Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 21, 2024, 21:49:42

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб на БЕБЕправещите - 19 част  (Прочетена 171218 пъти)
 
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #180 -: януари 18, 2011, 13:04:12 »

 cray cray cray
И този месец явно ще си остана тук.
Днес ми е 6ти ден закъснение и един отрицателен тест от тази сутрин.
Незнам вече какво да мисля, какво да правя - немога повече. Предавам се  cray
Знам, че сега много от вас биха ме "обвинили" за този ми пост, ама не издържам вече да тая всичко в себе си.
Сега чакам да си дойде когато пожелае и другия месец съм при Александров. Да видим вече кое накъде, какво що, защото ми писна от всичко и всички. Писна ми от усмихнати дами, които повтарят: Спокойнооо, всичко ще се оправи. Писна ми от приятелките, които само казват: Айде стига бе, нищо ви няма, ще стане. Писна ми даже и от мъжа ми, който тази сутрин ми каза: Спокойно, другия месец ще стане. Брех, нямат свършване тия "другия месеци". Всеки месец си казваме: другия ще е нашия. Ами май трябва да преглътнем че другия най-вероятно пак няма да е нашия, и по другия също.
Сърцето ми плаче, очите ми плачат, а трябвало аз да съм силната. Ами немога, искам си заслужения ден рев в месеца, когато разбирам че нищо не е станало.

Оххх, сега сигурно всички ще ме линчувате за този пост. Ами давайте смело. Но помнете, че точно днес нищо друго неможе да ме събори.

Аз все пак си ви обичам и ви стискам силно палци. Дано, дано, дано и нашите чудеса се сбъднат...някога...скоро...
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #181 -: януари 18, 2011, 14:01:58 »

Стаси,знам че каквото и да кажа,ще е нещо което си чувала вече и няма шанс да подейства!
Наплачи се на воля,така малко ще олекне на душата ти.
Прегръщам те силно!
Активен
vilenceto
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #182 -: януари 18, 2011, 17:25:34 »

StAsSi, мила , поплачи днес , поплачи утре и винаги когато ти се поплаче. Никъде не е записано че трябва да си силна. Емоциите положителни или не, са за да се преживеят изцяло. Остане ли нещо скрито дълбоко в душите ни, след време става по-зле, затова аз мисля че когато ни е тъжно е хубаво за известно време да се отдадем на това което ни прави нещастни, за да го надживеем по някакъв начин. Ние сме тук точно, за да не таи всяка една дълбоко в себе си своите мъчения - не винаги хората около нас ни разбират, но пък тук винаги се намира някой да каже нещата, от които имаме нужда точно в този момент.

А относно щастието, което чакаме всички тук..... аз вярвам че ще се случи - е, понякога ще закъснее, но пък ще се случи.
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #183 -: януари 20, 2011, 00:36:52 »

ех Стасинкаааа...много ми е мъчно да чета тези твои редове...  cray
наплачи си се щом ти се плаче и не мисли дали някой би те линчувал защото толкова момичета тук са минало по този път и са изпадали в твоето състояние на слабост, че надали ще има някоя която да те осъди за това...
на дали аз съм точния човек да казва каквото и да било в момента след като самата аз ако не стане първия или втория месец вече се втрщявам до няма и къде...но вътрешно си знам въпреки всичко че все ще стане и само се иска търпение...колкото и да е невъзможно...
много се надявам утре да се събудиш много по позитивна и по спокойна от днес...

целувам те и те прегръщам силно  air_kiss
Активен
Liusi_Borisova
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 35



« Отговор #184 -: януари 20, 2011, 09:10:47 »

здравейте smile преди 6 месеца се оженихме с мъжа ми smile въпреки, че той още учи(той е на 25 , а аз на 26) много искаме деца.. а както чета и при другите отвсякъде ни напират вече smile този месец бях на гинеколог и тя ми изписа един лубрикант(поне така каза).. макмирор -вагинален крем.. каза, че така секса ще е по-добър(тъй като и аз и мъжа ми сме нямали други партньори преди това)...  ама аз четох преди време един пост тук, че лубрикантите пречат на забременяването.. и искам да ви попитам направо- някоя от вас ползвала ли е този крем и дали наистина е пречка smile благодаря ви много! и хубав ден на всички!
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #185 -: януари 20, 2011, 18:15:56 »

здравейте smile преди 6 месеца се оженихме с мъжа ми smile въпреки, че той още учи(той е на 25 , а аз на 26) много искаме деца.. а както чета и при другите отвсякъде ни напират вече smile този месец бях на гинеколог и тя ми изписа един лубрикант(поне така каза).. макмирор -вагинален крем.. каза, че така секса ще е по-добър(тъй като и аз и мъжа ми сме нямали други партньори преди това)...  ама аз четох преди време един пост тук, че лубрикантите пречат на забременяването.. и искам да ви попитам направо- някоя от вас ползвала ли е този крем и дали наистина е пречка smile благодаря ви много! и хубав ден на всички!

Здравей мила и добре дошла в клубчето...надявам се да не се задържаш много тук  give_rose

по въпроса за лубриканта...сигурно ли е че е лубрикант...не искам да те обърквам нито съм спец по лекарства и прочия ама ако не се бъркам крема е ето този
http://apteka.framar.bg/13001841/%D0%BC%D0%B0%D0%BA%D0%BC%D0%B8%D1%80%D0%BE%D1%80-%D0%B2%D0%B0%D0%B3%D0%B8%D0%BD%D0%B0%D0%BB%D0%B5%D0%BD-%D0%BA%D1%80%D0%B5%D0%BC-30-%D0%B3%D1%80- и не е точно лубрикант...
пак казвам не съм сигурна но ми говори нещо покрай моите едно времешни борби с инфекции и прочия...
Активен
Liusi_Borisova
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 35



« Отговор #186 -: януари 20, 2011, 19:35:49 »

здравей ВeRa smile благодаря ти за отговора:) да, крема е същия и на мен лекарката ми каза, че ми го дава като допълнително овлажняващ продукт.. не ми е казала да имам някакви бактерии или гъбички, даже се изненадах като в проспекта на лекарството прочетох , че не трябва партньорите да правят секс по време на употребата му, а на мен не ми каза нищо подобно:) даже напротив, каза по-често да правим секс:) от 2 дни си го слагам и сега вече не знам дали да продължа и пречи ли ако това е лекарство, а не е лубрикант?
« Последна редакция: януари 20, 2011, 19:38:30 от liusi_borisova » Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #187 -: януари 20, 2011, 19:40:36 »

Е извинявайте ама каква е тая лекарка дето бърка лубрикант с крем за гъбички  nea
Активен
Liusi_Borisova
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 35



« Отговор #188 -: януари 20, 2011, 19:47:39 »

ми по принцип ми я препоръчаха и имаше много жени пред кабинета и smile даже мисля, че тъй като беше голяма лудница, може в бързината да се е объркала или пък да не ми е казала, ако имам гъбички..ама то не трябва ли някакви изследвания да ми направи за да разбере дали имам ?? не знам.. дано не ми навреди тоя крем... sad
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #189 -: януари 20, 2011, 19:51:38 »

Микробиология би трябвало да ти пусне, макар че много често ги диагностицират на око.И аз ходих при една прехвалена в Плевен е не останах очарована и я смених.И там имаше огромна опашка, но нещо не се разбрахме с жената.Няма такъв вариянт като да се е объркала, тя е лекар и трябва да внимава, а не да се обърква.
Активен
Liusi_Borisova
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 35



« Отговор #190 -: януари 20, 2011, 20:05:57 »

предполагам не е добре, ако е права и имам някакви гъбички.. тогава знам, че наистина не трябва да правим секс и трябва и двамата да се лекуваме ... и първо май трябва това да мине, преди да започнем опитите за бебче.. sad(
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #191 -: януари 20, 2011, 20:25:20 »

предполагам не е добре, ако е права и имам някакви гъбички.. тогава знам, че наистина не трябва да правим секс и трябва и двамата да се лекуваме ... и първо май трябва това да мине, преди да започнем опитите за бебче.. sad(

Според мен, първо си смени лекарката! Пусни си изследвания - микробиология, както е казала Магито - и след като всичко е ОК, тогава действайте за бебе, за да няма неприятни последици!!!

Това е мое мнение, не го натрапвам и ако бъркам нека някой ме поправи!
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #192 -: януари 20, 2011, 20:28:41 »

Най-добре е да си направиш консултация и с друг лекар ,за да си сигорна ,защото явно нещо има недоразбрано в този случай.Направи си нужните изследвания ,защото ако наистина имаш гъбички , то първо ти би трябвало да ги усетиш ,поне като бяло течение или други симптоми , освен това лечението включва и хапчета за партньора , не само за теб.Според мен трябва по скоро да вземеш мерки, за да си сигорна кое е правилното лечение.
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #193 -: януари 20, 2011, 22:47:43 »

Люси, да ти разкажа за моя опит с този препарат. Почти 100% съм сигурна че е този. Отивам аз на периодичен гинекологичен преглед и ми се казва, че имам бяло течение. Викам, знам, ту идва, ту си отива, зависи дали ми е станало студено. Докторката вика, че не е спешно, но може да се захванем да се преборим с него - ми чудесно, давай. Не ми е правила изследване, просто обикновения гинекологичен преглед на магарето, без ехограф, без цитонамазка, без стерилна урина - нищо. И на мен ми изписа вагиналните таблетки, на мъжа ми крема, "унгвент". Никакъв секс по време на лечение (тогава не беше проблем, така или иначе бяхме разделени географски). И, най-важното - никакъв резултат. По време на лечението изтичаше от мен огромно количество жълтеникава течност (такива бяха таблетките), като ги свърших - никаква промяна в бялото ми течение - 2 седмици го няма - 3 дена го има и така. Изписвали го бяха и на моя колежка пак за бяло течение и не се усъмних, не съм търсила допълнителна информация, прочетох си само листовката как се пие и каква смърт може да ми причини. Повече при тази лекарка не стъпих, на следващите периодични прегледи досега съм се падала в "чист" период. И така. Жива съм, а явно гинеколозите го обичат това хапче tease
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #194 -: януари 20, 2011, 23:01:41 »

pebbles и аз като теб имам такива периоди и това ми се появи след като имах гъбички и ги лекувахме преди повече от година , от тогава като захладнее или няколко дена преди цикъл се появява бяло течение, има месеци в които хич не се появява в други които няколко дена имам.Но когато ходих на преглед за друго си нямах и нищо не ми и казаха да имам проблем и не съм ходила повече за това.Имах един период в който се поусили ,но си направих един изпитан метод по бабешки и спря.Но аз след един случай в който сестра ми ходи при един доста известен гинеколог в нашият град и я натъпка с някакви излишни лекарства и то застрашаващи здравето и , от тогава всичко се проверява предварително.Защото аз така или иначе не посещавам никак често чичо доктор  smile
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines