Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 09:06:25

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Аз и Ти" Смолян -Едно голямо благодаря  (Прочетена 53536 пъти)
 
divna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219



« Отговор #15 -: ноември 06, 2007, 01:01:54 »

Gadamer,техни рокли има в Сватбения център в Младост 4, а до колкото знам сватбена къща МИЛЕНИУМ са им представители за София! Мисля че техни рокли може да видиш в магазина на Милениум на Пиротска5!Все пак утре ще проверя точно за номера на улицата,че сега не си намирам визитката,а цитирам по памет!
Активен
mandarinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: ноември 06, 2007, 10:28:22 »

Къде в София може да видя техни рокли и шият ли по поръчка, да не е техен модел?

Сватбеният център в Младост е истината, там има най-новите модели и по-голямо разнообразие според мен  good
Активен
gadamer4e
Сватбар
***
Публикации: 214



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: ноември 06, 2007, 14:42:45 »

Младост 4 имате предвид там срещу Бизнес парка, до школата в Симеоново ли?
Активен
mandarinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: ноември 06, 2007, 16:59:13 »

Младост 4 имате предвид там срещу Бизнес парка, до школата в Симеоново ли?

точно там, няма как да го сбъркаш, то един е блок, два да речем, самички в полето и приземният етаж им отдалече му се виждат булчинските рокли  Wink
Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #19 -: ноември 15, 2007, 20:14:50 »

 Роклята на сестра ми е от Аз и ти -Смолян. Страхотна е. Купи я от сватбения център в Младост. Кумата ми също си е купила тяхна рокля ,но направо от Смолян. Мисля и аз ката ходя до Смолян да разгледам какво има. Харесах един модел от сайта ,който е посочила cherry
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: ноември 16, 2007, 10:52:59 »

http://www.pbase.com/gurummx/image/52297608


тук разпознах и моята рокличка !!! smile
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #21 -: ноември 16, 2007, 11:22:44 »

Искам да се присъединя към добрите отзиви за "Аз и ТИ". Представителството им в Благоевград е в магазин - оборудван богато с елементи обхващащи цялата сватба, а цените са им много - добри и масово достъпни. Bravo

lolita, твоята рокля също ли е от АЗ&ТИ? Понеже имам няколко идеи за рокля, едната ми е за модел подобен на твоята и страхотно много ти я харесвам, както и цвета - розовко  girl_in_love Другият ми варинта е за жълтеникава, но пак в този вариант рокля  girl_in_love
Активен
fidelia
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 171



« Отговор #22 -: март 17, 2008, 23:13:48 »

И моята бъдеща рокля е на "Аз и ти"!! Bravo Представители в София, да, е Сватбена къща "Милениум" - от които също съм изключително доволна на този етап! Дано е така до края! good
Активен
sheli
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 36



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: март 18, 2008, 22:51:40 »

Аз също се доверих на "Аз и Ти"-Смолян/"Милениум"-София/.След два дни съм на проба.Дано всичко е наред.
Активен
paolla
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: юни 09, 2008, 11:14:21 »

Модна къща „Аз и Ти” Смолян е салона, който Ви препоръчвам и най който благодаря за точността и бързината. Техни модели се предлагат основно в Сватбения център в Младост / гр. София/, но и в други салони. Разликата е, че в сватбения център са с около 150-200 лева по-скъпи, и ако се поръча я ушиват за 1 месец / поне така казват в Сватбения център/.

Но избирайки рокля на „Аз и Ти” Смолян в Сватбения център, реших, че е по-добре да се свържа директно с производителя. Намерих им телефоните, обадих се, казах кой модел ме интересува, номер и цвят. Много бързо провериха, дали имат наличен, оказа, се че нямат, но обещаха до следващата събота роклята да е готова.
Роклята я поръчах по телефона, без да плащам капаро и без въобще да ме видят, се заеха с изпълнението.

Отивайки в събота в Смолян, в уговорения час, роклята беше почти готова, във вида в който и очаквах да бъде. Облякох я, уточнихме дължината и детайлите и два часа по-късно се обадиха, че са готови. Облякох я , стоеше идеално.

За съжаление модна къща „Аз и Ти” нямат сайт, но това е салона, който Ви препоръчвам, ако не искате да чакате и да си губите времето с излишни проби. Предлагат предимно рокли тип „Принцеса”, но имат и други модели. Като качество на материалите и дизайн на роклите са повече от добри, имат завършеност на полите и бюстиетата. Отделно предлагат и всякакви други аксесоари / късметчета, украси/ , които са много красиви, нито в София, нито в Асеновград има подобни на вид и качество.
 
Активен
fidelia
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 171



« Отговор #25 -: юни 09, 2008, 15:04:04 »

paolla, много се радвам, че в крайна сметка имаш чудесна рокля, и то ушита бързо и без излишни проблеми!  Bravo
Аз на свой ред мога да потвърдя добрите си впечатления от "Аз и ти" - роклята издържа сватбата без нито едно поражение, само трябваше да я поизчистя накрая!  blum Много ефектна и красива, страшно удобна, изобщо не усещах обръчите!
Активен
summer
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 9



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: август 12, 2008, 18:10:46 »

Здравейте момичета, и аз се присъединявам към всичко казано за АЗ  И ТИ ! моята сватба беше преди почти 2 години, роклята ми беше страхотна, не мръдна изобщо, скри някои несъвършенства и  направо са влюбих в нея от пръв поглед. Горещо ги препоръчвам на всички бъдещи булки - няма да съжалявате!  good Винаги преди сватбата съм си мислела, че ще бъда в рокля без обръчи, но като видях моята знаех че е тя и не съжалявам!
« Последна редакция: август 12, 2008, 18:16:17 от summer » Активен
jozka
Ентусиаст
**
Публикации: 122



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: февруари 27, 2009, 11:18:02 »

здравейте, моята рокля също е "Аз и Ти" гр Смолян, адски много си я харесах на един от каталозите им и си я поръчах, не съм я виздала на живо защотото чакам все момент да ми се обадят за проба, но като чета вашите коментари виздам, че няма от какво да се притеснявам и че съм направила правилният избор smile
поздрави от русе
Активен
vickey
Ентусиаст
**
Публикации: 54



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: май 21, 2009, 09:29:00 »

Още един глас от мен за роклите на "Аз и Ти". Издържа всички танци, никъде не се разпра. Изключително здрави шевове  good По едно време в църквата, докато слизахме по стълбите,  някой така ми настъпи полата, че си помислих че ще си остана без нея - нямаше и следа  good
Много съм доволна  give_rose
Активен
jozka
Ентусиаст
**
Публикации: 122



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: май 22, 2009, 09:28:07 »

наистина излезе много здрава рокля, на сватбата си остана цяла, въпреки, че изобщо не седнах от танци. страхотна фирма  good
Активен
Страници: 1 [2] 3 4  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines