Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 00:41:54

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб на БЕБЕправещите - 19 част  (Прочетена 171548 пъти)
 
niksha
Сватбар
***
Публикации: 271



Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: декември 06, 2010, 18:16:23 »

момичета имам отново въпрос... днес си правих тест за овулацията и ми се появиха две чертички , но втората черта е много бледа, по схемата ми излиза че трябва овуто да е към 11 чак понеже и цикъла ми е на 31 един дни като по часовник всеки път. Че въпроса ми е възможно ли е да ми е толкова рано овуто?
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: декември 06, 2010, 18:28:28 »

niksha щом едната ти чертичка е бледа не си в овулация.Трябва и двете ти чертички да са с еднакъв цвят.
Активен
_Roxy_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 114


Love is in the air...


« Отговор #92 -: декември 07, 2010, 00:44:59 »

магито По повод хормоните можеш ли да ми кажеш кои могат да се изследват по Здравна каса с направление?
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: декември 07, 2010, 09:18:54 »

_Roxy_ не мога да си намеря списъците с кодове на здравната каса нещо.Голяма бъркотия ми е тук при мен.Но този месец ще ходя при ендокриноложката и ще ти кажа кое се поема от здравната, ако не ти е късно.
Активен
bobi123
Сватбар
***
Публикации: 228



« Отговор #94 -: декември 07, 2010, 13:56:53 »

Здравейте и от мен,отново blum
Нали ви бях споменала ,че ми дойде на 24.11 и ми свърши на 27.11 с малко болки и само 3 дни.След 1 ден ми прокървя отново за няколко часа.На 5.12 като се върнах от работа и по навик гледам превръзката и какво да видя пак нацапана но това е за няколко часа не продължително,на 6.12 нямах нищо и през нощта като ходя до тоалетна пак едно такова розовеещо като се забърсвам и реших да отида до мойта доки да ме види и каза ,че всичко е наред,това било овулационно,нямам кистички,матката се е свила,всичко било ок,няма място за притеснение,но каза да си взема да пия Геритамин 2 пъти по 1 т. на ден 20 дена.Вие някакви отзиви за него имате ли,аз четох във форума му,но всеки различно казва,поне съм сигурна,че няма да ми навреди,напротив даже помагало за плодовитостта good Bravo
 give_rose give_rose give_rose
При мен е това,при някой нещо ново? yahoo
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: декември 07, 2010, 15:22:41 »

здравей, пила съм Геритамин по различни поводи, това са витамини, няма как да ти навредят, пий си ги спокойно
Активен
terzieva
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 26



Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: декември 08, 2010, 23:16:05 »

Здравете!
Отбивам се да споделя, че след прегледа ми на 6.12 май ще поизчакам още малко преди да дойда във вашата тема. Направиха ми биопсия - януари ще се полекувам и  дай Боже всияко да е наред.

А Вие по-бързичко да напуснете успешно тази темичка... та понеже името ми е Снежана Теврзиева та Дядо Коледа ми подшушна, че приготвил подаръци за всички вас... smile Ако се забави малко то ще да е от трфика ...

Успех  good
« Последна редакция: декември 08, 2010, 23:19:38 от terzieva » Активен
Koketka_majoretka
Новак
*
Публикации: 10



« Отговор #97 -: декември 10, 2010, 09:55:24 »

Момичета, здравейте!! Нова съм за вас, но вие за мен не сте - чета ви редовно  blush Не намерих отговор на въпроса си, затова реших да се допитам до вас - от една седмица сме леко настинали с мъжа ми и съответно преустановихме опитите, скоро обаче ми наближава овулацията, а ние все още сме малко хремави и се чудех дали това ще е проблем, ако ги подновим?? Нямам температура (четох, че тя е опасна за бебето), просто някакви тъпи, упорити сополи  sad
Активен
maria_hs
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 254



Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: декември 10, 2010, 10:49:18 »

Не мисля, че е проблем, а и до няколко дни най-вероятно ще сте здрави. Ако пиете антибиотик или някакви по-силни лекарства, не е препоръчително. Съветвам те да не се притесняваш толкова и да си се радвате с мъжа ти. Ако обаче не се чувствате добре, не е нужно да се насилвате и да правите нещо, което в момента не ви е приятно. Ако не е този месец, ще е следващия.
Успех!  Good luck
Активен
bobi123
Сватбар
***
Публикации: 228



« Отговор #99 -: декември 10, 2010, 12:06:00 »

Важното е да нямаш температура,понеже наистина е доста опасна,а щом се чувствате добре действайте без да се притеснявате good
Успех и от мен!
Активен
Koketka_majoretka
Новак
*
Публикации: 10



« Отговор #100 -: декември 10, 2010, 14:27:46 »

Момичета, благодаря за съветите. Вече се чувстваме сравнително добре и имаме желание за ...., обаче аз, като един отвратителен перфекционист, искам всичко да стане както трябва (не че имам контрол над тези неща) и малко истерясах с тая настинка  blush Направо такава истерия ме е обхванала покрай това бебе, че на моменти се чудя в ред ли съм, всичките ми приятелки, когато бяха в този период, се радваха и бяха много щастливи, а аз съм едно кълбо от нерви...
Активен
bobi123
Сватбар
***
Публикации: 228



« Отговор #101 -: декември 10, 2010, 14:39:15 »

Спокойно,всичко ще се нареди,мила good
Апък си е и нормално,всеки като почне да си мисли за бебе го избива на някакви чувства,аз пък мислех само кога ще стане и ми беше като фиксидея,направо откачах при мисълта че ще си правим бебе,много го исках и бях се побъркала от мерак yahoo
Активен
vanessssa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 548


Когато сме двамата всичко е по- хубаво!


Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: декември 10, 2010, 15:49:33 »

За съжаление аз и този месец оставам тук!!! Подрани ми с 5 дена! Надявам се скоро да прочета някоя положителна новина тук!!!
Активен
niksha
Сватбар
***
Публикации: 271



Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: декември 11, 2010, 17:28:35 »

момичета имали ли сте проблеми с тестовете за ову clear ovu?
 понеже аз няколко пъти си правя вече както е по схемата но контролната ми черта е много бледа   huhhuh.gif , всеки път се появяваха две черти , но разлика е трудно да се направи между тях понеже както казах контролната линия е много бледа. Днес отново си направих теста и този път мисля, че и двете черти бяха еднакво наситени  yahoo , но дано не си въобразявам вече  crazy .
Активен
bobi123
Сватбар
***
Публикации: 228



« Отговор #104 -: декември 11, 2010, 17:36:44 »

Мила,аз не съм си правила такива тестове за овулация,затова немога да ти помогна за съжаление sad
Дано е така както ти се иска,стискам палци силно good give_rose
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines