Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 21, 2024, 21:30:03

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб на БЕБЕправещите - 19 част  (Прочетена 171098 пъти)
 
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: ноември 26, 2010, 15:45:09 »

fiibi,много се радвам да те видя "официално" в тази темичка! give_rose
Пращам ти огромна бременелска прегръдка и ти пожелавам бързичко да се запишеш в следващата тема.

Струва ми се,че пак има затишие тук-да видим кой ще повлече крак smile
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: ноември 26, 2010, 16:11:43 »

Всъщност ние опитваме вече два месеца ,но нещо със спокойствието не ми се получава inaxastra.Работата ми е много изнервена и направо нямам никаква идея как ще се пеборим с това напрежение.Прибираме се вкъщи вечер с милото супер преуморени и така всеки ден.Може би трябва да планирам някаква разходка някъде  или нещо такова ,но пък това на този етап не е възможно и още повече се отчайвам!
Активен
dar4eto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 156



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: ноември 26, 2010, 16:15:58 »

Здравейте момичета,

Аз след сума време пак ставам активна в този сайт:-).
При нас опитите са от 1,5 година и досега не съм ходила по лекари за основни изследвания (различни от стандартния видеозон 2D,3D и вътрешна камера).
Tъй като мисля, че вече след 1,5 година е време да се разтропам, то много ще съм благодарна ако ми препоръчате добри специалисти от Добрич и Варна по въпроса с проблемно забременяване. Чета публикациите ви за доста гинеколози, но както всички знаем, едни са по-насочени към  акушерството, а други към репродуктивната сфера, каквито ми трябват и на мен.
Не ми е проблем и до Варна да ходя, стига да се попадне на правилния специалист :-).

Благодаря на всички предварително, които отделиха време да ми помогнат със съвет  give_rose!
« Последна редакция: ноември 26, 2010, 16:17:51 от dar4eto » Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #63 -: ноември 26, 2010, 16:22:05 »

fiibi_bg аз имах предвид спокойствие по отношение на зачатието. Ако седнеш да го мислиш
ще стане ли няма ли, ама стара ли сьм, не сьм ли, се блокира всичко дори и да си физически здрав (имам примери около мене в това отношение).

Стресьт в работата е друго нещо.

Проблемьт е, че като решиш да бебеправиш и ти се иска да стане веднага  Eeager Та това прословуто спокойствие е много трудно за постигане, но колкото можеш...  pardon

Да имаше как да ти дам да ми пипнеш корема, та да ти донесе щастие... Пращам ти пипка  pqz и дано хич не се задьржиш тука  gu6 gu6 gu6

Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: ноември 26, 2010, 16:35:41 »

Фибс, Ина го е написла правилно, да има нерви на работа, но спокойствието в къщи е най-ценно и да забравите за овулация и т.н. екстри засега, просто си правете кефа  good

Дарче, Александров - Варна, това е специалиста по репродуктивна медицина който бих ти препоръчала аз.
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: ноември 26, 2010, 16:45:08 »

Ох ,много трудна задача ми давате .То аз май отсега само затова мисля .Даже съм решила да си взема тестове за овулация .Нетърпеливо характерче съм аз smile
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: ноември 26, 2010, 16:50:11 »

Фиби ако си вземеш такива тестове един съвет от мен, не казвай на мъжът си кога трябва да правите секс, моя отказваше категорично.Не че всичките са еднакви, но това ги стресира повече от нас.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #67 -: ноември 26, 2010, 17:20:16 »

Дамз и аз бях на рьба, но накрая така се получи, че нямах време да стигна до тях.

Но само ще се затормозиш излишно. И ако все пак го решиш, да не казваш на мьжа ти е много добьр сьвет. Фабио не знаеше, че вече сме започнали да бебеправим. Пробвай на "Зачатие" плана "Как да срещнем яйцеклетката и сперматозоида".
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: ноември 26, 2010, 17:24:20 »

Фиби ако си вземеш такива тестове един съвет от мен, не казвай на мъжът си кога трябва да правите секс, моя отказваше категорично.Не че всичките са еднакви, но това ги стресира повече от нас.
Прави сте момичета .Като си познавам човека ,сигурно ще е стресиращо за него.Благодаря за съвета!
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: ноември 27, 2010, 19:23:48 »

Момичетата тук дават много ценни съвети и ако се послушат се спестяват много душевни терзания. Но аз го разбрах чак като се изтормозих сама от притеснения и щурави мисли.
Аз се престраших  и си платих хормоналните изследвания, без да се занимавам с джипито и да се моля за направление. Пуснах си на 4-ти ден от цикъла - FSH, LH, пролактин(за него ме накараха да легна на едно легло 15-20 минути за да ми е в покой тялото), естрадиол и тестостерон - и  yahoo yahoo всичко ми е в граници, само LH ми е в долната граница, но в граница. Мисля между 19-23 ден да пусна и прогестерон.
Чувствам се доста по-спокойна вече и заредена с надежда и много положителни чувства.

 give_rose Успех на всички
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: ноември 29, 2010, 09:18:18 »

Вале не искам да те стресирам, но освен че трябва да са в граница съотношението LH към FSH трябва да е 1:1 ако не е така значи има някакъв проблем.Погледни си и това, дано скоро слънцето изгрее и на вашата улица smile  give_rose
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: ноември 30, 2010, 18:54:31 »

Охх, тъкмо се зарадвам и пак   sad    shok
Благодаря ти Маги. Моите са LH -2,54 , а FSH -5,14, което прави 1:2 .Сега ще взема да се поразровя да почета или ако някой знае къде има инфо за тях.  sad
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: ноември 30, 2010, 19:38:31 »

Вале в Зачатие има инфо и мой съвет говори с репродуктивен специалист обикновения гинеколог най-много да те обърка.Апропо аз имам проблем с ФСХ-то и ми казаха че е възможно да е от много високите стойности на ТСХ-то не знам да са свързани, но сега ще пускам пак репродуктивни и ще видя дали наистина имат връзка.Дано, че иначе става много лошо за мен.
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: ноември 30, 2010, 23:24:28 »

Със сигурност ще се насоча към репродуктивен специалист и по-точно към Даскалови (в Пловдив това ми препоръчаха).
Стискам ти палци и дано двата хормона не са свързани.
Активен
red_roses
Професор
****
Публикации: 415


« Отговор #74 -: декември 01, 2010, 10:16:14 »

Привет. Аз си чакам цикъла , който последно време , т.е. откакто спрях ОК съвсем се побърка и ми идва между 35 и 40 дена. Днес е 41-вия ден , а още няма никакви признаци , че ще ми идва. Нямам никакви симптоми нито за цикъл , нито за нещо друго. Интересното е , че преди 7 дена ми зацапа кафеникаво течение точно , както преди да ми дойде. Бях убедена , че ми идва и за 1 ден спря. Не беше кръв , а беше точно , както преди да ми дойде. Както и да е де ще си направя тест може би утре . То с моя цикъл знае ли човек кога да си направи тест , ама , че работа.
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines