Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 19:36:26

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Колко деца ?
Едно за сега
Само едно дете
Само две деца
Поне две деца
Повече от две даца
Колкото мога да си позволя

Страници: 1 ... 7 8 [9] 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Колко деца искате да имате/планирате?  (Прочетена 52278 пъти)
 
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #120 -: май 17, 2009, 15:05:21 »

Аз съм едно дете и понякога съм се чувствала самотна...тези от вас, които са като мен разбират какво имам предвид.Така, че винаги съм искала да имам 2 деца. Напоследък даже и за 3 си мисля..,,Ние все още нямаме деца и за момента и на едно ще бъдем благодарни....
А мъжът ми искал 7  shok sarcastic
В края на краищата съм на мнение, че стига едно семейство да може да си го позволи, колкото повече деца има, толкова по-добре.

И аз съм в това положение и затова твърдо искам да имаме повече от 1 дете, а най ще се радвам на близнаци (имам шанс, защото в рода ни има, трябвало е по сметките родителите ми да имат или вуйчо ми, но тяхното поколение ги е прескочило, така че се надявам да сме ние щастливците)...
Но както казват всички - божа работа, колкото и каквито да са (момиченца или момченца), все ще сме благодарни и ще си ги обичаме..
Активен
katia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



« Отговор #121 -: май 17, 2009, 21:34:34 »

Защо ? Какво точно те накара да започнеш да се замисляш ?
Ами,раждането ме за щастие беше леко.Но аз си я отглеждам сама с мъжа ми и виждам,че е много трудно.А и като се обърна на зад и се сетя за тежката ми бременност и малко почва да ме е страх!То това си е божа работа де-може и да ми е лека следващата бременност евентуално,но на този етап ще изчакаме със следващо дете!
Активен
dezmand
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 185



Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: май 27, 2009, 11:11:57 »

Ние имаме едно сладко момченце и сега като мине сватбата ще работим по въпроса за второ а защо не и трето след време  insane smile  Сами си гледаме палавника ни ( маика ми е на 200км а свекърва ми на 450км ), много е трудно  но няма по-голямо щастие от това
Активен
Fy
Сватбар
***
Публикации: 162



Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: юни 04, 2009, 19:53:29 »

Аз искам поне три....  blush но още нямаме резултати за първото .....  cray дано скоро да се похваля и аз с  PREGQ blush  pardon
« Последна редакция: юни 05, 2009, 03:02:49 от Elitooo » Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: юли 03, 2009, 12:07:57 »

аз винаги съм искала само едно дете, но сега след като имам едно такова определено не мис стига и искам още едно.За съжаление това до голяма степен зависи и от финансовата възможност, но ще видим за сега.Ще трябва така или иначе да изчакам поне още една година, защото раждах секцио, пък от там нататък божа работа .... (дано Госпд даде да имаме след време и едно момиченце, че да има Дани за кого да се грижи)
Активен
angel4e
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1058


Моят сватбен албум

« Отговор #125 -: юли 04, 2009, 23:52:15 »

Много!Ако имаме финансовата възможност да отглеждаме много деца,бих искала поне 3.
Активен
silviq-tamara
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: юли 05, 2009, 06:32:27 »

И аз съм на същото мнение като "angel4e" ако имаме финансовата възможност бих искала да имам и 3 деца даже:)живот и здраве:)засега сме само с едно:)
Активен
Little flower
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 192



Моят сватбен албум

« Отговор #127 -: май 22, 2010, 21:36:17 »

И ние бихме искали 2 или 3, пък защо не и да си осиновим едно детенце...
Активен
Lina81
Ентусиаст
**
Публикации: 54


« Отговор #128 -: май 24, 2010, 18:56:31 »

Бих искала 3 дечица.Ако пък нямаме възможност най-малко две.(Мечта ми е да имам близнаци:))))
Активен
van4ii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: май 25, 2010, 09:03:06 »

За сега едно, но по принцип искам да имам две - момиче и момче. girl_wink
Активен
Денито
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 319



« Отговор #130 -: май 25, 2010, 09:35:58 »

С приятеля ми не можем да се разберем по този въпрос, защото аз искам 3, а той започна от 11 (и май не беше на майтап?!?), за момента е свалил бройката до 5... (ще го видим като започнат да се появяват едно по едно...) На мен ми се иска първото да е момче (винаги съм искала да имам батко) и после момиченца еднояйчни близначки (молила съм мама и за близначка, но тя каза че не можело?...  girl_impossible) В неговия род през поколение има близнаци, така че сега е ред или на нас, или на сестра му, дай Боже! Но каквито и колкото да са, важното е те да са здрави, и ние да сме живи и здрави, и да имаме парички да ги гледаме, и да им се радваме!
Активен
mimi_08
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 15



« Отговор #131 -: септември 25, 2010, 21:38:31 »

Ние искахме да имаме само едно дете на този етап. Но за жалост имаше доста проблеми със зачеването, опитите бяха неуспешни. Тогава се установи и един проблем, който беше в мъжа ми.
Единствения начин да имаме дете/деца беше чрез Ин Витро. Подложихме се на него, първият опит беше неуспешен.
Вторият, за щастие, бе успешен и така се появиха Мартина и Кристина.
Та дори и да си имаме две деца, грежите да са вповече, особено като ги гледам сама през деня,  е наистина много по-добре от николко!
Активен
winternana
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 9



« Отговор #132 -: септември 29, 2010, 12:24:14 »

Хихиихих, mimi_08 страхотно двойно щастие, вярно е, че и си е голяма грижа...
винаги съм се чудила какво е да си с повече от едно lol)
Ние си имаме един малък юнак на 2 години. Голям бърборан. Прекрасно е да имаш дете!!!
Определено малко по-натам ще работим и за една госпожица smile
Активен
mimi_08
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 15



« Отговор #133 -: октомври 01, 2010, 19:17:29 »

Благодаря много, winternana!  kiss LOVING

Да ви е жив и здрав сладура и дано скоро се появи и малката госпожичка!  heart
Активен
terzieva
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 26



Моят сватбен албум

« Отговор #134 -: ноември 04, 2010, 15:25:22 »

  Bravo Супер сладурска тема smile
 Ами колко... ?  Най-малко 2, 3 ще е още по-добре...

    Моя дядо за децата казва така: "Всяко семейство трябва да има най-малко четири деца. Едно за мама, едно за тати, едно за прираст и едно за всеки случай" ... за четвъртото той поясни, че по времето когато той се е раждал рисковете са били много големи за децата, а в днешно време четвъртото е за още повече щастие и любов  give_rose .

     Дай Боже всеки да отгледа 4 живи и здрави деца и да ги дари с безкрайна любов.
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines