Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 21, 2024, 23:42:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб на БЕБЕправещите - 19 част  (Прочетена 171535 пъти)
 
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #135 -: декември 17, 2010, 16:16:42 »

Момичета, искам да се извиня за вчерашния пост! Видях колко сте се постаралида систематизирате въпросите на първа страничка малко след това, но нямах време да пиша! Благодаря!  give_rose
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #136 -: декември 20, 2010, 12:40:06 »

Чудя се дали да открия нова тема за Проблеми със щитовидна жлеза и инсулинова резистентност или да пиша в хормоналните проблеми или пък тук.Смятам че моите ходения по мъките и на други момичет минали по този път ще са от полза на някой.
« Последна редакция: декември 22, 2010, 17:04:21 от Данитка » Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #137 -: декември 20, 2010, 12:45:43 »

Гери в хормоналните е най-добре както и тук, иначе много ще се разводни, а и ще има още една тема с три мнения.Все пак точно тези проблеми засягат репродуктивните способности на двойката.
Активен
bobi123
Сватбар
***
Публикации: 228



« Отговор #138 -: декември 24, 2010, 10:31:36 »

Весело посрещане на празниците момичета,и знам ,че по Коледа стават чудеса,докажете,че е наистина така give_rose give_rose give_rose yahoo
Активен
niksha
Сватбар
***
Публикации: 271



Моят сватбен албум

« Отговор #139 -: декември 24, 2010, 18:39:16 »

Здравейте момичета...
имам едно запитване, та чакам лелката на 28.12 ову засякох на 16.12 , имам типични ПМС ( подути гърди, болезнени зърна, болки ниско долу като през повечето време е тъпа болка, но ако стана рязко или се завъртя докато спа е силна остра болка, промени в настроението, през деня ми е сънливо , а вечер не мога да спа). Правих си тест Престо днес сутринта и беше отрицателен. Та въпроса ми е рано ли беше да правя още теста (просто не можах да издържа и го направих сега така ме е яд) и може ли да не показва вярно?
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #140 -: декември 25, 2010, 10:11:18 »

Зравей, niksha. Ние от няколко месеца не сме твърде уверени в пазенето, пък последния хич и не се пазехме, вече си правехме Жорко (или кака му), та и аз така - спи ми се повече, яде ми се повече, крещя повече, боли ме повече, боли ме по-малко, ама само си се надявам да си оправдая характера и дебелото Д с бременност. Та, в момента в който си го помисля, че може да не съм аз виновна, а хормоните и ми идва здравия разум и се сещам, че и преди имам периоди, в които ТРЯБВА да хапна, не търпя никого и т.н. А за теста - ами, той нали отчита ниво на хормон. Ако още тялото ти не е разбрало за да произведе хормона - как да стане girl_wink.
Активен
niksha
Сватбар
***
Публикации: 271



Моят сватбен албум

« Отговор #141 -: декември 29, 2010, 15:03:11 »

Момичета мен лелката ме навести  sad . Сега ще чакаме да е изпратим и се захващаме за работа, но съм си обещала въобще да не го мисля вече и да престана с измислените си симптоми, че както вече съм казвала то това внушението било голяма работа. Успех на всички и дона скоро да видим двете чертички  give_rose
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #142 -: декември 31, 2010, 00:19:52 »

niksha и аз съм правила такъв тест не мисля че не е точен просто зависи дали му е дошло времето да отчете, ще стискам палци симптомите ти да не са фалшива тревога и да започнете новата година с една хубава новина  PREGQ
Активен
vanessssa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 548


Когато сме двамата всичко е по- хубаво!


Моят сватбен албум

« Отговор #143 -: декември 31, 2010, 12:44:31 »

Момичета, аз този месец не мога да засека ову sad Незнам на какво се дължи. Миналият месец пък ми подрани с 6дни....дали пък не става въпрос за хормонално нарушение?!! Май трябва да си уредя среща с док!!!
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #144 -: януари 02, 2011, 12:29:17 »

Ванеса, по принцип не е задължително всеки месец да имаш О., в смисъл, че, ако те е пропуснала веднъж няма място за притеснения по принцип. За да си спокойна - виж се с доктора си и му обясни. Най-добре е да направите фоликуметрия, за да махнете съмненията.
Активен
vanessssa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 548


Когато сме двамата всичко е по- хубаво!


Моят сватбен албум

« Отговор #145 -: януари 02, 2011, 18:52:04 »

Дам мерси Гостенче, така и смятам да направя smile Но все пак ми е гадно в предвид огромното ми желание да съм бременна....но няма какво да обяснявам. Вярвам всички ме разбирате smile
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #146 -: януари 02, 2011, 21:05:00 »

Ще бъдеш бременна, миличка, ще бъдеш!!!! Само недей предварително да си вкарваш мухи в главата!!!
Активен
van4ii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #147 -: януари 05, 2011, 13:46:13 »

Дойде време и аз да се отпиша от тази темичка, което трябваше да направя доста по-рано, но сега реших вече да го сторя.
Пожелавам успех на всички останали тук момичета и дано ме последват!
Зная колко много го искате!
Успех и вярвайте, че чудото ще стане! give_rose PREGQ
Активен
mademoiselle
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 224


http://yordanovphotography.com


Моят сватбен албум

« Отговор #148 -: януари 05, 2011, 14:40:21 »

van4ii, каква хубава новина!  danceg
Леко бременеене ти пожелавам, изпълнено с неповторими емоции!
Аз пък май трябва да се запиша в клуба. С моя мъж си говорим вече за бебчета, спрях противозачатъчните преди 4 месеца, сега започваме да пием фолиева киселина. Той иска да бебеправим по-сериозно през лятото защото в момента не се чувства финансово стабилен, но не се пазим кой знае колко  pleasantry та чудото може да се случи по-рано. Стискам силни палци на всички! good
Активен
van4ii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #149 -: януари 05, 2011, 15:34:45 »

Благодаря!
Успех, със сигурност ще стане, въпрос на време е good
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines