Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 21, 2024, 22:17:29

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб на БЕБЕправещите - 19 част  (Прочетена 171405 пъти)
 
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #195 -: януари 21, 2011, 01:17:38 »

не мога да си обясня що за лекар трябва да си, след като би се объркал така...по това което си мисля аз, или лекарката е забравила някак да спомене за гъбичките и е изписала крема...или се е объркала в самия медикамент  и не знам кое от двете е по подсъдимо...според мен което би било добре да направиш мила е да отидеш при друг лекар без да му казваш какво се е случили с таз некадърната и да видиш неговото мнение...едва след като ти диагностира можеш по твоя преценка да му разкажеш какво се е случило...поне аз така направих когато си тръгнах от кабинета на една некадърница с бурен рев понеже ми каза едва ли не че нямало съм да мога да имам деца заради някаква си раничка която съм имала и която моментално трябвало да се обгори защото това представлявало ¨дупка¨  някаква си, с големината на капачка от минерална вода от която можело да ми изпада бебето ако забременея  изобщо след всичките инфекции които спокойно можели да си влизат...емоционалния ми срив бе тотален и резултата цял ден конски рев...ужас...после отидох при сега6ния си лекар и ми обясни на дълго как стои въпроса с рабничките и определено ме успокои...
а за бялото течение аз не мога да си представя вече живота без него...от как ми се появи след пиене на тубоцин преди много години...почти редовно съм си с такова течение...въпроса е каза моя лекар да не е с неприятна миризма и да не ми причинява дразнение...което означава вече че има наличие на гъбички или инфекция... то било нещо нормално което всяка втора жена има... и е нормално за да предпазва именно от инфекции...и съответно почти няма лекарства които да го премахнат напълно...
 не знам...ако той е сбъркал в това което ми е казал и аз в момента ви подвеждам с невярна информация но това бе бнеговото обяснение по въпроса... даде ми списък с неща които предизвикват гъбични и други инфекции и понеже аз всеки месец бях на магарето заради такива и всеки месец с таблетки  и чудесии...след като той се зае да ме лекува за 3 години съм имала точно два проблема и то след настинка... за мен е достатъчно за да му гласувам доверие  Girl_hide

 give_rose give_rose give_rose
« Последна редакция: януари 21, 2011, 01:24:16 от BeRa » Активен
*mama Eli*
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 873


Любов има навсякъде! Само трябва да се огледаме!


Моят сватбен албум

« Отговор #196 -: януари 21, 2011, 02:55:50 »

   Бяло течение може да се има и без наличието на някакъв проблем. Ако средата ви е такава, то нищо не може да направите. Казвам го опит, защото сестра ми още беше малка и не водеше полов живот имаше такова, когато я заведохме на лекар и й направиха всички необходими изследвания, просто се установи че средата й била незнам си каква и тя цял живот ще си има такова течение. Единствено,   както е писала BeRa, трябва да се внимава с неговия мирис и цвят.  smile
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #197 -: януари 21, 2011, 09:12:38 »

Аз имам спомен да обсъждаме бяло течение под душовете след тренировка по плуване, а аз тренирах до 6-ти клас. Може да не е било мое, много вероятно, но всички бяхме горе - долу един размер. А че ми се е появявало преди началото на половия ми живот - това е 100%.
« Последна редакция: януари 21, 2011, 09:14:14 от pebbles » Активен
Liusi_Borisova
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 35



« Отговор #198 -: януари 21, 2011, 09:28:01 »

благодаря ви много за съветите:) със сигурност ще ги използвам:) Мила Pebbles като четях за жълтеникавата течност, която описваш,мислех че направо говориш за мен .... точно това се получава, само че не от таблетки,а от крем.. Въпроса е , че личните лекари като дадат веднъж направление и край.. чакай другата година за да ти дадат:) а и досега съм била при 2 гинеколожки-едната обръща внимание на бременни, другите жени явно са по-долу.. а другата е тази с крема.. ще ви бъда благодарна ако ми кажете за добри гинеколози във Варна smile
« Последна редакция: януари 21, 2011, 12:10:06 от liusi_borisova » Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #199 -: януари 21, 2011, 12:41:41 »

Личната лекарка дава едно направление на година за профилактичен преглед. При проблем трябва да ти даде ново. Аз като ходих миналата година тя не ми даде за профилактичен преглед - нямало такова нещо - написа, че съм имала някакво възпаление.
Активен
Liusi_Borisova
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 35



« Отговор #200 -: януари 21, 2011, 12:54:43 »

Личната лекарка дава едно направление на година за профилактичен преглед. При проблем трябва да ти даде ново. Аз като ходих миналата година тя не ми даде за профилактичен преглед - нямало такова нещо - написа, че съм имала някакво възпаление.
 


тя по принцип не дава smile нямало много, ела следващия месец и така всеки следващ..последното ми направление ми го даде очната ми лекарка:) и мисля, че трябва поне да мине месец преди да и поискам пак.. sad 
Активен
Вили
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 598



Моят сватбен албум

« Отговор #201 -: януари 21, 2011, 21:17:45 »

Виждам, че те интересуват гинеколозите във Варна - със сигурност има колкото ти душа иска такива, а ти явно си попаднала на една от некадърниците. Би ли споделила коя е тя? Аз ходя на лекар в Майчин дом, то там са малко лекарите, които работят със Здравна каса, все пак има и такива. В сайта им можеш да погледнеш за повече информация. Иначе със сигурност в google  можеш да потърсиш като напишеш акушер гинеколози Варна и ще ти излезе доста информация и мнения. В bg.mamma също има доста писано по въпроса. Успех с намирането на Точния лекар!  good
Активен
Liusi_Borisova
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 35



« Отговор #202 -: януари 22, 2011, 18:25:45 »

Виждам, че те интересуват гинеколозите във Варна - със сигурност има колкото ти душа иска такива, а ти явно си попаднала на една от некадърниците. Би ли споделила коя е тя? Аз ходя на лекар в Майчин дом, то там са малко лекарите, които работят със Здравна каса, все пак има и такива. В сайта им можеш да погледнеш за повече информация. Иначе със сигурност в google  можеш да потърсиш като напишеш акушер гинеколози Варна и ще ти излезе доста информация и мнения. В bg.mamma също има доста писано по въпроса. Успех с намирането на Точния лекар!  good

честно да си призная, докато не се убедя, че лекарката  е сгрешила -т.е да нямам гъбички и този крем да не е за мен, няма да казвам коя е.. все пак сигурно има и доволни жени .. и не е хубаво да се насаждат мнения.. все пак не се знае още smile като разбера, сис сигурност ще ви кажа дали е била права или не smile ще потърся друг специалист и се надявам скоро да ида пак на преглед:)   благодаря на всички! хубава вечер.
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #203 -: януари 23, 2011, 01:19:39 »

И ние сме още в клуба, момичета. Колко познати чувства и емоции сте описали. И на мен не ми се пише. На моменти ме обзема ужасна тъга, но въпреки това не спирам да вярвам, че и нашето чудо ще се случи скоро. give_rose
Активен
bobi123
Сватбар
***
Публикации: 228



« Отговор #204 -: януари 26, 2011, 09:28:08 »

Добро утро момичета give_rose
Имах тайничко малката надежда,че може това да е нашият месец,но.......уви,не е sad
Хубавото е,че си ми дойде точно на датата и съм вече с регулиран цикъл,дано др.месец да  е вече наш и ваш good Стискам палци на всички give_rose give_rose give_rose
Активен
niksha
Сватбар
***
Публикации: 271



Моят сватбен албум

« Отговор #205 -: януари 26, 2011, 11:14:12 »

Не се натъжавай мила  Friend  give_rose , поне както казваш е хубаво защото ти се е регулирал цикъла и следващия месец стискам палци наистина да е вашия  girl_wink .
Аз НЕ си чакам лелката на 29.01 , дано да ме пропусне този месец. Иначе вече 10 дена имам болки ниско долу предимно в ляво и доста силни болки в кръста , а за гърдите да не говорим просто ще ми се пръснат и много ме болят, БТ от няколко дена ми е 37,3 бетон, дано да се задържи така още дълго време. Но гледам да не се самонавивам , този месец ми е сравнително спокойно и не съм така обсебена от мисълта, каквото стане ако не другия месец си продължаваме с опитите. Стискам силно палци на всички НЕ чакащи още , а на всички останали успех. Лек ден момичета  give_rose
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #206 -: януари 26, 2011, 12:41:09 »

И аз си оставам в темичката и този месец момичета. sad
niksha дано да те пропусне лелката.
bobi123 не се притеснявай мила ,може следващият месец да е нашият.
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #207 -: януари 27, 2011, 00:22:39 »

Момичета, пак съм аз  blum
Искам първо да благодаря на всички, които ми писаха и които помислиха за мен. Скоро ще ви отговоря персонално, но тия дни нямам никакво време. Все пак - обичам си ви всички  give_rose give_rose give_rose

Благодаря искрено за подкрепата. Ние тия дни доста понапреднахме с материала. Минах доста изследвания и резултатите са доста добри. Всички хормонални нива са в норма, хламидии отрицателни.
Засега при мен всичко е тип топ. Утре имам среща с Александров да видим дали да правя цветна снимка и кога да бъде.
При мъжо резултати също са наред, освен броя сперматозоиди, който нормално трябва да е над 39, а при него е 27. Ще видим утре какво ще правим и по този въпрос и какви са ни шансове, алтернативи и т.н.

Та така. Обещавам тия дни като имам вече повече информация и яснота да пиша пак.

Прегръщам ви всички и ни стискам силно палци  give_rose give_rose give_rose
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #208 -: януари 27, 2011, 09:01:46 »

Stassi аз малко като черна станция, но да питам, нали сте правили спермограма по Крюгер в клиника по стерилитет, в обикновенните лаборатории не са верни.Второ направи си цветна снимка, а не хидротубация, той мисля че Александров и без това не признава хидротубациите, но все пак, и аз съм сигурна, че той ще ти поиска ЦС, даже ако може той да и я направи.Предполагам си изследвала всички полови хормони плюс хормоните на щитовидната smile
Пожелавам ви много късмет и успех smile
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #209 -: януари 27, 2011, 16:46:23 »

Маги, да спермограмата я правихме при Александров за по-сигурно. Не ми се рискуваше с някакви лаборатории.
Относно хормоните - пуснах всичко което той искаше (FSH, LH, естрадиол, прогестерон, хормони на щитовидна жлеза и още едни хормони имаше, ама сега ми изкочиха от ума).
За цветната снимка - днес след като се видях с него и засега я отлагаме за неопределено време. След като видя всички изследвания и ме видя на ехограф, каза че проблеми не вижда и няма смисъл от никакви други манипулации.
Та засега няма да прибягваме до нищо. Каза да не пия абсолютно нищо, да започна да ям здравословно и да си избия лошите мисли от мозъчето. Малко почивка някъде из природата, много любов, спокойствие и така. Надяваме се скоро да стане.
Според него малкия проблем в спермограмата се дължи на стрес и не е проблем за забременяване.
Та така...ще видим какви ще ги свършим тия месеци.

Обичам ви всичките и ви целувам. Палци, палци, палци
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines