момиче, което познава друго момиче, което е било на сватбата на 3то  момиче (следиш ли  girl_wink) и каза, че кетъринга е хубав, смисъл вкусно, много добро обслужване и тн., но просто е скъпо, за това което предлага (не знам за каква цена става въпрос). Според мене обаче има смисъл от кетъринг, само ако сте на открито. Не съм сигурна Ади дали работи с други кетъринг фирми. Най-добре е да провериш с нея и да се убедиш дали си ок.
Това всъщност ми е бил големия проблем в работата със сватбените агенции - имат си 1-2ма дето работят с тях и край. При Ади не беше голям проблем, но при Приказен Ден...  angry
И пак като стана въпрос за Приказен Ден - ако си чела поста ще видиш, че аз кой знае колко лоши работи не съм казала, допреди Мариела Камбурова да не реши да излиза и да се излага в Интернет. Според мене тя сама си направи анти-рекламата.  bye
Успех с търсенето! Тука има други момичета, ползвали други агенции, може би те ще ти  кажат нещо за техния опит?
Активен
abel
Сватбар
***
Публикации: 162



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: февруари 01, 2007, 11:16:14 »

Благодаря много за топлия прием  smile

След като изчетох пост-овете на silverarrow за Приказен ден мисля че няма да имам куража да ги наема...относно Ади, всичко което казваш за нея е много оптимистично. Жалко че друг някой не е ползвал услугите и , за да си създам по-обективно мненеие за нея.

silverarrow, ти ползва ли фирмата за кетъринг на мъжа и? Добра ли е кухнята ?

Здравей Ева,

аз до момента съм само читател във форума, но иначе също се готвя за сватба август месец.
Нашият агент е Ади. И ние много мислихме, четохме, обсъждахме и накрая си я избрахме.
И мога да ти кажа, че от този момент нататък та до сега (дай боже и до сватбата) съм сигурна, че сме направили най-добрия избор  smile
Ади е много организиран, информиран, креативен, отговорен и откровен човек  Wink
Уважава мнението ни, но не се притеснява да каже и своето - това е, от което аз лично имам нужда.
  good

« Последна редакция: февруари 01, 2007, 11:18:24 от abel » Активен
Eva
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #13 -: февруари 01, 2007, 14:07:24 »

silverarraw, да, и мен това ме притеснява - че работят с 3 ресторанта и един DJ и край....А с кои ресторанти работи Ади - Хилтън, Шератон, Гранд Хотел София...?

А "Приказен ден" ме шокираха най-вече с цените или по скоро с надценките, които слагат. За България това са абсурдни цени, могат да си ги позволят малко хора, а и дори да бях една от тях пак ми изглежда смешно и нелогично да плащам петорно, защото имам пари.

abel, благодаря за споделеното мнение.

Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: февруари 01, 2007, 14:44:39 »

 abel, здравей и добре дошла при нас!!! girl_in_love
Активен
Страници: [1] 2 3  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines