Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 21:00:09

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Колко деца ?
Едно за сега
Само едно дете
Само две деца
Поне две деца
Повече от две даца
Колкото мога да си позволя

Страници: 1 ... 8 9 [10]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Колко деца искате да имате/планирате?  (Прочетена 52280 пъти)
 
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #135 -: ноември 04, 2010, 15:42:43 »

Ние за сега мислим само за едно, което вече е напът  smile а и дай Боже още едно, но след време.
Активен
vilenceto
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #136 -: ноември 04, 2010, 16:46:11 »

ние страшно много искаме близнаци smile , силно се надяваме да ни споходи това двойно щастие. при нас са в сила всички поверия за близнаци, през род, през два рода, следващ род, дано поне едно от тях се окаже истина smile
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #137 -: ноември 04, 2010, 17:39:56 »

И двамата имаме ген за близници, и нямаме нищо против да ни се случи. Като цяло искаме три деца. Милото иска поне едно да е момиче, а аз - първите две да са момчета и след много години, като пораснат - момиче.
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #138 -: юни 26, 2014, 12:30:14 »

С милото искаме едно или две максимум,но знае ли човек какво ще се случи.. smile
Активен
mariestrellas
Сватбар
***
Публикации: 199



« Отговор #139 -: юли 05, 2014, 18:40:49 »

Ние винаги сме искали да имаме момче и момиче, две деца. Засега имаме само едно, но се надяваме, ако стане второ, да успеем да го задържим и да приключим със семейното планиране. За съжаление животът навсякъде е много тежък и труден, не можем да бъдем сигурни за нищо, но вярваме, че щом сме били способни да създадем едно дете, с второто може да е по-лесно от гледна точка на опита с първото, а честно казано ако чакаме да се опаричим или да заживеем по-спокойно, просто няма да дочакаме второ. Времето си върви и биологичният ни часовник следва неумолимо своя ритъм, така че ако все пак успея да зачена отново, което си е Божа работа, няма да върна детето само защото не съм готова или не мога да го издържам. Мисля, че всеки трябва да бъде отговорен за постъпките си, да прави разумни планове и да си поставя постижими цели, за да може да се радва на добър краен резултат след това.
Все пак всяко дете е Божи дар и не се изпраща случайно само защото двама души не могат да поемат отговорност за действията си и да посрещнат достойно последствията, каквито и да са те. Казвам го, защото има много двойки, които искат и се молят за дете, но има и други, които си правят кефа и след това изхвърлят човешкия живот сякаш е случайна грешка или се отказват от тази Божия благословия, само защото не са готови да бъдат родители, икономически не могат да издържат или не искат и не могат да поемат отговорност. Никое дете не идва случайно. Всяко дете трябва да усеща и да знае, че има мисия на тоя свят, че е желано и обичано, защото само така светът ще стане по-добър. Смятам, че агресията ражда агресия, под каквато и да е форма, а абортът, който не се налага по някакви медицински причини, си е живо престъпление, провокирано от егоистични мотиви и рано или късно "престъпникът" си плаща за стореното.
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines