Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 21, 2024, 19:07:08

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб на БЕБЕправещите - 19 част  (Прочетена 171033 пъти)
 
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #345 -: февруари 13, 2011, 23:53:55 »

Да това е моята  rafaeLa , явно нещо не съм копирала както трябва , извини ме.
Активен
rafaeLa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 700


шматка по свой си начин


Моят сватбен албум

« Отговор #346 -: февруари 14, 2011, 00:15:36 »

ооо няма никакъв проблем, погледнах ти записките и видях, че си била болна няколко дни - което евентуално може да е повишила БТ, но имаш един лек спад на 12ти ден и в комбинация с болката може и да е било О., но все пак продължавай да мериш, защото виждам отново спад на 17ти ден, което също е съмнително - колко дни ти е цикъла??
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #347 -: февруари 14, 2011, 00:19:28 »

28-29 дни долу горе  ми е цикъла.Ами аз за това малко се заблудих с този спад преди това , но днес особено имам болки по силни от предишните дни в кръста  и корема ниско долу , както и гърдите ме болят  и не знам ще видя и аз ,как са точно нещата като продължа да я меря.До колкото разбрах трябва до 5 дена да се вдигне с от 0,4-0,6 градуса и да се задържи трайно ,като тази разлика да е ФФ и ЛФ.Ако нещо не съм разбрала точно ,кажете.
« Последна редакция: февруари 14, 2011, 10:13:28 от plamak_ » Активен
svetlaha
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 18



« Отговор #348 -: февруари 14, 2011, 01:00:31 »

Здравейте момичета! Както ви бях писала в петък имах час при доки тъй като ми закъсняваше с 16 дена, а теста ми е отрицателен! Отговора му след прегледа беше следния : " Няма кисти...матката ти е добра...всичко ти е ок...няма причина да не ти дойде - с една дума или си бременна или не си.....ако ти дойде започни да пиеш клостилбигит отново....а ако не ти дойде евентуално ела пак може и да си бременна"   Oh my ...
Е мили момичета ....излезнах от кабинета и незнаех да рева или да се смея!Пълна лудница Такъв отговор от лекар който се води специалист в града .....???????Ужас!!!
Вече 18 дена ми закъснява....мисля да посетя специалист в друг град!!!
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #349 -: февруари 14, 2011, 01:06:23 »

svetlaha защо не си направиш кръвен тест за бременност и така ще разбереш дали наистина има нещо  или да си чакаш лелката и нещо и се е отразило че да закъснее толкова.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #350 -: февруари 14, 2011, 10:23:47 »

18 дневно закъснение и най-тъпия пиклив тест ще го засече имаш проблем чисто и просто.Пусни кръвен за всеки случай и потърси добър лекар.
Активен
maria_hs
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 254



Моят сватбен албум

« Отговор #351 -: февруари 14, 2011, 12:10:41 »

plamak_, наистина на графиката се виждат 2 спада на температурата. Когато аз започнах да си меря температурата първите месец - два ми беше доста объркана графиката. После се свиква и показва горе-долу нормални резултати, а и свикваш да отчиташ странични влияния. След време започваш и да правиш разлика между цервикалната слуз и нормалното течение. Пожелавам ти успех и дано не ти се наложи да попълваш дълго графиката  Good luck
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #352 -: февруари 14, 2011, 12:24:07 »

plamak_, наистина на графиката се виждат 2 спада на температурата. Когато аз започнах да си меря температурата първите месец - два ми беше доста объркана графиката. После се свиква и показва горе-долу нормални резултати, а и свикваш да отчиташ странични влияния. След време започваш и да правиш разлика между цервикалната слуз и нормалното течение. Пожелавам ти успех и дано не ти се наложи да попълваш дълго графиката  Good luck
Благодаря ти  maria_hs, може би аз не се ориентирам още добре и за това нещо да греша.Но направих за първия спад консултация във форума на зачатие и ми казаха че това не е ову и за това след като видях следващото понижение ,предположих че е то, вече и аз май се обърках тотално , но да се надяваме че ще свикна скоро , а ако не ми се наложи да свиквам още по добре. smile
Пожелавам успех в бебеправенето ,дано в месеца на любовта за всеки се появят желаните две чертички.
Активен
bobi123
Сватбар
***
Публикации: 228



« Отговор #353 -: февруари 14, 2011, 19:47:17 »

Мила Svetlaha, и аз съм на мнението на което е и Магито,според мен има нещо странично и затова не ти идва,не искам да те натъжавам,дано пък се зарадваш с 2 чертички,но аз си правих моя тест на 8-мия ден закъснение и си ми показа ясни 2 чертички първият път,така че или нов тест или нов специалист!
Аз този път също имах болки ниско 2 дена точно около предполагаемото ову,но.......то ще се чуе на края на месеца или за по-сигурно др.месец smile
Честит празник на всички симпатяги във форума give_rose give_rose heart heart
Нека любовта грее в сърцата ви както на този ден така и до последният миг give_rose give_rose give_rose
Активен
altt
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #354 -: февруари 15, 2011, 08:49:06 »

При мен лелката подрани, при всички симптоми, болки и тестове. Остава за следващия месец, ревах като магаре, но вече ми мина, мисля ако и март месец се появи лелката да посетя чичо док.
Активен
red_roses
Професор
****
Публикации: 415


« Отговор #355 -: февруари 15, 2011, 08:59:42 »

Аз този път също имах болки ниско 2 дена точно около предполагаемото ову,но.......то ще се чуе на края на месеца или за по-сигурно др.месец smile
Дам , и аз имах на два пъти болки ниско долу, даже оная вечер в неделя май беше едвам намерих удобна поза , в която да не ме боли и да заспя. Само , че понякога обръщаме внимание на най - малките отклонения и търсим да се захванем за нещо. Преди време мисля , че dodo беше писала как, като са бебеправили и всеки месец си е откривала някакви симптоми , докато накрая като е забременяла и наистина е усетила истинските симптоми на бременността си е дала сметка в какво заблуждение въщност е била преди това smile.
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #356 -: февруари 15, 2011, 10:37:00 »


Преди време мисля , че dodo беше писала как, като са бебеправили и всеки месец си е откривала някакви симптоми , докато накрая като е забременяла и наистина е усетила истинските симптоми на бременността си е дала сметка в какво заблуждение въщност е била преди това smile.
Точно така си беше! good
Момичета не се връзвайте на тези симптоми!
Ако сте бременни,това няма да остане тайна!
Успех на всички!

Активен
danieIa ☼
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1407



Моят сватбен албум

« Отговор #357 -: февруари 15, 2011, 12:58:27 »

Май отдавна не съм напомняла за себе си в тази тема sad. А в нея съм от времето, когато беше едноцифрена.
До преди две седмици живеех с мисълта с че съм две запушени тръби и единствения вариант е инвитро. Лятото направихме опит, който приключи с биохимична бременност. Започнах да чакам следващото одобрение от фонда и гледах да не мисля за това...
...До преди две седмици. Закъсняваше ми вече доста, но след инвитрото много ми се обърка цикъла, а и всеки път направя ли тест и до вечерта вече ми е дошло. Мъжът ми целият месец беше на работа без почивен ден, караше го на супер нездравословен живот. Аз го раздавах спортно - редувах народни танци и фитнес всяка вечер.
Беше петък вечер и с групата имахме уговорка да ходим в една кръчка да се наиграем. Чудех се дали да ходя и реших, че ще взема тест и ако е отрицателен - отивам. Направих го и докато чаках резултата, скрих опаковката, за да не се обяснявам после с мъжа ми и да му напомням. Оказа се положителен crazy crazy crazy, което вместо да ме зарадва, само ме изплаши. По същия начин реагира и мъжа ми. На сутринта веднага отидохме в клиниката, моята лекарка беше на смяна. Още преди да почне да ме преглежда взе да ми обяснява, че най-вероятно е станало извънматочно. Вариантите да го махнем са или чрез лaпapockoпия или с някакви лекарства, но най-добре да се моля само да спре да расте  Oh my .... Кръвния тест показа високо ниво на ЧХГ и се разбрахме след два дни пак да отида да пусна нов. В матката не се видя още нищо, но за стойността на ЧХГ-то ми било нормално. След прегледа при нея хукнах и при друг лекар, но и там не се видя нищо, но доста ме поуспокои. След два дни стойността на ЧХГ-то беше повече от двойна - добър знак, защото при извънмaтoчнaтa не се удвоява. След още два дни обаче растеше, но не се удвояваше. След още два също. Прокървих и веднага при втората лекарка. Нищо не се видя в матката, а за тези стойностти ако е нормална бременност вече има сак. Лекарката ми каза веднага да отивам в Шeйнoвo или в Майчин дом, защото почти сигурно е извънматочна. След половин час вече бях в Шeйнoвo с потвърдена извънмaтoчнa бременност в почти седма седмица. На следващата сутрин ми направиха лaпaрoсkoпия и вече не съм бременна. Беше се заклещило в дясната ми тръба. Винаги съм имала болки в дясната страна и винаги са ми казвали, че няма нищо притеснително, може да е на нервна почва и т.н. След операцията ми казаха, че точно в тази тръба съм имала огнище на eндoмeтриoзa, което е запушило тръбата. Отстранили са го, но тръбата е повредена и ще й се наложи пластика. Ще трябва да лекувам и eндoмeтриoзaтa. Това, което ме шокира - лявата тръба ми е напълно проходима!
И сега втори ден живея с новата си диагноза и се опитвам да повярвам, че е по-малко лоша от предната. Опитвам се да вярвам, че е и вярна, защото с предната загубих две години...
Пожелавам много поводи за радост на всички бебеправещи!
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #358 -: февруари 15, 2011, 13:07:37 »

Леле Дани какво си преживяла само, не знам какво да кажа , но и каквото и да е няма да има смисъл,защото няма да е достатъчно ,няма да те успокои , да ти вдъхне кураж и сили.Силно се надявам да се възтановиш бързо и след това вашето чудо да стане ,без повече разочарования и лоши диагнози.
Активен
danieIa ☼
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1407



Моят сватбен албум

« Отговор #359 -: февруари 15, 2011, 13:21:36 »

plamak_ , мерси за пожеланията.
Идеята ми не е да събера съчувствия и съжаления, а да накарам момичетата с поставени диагнози да се допитат и до други специалисти. Аз се доверих на моята лекарка и не направих лaпaрoсkoпия още преди две години, когато цветната снимка показа зaпушeни тръби. Тогaвa ми обясниха, че това е операция, трябва после възстановяване....днес ми е трети ден след операцията и освен леки опъвания от лепенките, друго не усещам.
Не съм фен и на безразборното посещаване на кабинети, но много ме е яд, че толкова сляпо се доверих.
Активен
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines