Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 21, 2024, 21:42:57

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб на БЕБЕправещите - 19 част  (Прочетена 171169 пъти)
 
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #150 -: януари 05, 2011, 19:14:13 »

Здравейте, момичета give_rose

Искам най-после да споделя, че и аз ви напускам!!!

Надявам се скоро всички да ме последвате!! kiss2!
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #151 -: януари 05, 2011, 20:01:51 »

Хайде и аз да се отпиша. Макар че вече писах в другата тема smile Пожелавам на всички скоро да ни последвате и да си правим компания и по другите бебешки теми smile
Активен
uliaulia
Сватбар
***
Публикации: 298



« Отговор #152 -: януари 06, 2011, 19:41:31 »

Здравейте и честита нова година! Да донесе много здраве и късмет!  Yes
Аз така се бях запътила да се запиша в темата, но започнах работа и се налага да забавим. Опитвахме три месеца до сега. Малко ми е объркано понеже ми е първа работа, а и не е каква да е, по специалността ми е и не искам да рискувам да забременявам, не е сегурно, че ще стане, но все пак.. Не искам да правя лошо впечатление. Според вас кога е уместно да продължим с опитите, след година може би? Другото което е, че пия хапчета заради нисък прогестерон от 16 ден на цикъла, също и аспирин протект и не знам дали да ги продължавам. А последно да питам наистина ли FSH/LH трябва да е 1? При мен е 5/1. ТСХ ми е 3.06, но според докора не е голям проблем. Така не ми се иска да спираме, но какво да се прави..
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #153 -: януари 06, 2011, 20:12:46 »

uliaulia  дано новата година ти донесе много късмет.Да съотношението FSH/LH трябва да е 1, ако наистина е толкова колкото казваш това говори за изчерпан яйчников резерв, не искам да те плаша, но е много сериозно това.Къде си прави изследванията, пусна ли инхибин Б и антимюлеров?Отиди при специалист по репродуктивна медицина ако наистина са такива стойностите, дано е лабораторна грешка.
Активен
uliaulia
Сватбар
***
Публикации: 298



« Отговор #154 -: януари 07, 2011, 19:26:43 »

Да, наистина е толкова и на мен ми направи впечатление, но засякохме 2 месеца овулация. Той искаше да проверим дали след операцията функционират яйчниците, но винаги е била от единия яйчник. Другият(който оперираха) не функционира,тоест растат фоликули, но не отделя яйцеклетка. Какво ми направиха с тази лапароскопия, не знам, че чак да се стига до там с този яйчник. Според доктора само единият яйчник ми е активен и аз от там си обяснявам това съотношение при мен. Овулацията ми е на 11-12 ден. Гледам да не чета много из нета, спортувам активно, а и покрай работата съвсем не мисля за бебета  blush
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #155 -: януари 07, 2011, 19:56:00 »

Не знам дали това съотношение може да е вследствие на лапароскопията така като помисля по-скоро не, все пак това е хормон, той не се влия от операцията, дали е вследствие на единия работещ яйчник също не мога да кажа, но знам, че е доста притеснително да е толкова високо FSH-то.Бих те посъветвала да поговориш с лекар специалист и да ти кажа, Стойчев от Плевен не е такъв специалист, Бързашки също.(доколкото си спомням си прави лапарото в Плевен)
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #156 -: януари 12, 2011, 01:22:31 »

Здравейте сладурки  give_rose give_rose give_rose
ето ме отново след почти година отцъствие...много се радвам да видя толкова много бъдещи мами отписали се от тази темичка...пожелавам от сърце скоро да се изпразни тотално  danceg
а много скоро и аз ще мога с голямо удоволствие да се запи6а на ново в клубчето тук...останаха ми около 2 месеца на изчакване и можем да възобновим опитите и честно казано нямам търпение да съм пак сред всички вас...

изпращам на ви много  infatuated infatuated infatuatedGood luck Good luck Good luck и стиснати палчччета за  PREGQ PREGQ PREGQ
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #157 -: януари 13, 2011, 17:21:02 »

Аз за съжаление и този месец оставам тук.Явно ще трябва дасе въоръжа с повечко търпение в бебеправенето.Лошото е ,че аз хич не съм от търпеливите и безрезултатните ни опити ме объркват и натъжават все повече.Нещо се губи някъде ,но незнам къде.Сякаш няма баланс в желанията и възможностите ни ,сякаш постоянно се стичат някакви обстоятелства ,които ни пречат в бебеправенето и незнам как да преодолея цялата тази дисхармония:(
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #158 -: януари 13, 2011, 17:25:47 »

Аз за съжаление и този месец оставам тук.Явно ще трябва дасе въоръжа с повечко търпение в бебеправенето.Лошото е ,че аз хич не съм от търпеливите и безрезултатните ни опити ме объркват и натъжават все повече.Нещо се губи някъде ,но незнам къде.Сякаш няма баланс в желанията и възможностите ни ,сякаш постоянно се стичат някакви обстоятелства ,които ни пречат в бебеправенето и незнам как да преодолея цялата тази дисхармония:(

fiibi не си само ти така...и аз съм от нетърпеливите и като си наумя нещо трябва да стане на момента...но с бебеправенето се убедих че се иска търпение и спокойствие до колкото е възможно...ето с нетърпението си се наложи да чакам година за да възобновим опитите и в началото ми се струваше кошмарно дълго цялото това време но ето че съм почти на финала и съм по уверена от всякога...тъй че мила не се притеснявай само спокойствие и то ще си стане от самосебе си smile

стиснати палчета и много късмет от мен smile
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #159 -: януари 13, 2011, 17:31:11 »

Всички сме така момичета  и аз толкова искам да си имаме едно бебче, но ето 3м правим опити и няма нищо още , надявам се скоро да ни зарадва  PREGQ.Сигурно някой от вас ще ми се  изсмеят защото 3м ще им се види изключително малко време, но като чакаш такова хубаво нещо ти се вижда като цяла вечност.Пожелавам ви скоро да ви зарадва най хубавата новина  pqz
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #160 -: януари 13, 2011, 17:33:27 »

На мен ми остават още 4 месеца и вече не ми се виждат толкова дълго-в началото като каза една гоидна чакане и ми се видя много време-после заради добри резултати периода стана 6 месеца и сега минаха два месеца и остават още 4 месеца и след резултатите се надявам да ни дадат зелена светлина.На мен вече не ми прави впечатление чакането-чакам от толкова отдавна.
Фийбс горе главата-не винаги всичко става бързо а и нашето ежедневие понякога пречи-липсва на спокойствие,натоварване и забързано ежедневие или дори малко битовизъм.Но ще стане.Само не унивай.Тежко е че не зависи от нас в повечето случай.Прегръщам те силно и се надявам скоро да се преместиш оттатък в онази готината тема с многото положителни емоции.
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #161 -: януари 14, 2011, 08:31:21 »

И на мен всякакви негативни мисли ми минават през главата, дори вече много рядко влизам в тази тема. От една страна ми се струва прекалено лична темата, за да пиша истинксите си чувства, от друга страна като чета ми става някак тъжно или пък си мисля, че се вманиачавам  в темата. Все пак си влизам и чета, какво да правя любопитството ме гложди. Хубаво е, че все пак след дълго затишие има много щастливи развръзки
и този факт ти дава сили и те стимулира да продължаваш напред.
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #162 -: януари 14, 2011, 12:53:22 »

Оххх, айде и аз да се изкажа.
И аз установих, че с много искане и нетърпение нищо не се постига. Трябва спокойствие, увереност, положителни мисли и всичко ще се случи точно когато трябва, нито един месец преди или след това.

За жалост на теория и приказки всичко е ясно, обаче на практика нещата са толкоооова различни че няма накъде повече.

И при нас мина толкова време, че всеки вече като ме види и си зашушуква да не би да съм "ялова" и да немога да имам деца. Ами, благодаря ви за окуражаването и милите думи. Много ми помогнахте  diablo (говоря на познатите ми, не на вас момичета)...

Та така, няма да се предаваме, ей. Всичко ще се нареди един ден и ще се радваме и ние на сладки бебоци.

Аз съм вече с 1 ден закъснение и си чакам най-кротко да идва. Тест не съм си правила, няма и да си направя тия дни. Ако има нещо положително, добре дошло. Ако няма, карай - другия месец. И така...

Айде прегръщам ви всички и стискам палци на всяка една от тук, без значение дали се е записала в темата от 1 месец или от доста повече  give_rose
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #163 -: януари 14, 2011, 12:58:32 »

StAsSi позната ми е картинката за това как околните още повече те подтискат с въпроси и шушукане.Всеки  как постоянно ти повтаря че ти било време или нещо подобно ,като изобщо не знае как стоят нещата изобщо от кога правиш опити или как би се почувствала от постоянните подмятания, но карай ще се изтърпи и това .Дано закъснението да даде този резултат  PREGQ Дай Боже съвсем скоро една по една да се отпишем от тази тема .
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #164 -: януари 14, 2011, 13:17:27 »

Оооооооооо, момичета споко просто ги игнорирайте.Аз минах през толкова етапи, че вече съм полуспец.В началото казвах, чче изчакваме, след това че не става, след това че правим ремонт, дори имаше моменти в който бях зла и се заяждах с хората.Сега директно им казвам имаме проблем не става лесно.Хората се сконфузват, не очакват такъв отговор и в един момент се замислят, че не всичко е черно бяло.Сега съм по-спокойна, по-уравновесена, а и имам план smile това е най-важното нали, спокойствие усмивки и да се усмихваш на замръзналото Слънце навън smile
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines