Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 21, 2024, 21:55:16

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб на БЕБЕправещите - 19 част  (Прочетена 171263 пъти)
 
maya_bunny
Професор
****
Публикации: 456



Моят сватбен албум

« Отговор #330 -: февруари 11, 2011, 15:55:52 »

Бера, много е прав мъжа ти - наистина понякога става от 1,2 пъти без да очакваш. Аз не помня много дали съм разказвала, но при нас 3,4 месеца нищо не стана, после 4 месеца зверски ме боля нерв на изваден зъб и нямаше как да се прави нещо, защото пиех какви ли не лекарства и точно като мина проклетия нерв си бях намислила 3,4 "силни" дни, в които обаче мъжа ми липсваше и веднага след последния "силен" ден е станало. Изобщо не очаквах. На всичкото отгоре точно преди теста за бременност ме хвана един ужасен вирус и не смеех нищо да пия и с право.  yahoo

Така че като извод да кажа неможе да не го мислиш, защото страшно се надяваш, но според мен не трябва да се вдига излишен шум, да биеш тъпана, че се прави бебе и всеки да пита "Айде бе, к'во става?" Правиш си там, надяваш се и толкова. Понякога наистина отнема повечко време, което не означава че има проблем.
А иначе всеки си минава през неговия зор - аз докато обикалях всички възможни зъболекари около мен се утрепаха да раждат и само за това се говореше, голяма психо атака.
Но рано или късно нещата се подреждат и се получават!  good
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #331 -: февруари 11, 2011, 17:30:07 »

Бера,след 35-36 години ако не се получи до 6-ят месец няма смисъл да се заблуждаа човек.Трябва да се посети лекар.Не винаги проблема е сериозен понякога е нужно съвсем леко нещо да се подбутне ............останалото е заблуда .Ама била съм уморена ,нямаме време и за това не се получава това са като ,че ли оправдания пред самият себе си .Базалната температура също не е кой знае какво ,като казах на доктора за това ,че 6 месеца всеки ден съм я мерила,той каза ,че просто няма доверие на такива неща и въобще не взе под внимание това което му носех кога колко е била и прочие....
Активен
rafaeLa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 700


шматка по свой си начин


Моят сватбен албум

« Отговор #332 -: февруари 11, 2011, 19:11:50 »

juji аз си мислех, че само моя лекар не го кефи меренето на БТ и отрича този метод, защото го смята за несигурен, но сега някак си съм по-спокойна.
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #333 -: февруари 11, 2011, 19:44:55 »

Моята гинеколожка ми каза да я меря за да видим как е овулацията.Но после в клинаката по репродукция като казах на доктора какво съм правила и му дадох тефтера ,той каза ,че това въобще не е от значение мога да имам ову и да не го отчита това мерене и обратното,а онтосно лентите просот мнението му беше ,че няма смисъл да си ги взимам.
Активен
rafaeLa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 700


шматка по свой си начин


Моят сватбен албум

« Отговор #334 -: февруари 11, 2011, 20:41:24 »

juji да не е един и същ този лекар biggrin все едно си била на мой преглед - точно тези думи чух и аз - а и след предходния ми цикъл, при който вдигнах 37.1 БТ и я задържах достатъчно дни и се оказа, че дори съм нямала овулация - вече съм склонна да му вярвам
Активен
rafaeLa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 700


шматка по свой си начин


Моят сватбен албум

« Отговор #335 -: февруари 11, 2011, 22:39:10 »

juji д-р Минев в СБАЛАГ "Селена" - гр. Пловдив
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #336 -: февруари 11, 2011, 22:42:49 »

juji д-р Минев в СБАЛАГ "Селена" - гр. Пловдив
smile e ,не сме били при един и същ лекар
Активен
uliaulia
Сватбар
***
Публикации: 298



« Отговор #337 -: февруари 13, 2011, 14:29:18 »

Момичета да ви питам, коремните преси дали могат да попречат, ако има евентуално зачеване. По принцип до сега гледах да ги правя в първата половина на цикъла, т.е. до овулацията, но някак ми се иска да не ги прекъсвам по половин месец. Освен това и тренирам, правя упражнения, дали според вас това пречи?
Активен
red_roses
Професор
****
Публикации: 415


« Отговор #338 -: февруари 13, 2011, 16:30:13 »

uliaulia , да ти кажа и аз съм си мислела дали би навредил по - натоварващ спорт при евентуално зачеване. Аз в момента нищо не правя , но не защото се притеснявам , а защото ме мързи blush... , но в най -скоро време мисля пак да подновя спортуването , като кростренажор и упражнения , дано няма проблем. Иначе мислех и сауна колан да слагам , но понеже трябва и да се мажа с някакъв крем отдолу мисля , че не е добра идея.
Активен
bobi123
Сватбар
***
Публикации: 228



« Отговор #339 -: февруари 13, 2011, 18:29:49 »

Здравейте,кукли!
Аз не съм се появявала скоро време,при мен няма промяна засега,купих си тестове за ову,ама май не оцелих марката,понеже все едни бледи чертички бяха,сега смених ,марката,но то ще се чуе смед около 2 седмици,когато трябва да ме навести лелката,ама дано я няма де blum
Апък относно спортуването и на мен ми се иска нещичко да почна,ама ме е страх,затова нищо не предприемам,искам да ходя на фитнес,да се постегна малко,да поотслабна,ама.......пусти кураж,нямам го sad
Много целувчици от мен и споко,всичко ще се нареди рано или късно,апък колкото по-скоро толкова по-добре,стискам палци на всички give_rose give_rose
И аз се старая да не го мисля толкова,ама нещо не става,когато човек го иска няма как да не го мислиш,който не го е изпитал,той незнае какво е,но нека никой не го усети,кой когато му се иска,тогава да види двете чертички good
УСПЕХ,ИДВА ДЕНЯТ НА ВЛюБЕНИТЕ,ПРАВЕТЕ ЛюБОВ,МИЛИ МОМИЧЕТА yahoo yahoo heart heart
Активен
rafaeLa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 700


шматка по свой си начин


Моят сватбен албум

« Отговор #340 -: февруари 13, 2011, 21:25:19 »

uliaulia eдинственото, което знам за коремните преси е, че се препоръчват при ЛУФ-синдром, за пукане на фоликулите и против образуване на кисти, но не знам дали би попречило при евентуално зачеване, но според мен не би следвало да са проблематични
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #341 -: февруари 13, 2011, 23:03:21 »

Аз мисля че когато упражненията са по умерени и не се прекалява с тях не би трябвало да има проблем.
bobi123 искрено ти пожелавам да видиш  PREGQ и аз реших да следя този месец ову ,но с БТ само , не съм взимала тестове ,дано правилно я определя и да има накрая хубав резултат.
Пожелавам на всички деня на влюбените да ви донесе по едно хубаво бебче , така че използвайте го пълноценно. blush
Активен
rafaeLa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 700


шматка по свой си начин


Моят сватбен албум

« Отговор #342 -: февруари 13, 2011, 23:17:22 »

plamak_ ако имаш някакви съмнения, може да споделиш графиката си с нас и ние да се опитаме да дадем някой акъл blush
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #343 -: февруари 13, 2011, 23:35:22 »

Благодаря за предложената помощ и с удоволствие ще ви споделя.Това ми е графиката 
http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?grCycle=-1
Аз мисля че би трябвало ову да ми е на  11 ,но сега чакам да се покачи и ще видим.
« Последна редакция: февруари 13, 2011, 23:39:46 от plamak_ » Активен
rafaeLa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 700


шматка по свой си начин


Моят сватбен албум

« Отговор #344 -: февруари 13, 2011, 23:48:10 »

plamak_ не мога да отворя графиката, на края на линкчето трябва да стои твоя ник в сайта на зачатие на мястото на цифрата 1 мисля, че това е твоята нали? http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?grCycle=-1&userLoginName=plamak
Активен
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines