Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 21, 2024, 22:17:14

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб на БЕБЕправещите - 19 част  (Прочетена 171401 пъти)
 
maya_bunny
Професор
****
Публикации: 456



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: ноември 21, 2010, 14:53:31 »

Боби, аз съм от СтЗ, май си права за Цонева, чувала съм и много добри, и много лоши неща за нея. Но не ми вдъхва грам доверие.

За мен най-добър е д-р Тодоров, частния му кабинет е на ъгъла на П. Евтимий и Столетов, една бяла сграда. Голям специалист е, много обяснява, майтапчия, при него прегледа е приятен, работи с жена си, която му е акушерка и много се кефят на бременни мами и бебета.
Според мен запази си час, направете си разходка до СтЗ и като му обясниш всичко го попитай колко време да чакате до подновяване на опитите.
Активен
bobi123
Сватбар
***
Публикации: 228



« Отговор #46 -: ноември 21, 2010, 16:38:26 »

maya_bunny благодаря ти много за съвета,ти да не си била при него на консултации? give_rose
Маги,извинявай,но незнаех че нямам право на повечко публикации за деня,наистина сори blush
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: ноември 21, 2010, 19:45:58 »

Маги,извинявай,но незнаех че нямам право на повечко публикации за деня,наистина сори blush

 Offtopic Боби, няма ограничение за броя на публикациите за деня. Магито имаше друго предвид. Едно мнение може да е до 8500 знака и ако не ти стигнат естествено, че ще публикуваш 2-3 или пет мнения. Но в случая на твоите три поредни мнения е можело да бъдат в едно, така и за четящите е по-лесно.
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: ноември 21, 2010, 19:59:03 »

Здравейте, момичета, надявам се тази тема скоро да е празна good
За сега и аз съм тук началото на др. месец съм на доки - профилактично, но новината е, че вече съм официално тук, защото и мъж ми се нави да бебеправим yahoo и вече "работим по въпроса" blush
Това е за сега от мен, стискам палци на всички скоро да се похвалите с PREGQ


Маги,извинявай,но незнаех че нямам право на повечко публикации за деня,наистина сори blush
Offtopic Боби, няма ограничение за броя на публикациите за деня. Магито имаше друго предвид. Едно мнение може да е до 8500 знака и ако не ти стигнат естествено, че ще публикуваш 2-3 или пет мнения. Но в случая на твоите три поредни мнения е можело да бъдат в едно, така и за четящите е по-лесно.

 Offtopic Аз обединих постовете!!! good
И писах ЛС на Боби!!! Wink

Активен
bobi123
Сватбар
***
Публикации: 228



« Отговор #49 -: ноември 22, 2010, 15:21:52 »

Здравейте,момичета blum
Аз още си чакам цикъла,днес ми е 40 ден,а още го няма,реших да си взема тест и той е "-",както си и мислех,ама да съм спокойна,защото малко или много се притеснявах,сега ще го чакам спокойна,макар,че за мен тези 40 дена са си доста време,но моят организъм явно по-бавно се възстановява,може би защото и аборта беше доста в голям месец,незнам,но дано всичко е наред good
Някой с нещо да се похвали,например с 2 чертички give_rose danceg
Успех мили момичета,на тези които чакат цикъл дано не им идва близките 9 месеца yahoo
Целувки give_rose give_rose give_rose
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: ноември 22, 2010, 16:35:17 »

И аз се спотайвам наоколо  blum Но нищо ново покрай нас. Жената на брат'чеда си е втълпила, че трябва да забременея, за да има всяка година по едно бебче в родата, та сега имам още едни положителни мисли в тази посока.  sarcastic
Активен
bobi123
Сватбар
***
Публикации: 228



« Отговор #51 -: ноември 24, 2010, 13:08:58 »

Здравейте,отново give_rose
Мен вчера ме гледаха пак на видеозона и първият въпрос който ми зададе доки беше"Вие нали се пазите"?
И аз и казах че не се пазим,но съм сигърна че ще ми дойде,и тя се учуди как така съм сигурна,но аз имам болки в кръста,корема,пъпки ми излизат по лицето,и това са признаците при мене,апък и самото чакане си е пак напрежение и явно всичко това оказва влияние sad
Но тя каза,че лигавицата се е увеличила,има в матката достатъчно,каза,че няма бременност  и че ще чАаме още малко и ако не дойде щяла да ми даде едно хапче да го предизвика,макар че аз неискам с хапче,и и казах че знам за тези хапчета които предизвикват цикъла че спират овулацията,дали това няма да е проблем,а тя ми каза,че щяла само веднъж да ми го даде колкото първият път да ми дойде и така с мен,ама днес до това време още няма нищо-вече 42 ден е shok
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: ноември 25, 2010, 20:57:45 »

Привет от мен!Имам честа да заявя ,че най-официално се включвам в тази темичка.С моя любим започнахме с бебеправенето.Малко ме притеснява възрастта ни,но се надявам всичко да е ОК и да имаме новина:)
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #53 -: ноември 25, 2010, 21:33:38 »

Успех ви желая от цяло срьце !!!  Clover Clover Clover Ах, как се радвам !  girl_in_love girl_in_love girl_in_love

За вьзрастта не се притеснявай изобщо. Аз сьм на 34, мьж ми на 35 и стана от пьрвия месец. Дори и да почакате няколко месеца няма значение. Мисьлта ми е, че вьзрастта не е фактор  good

Спокойствие, спокойствие и само спокойствие му е майката  Wink
Активен
bobi123
Сватбар
***
Публикации: 228



« Отговор #54 -: ноември 25, 2010, 22:01:50 »

Здравейте и от мен,момичета give_rose
Аз мога да кажа,че вчера ми дойде първият цикъл,и смея да твърдя че не е така болезнен,и е сравнително по-оскъдно,за мен е по-добре,дано да си е нормално,но мисля че няма да  е проблем,понеже си е като нормален цикъл на цвят yahoo
Сега нямам търпение да свършва и да видим дали ще имам новина др.месец или ще го чакам пак да ми идва sad
Целувки от мен на всички,и не се притеснявяй за възрастта Фиби,понеже имам позната на 40 г.и си роди живо и здраво бебе,но беше секцио,но няма значение,важното е че всичко беше ок,затова спокойно,само напред и мн. кураж,мила give_rose give_rose @}->--Ще чакам резултати да споделяте yahoo yahoo
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: ноември 26, 2010, 09:07:30 »

Фийбс, радвам се да те видя в тази тема и ти пожелавам, много малко застояване в нея  give_rose

Боби доколкото разбрах ти работиш в родилно отделение, дори само като работещ там трябва да знаеш, че има период на изчакване преди да започнеш отново опитите.За да може да се възстанови лигавицата и хормоните в организма ти.Разбирам че желанието ти за дете е много голямо, но първо помисли добре да не си навредиш много повече.
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: ноември 26, 2010, 10:15:28 »

Мaги съглaснa съм с теб,но Боби явно бързa.Не мисля,4е е редно дa го прaвят,но тя и док знaят нaй-добре.Сaмо могa дa кaжa,4е aко с новa бременност искa дa нaмaли болкaтa от неспешнaтa преди нея,товa не е нa4инът.
И при нaс вси4ко е едно и също.4aкaм дa свърши М и евентaлно ще посетя док.Искaм дa ме види и се нaдявaм новините дa сa успокоителни.Зa сегa ще по4aкaме поне до януaри,4е и той сaм ми кaзa,4е не било хубaво aко имa бебешок дa летя.След товa с нови сили.
Късмет нa вси4ки.
Ели кaкво стaнa с теб?4естох зa голямото зaкъснение и,4е не искaш дa прaвиш тест.Силно ти сгтискaм пaлци!
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: ноември 26, 2010, 12:05:34 »

fiibi_bg добре дошла в темичката и дано скоро се похвалиш  PREGQ и да следим новините от друга темичка.
При мен пък този месец закъснява втори ден , ама на дали ще има   pqz, но ще видим като поизчакаме.
Стискам палци на всички които опитват, да видят така желаните  PREGQ
Активен
niksha
Сватбар
***
Публикации: 271



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: ноември 26, 2010, 12:41:26 »

Здрасти момичета  smile
много отдавна не съм писала във форума като цяло, но смятам вече да стана по активна и да се запиша в клуба на бебеправещите и се надявам скоро всички да видим  PREGQ
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: ноември 26, 2010, 12:58:45 »

Боби, знам колко е силно желанието за бебе, още повече когато веднъж си забременяла. Аз обича като изпатила с два аборта бих те посъветвала да изчакаш. И при нас нещата след първия аборт уж бяха добре и ни дадоха зелена светлина, но се оказа, че не е точно така и направих втори спонтанен аборт доста тежък с обилна кръвозагуба и тогава нещата бяха още по-сложни. Затова решихме с лекарката да пия три месеца противозачатъчни, за да имам нормален цикъл и лигавицата да си се възстанови и след това още три месеца, че и малко повече се пазихме със съпруга ми. Резултатът възстановен организъм и лигавица на матката и забременяване от първия месец, в който правихме опити, а трябва да ти кажа, че дори не се надявах да стане точно този месец. Сега, както се вижда по линийката ми, имам 13 дни до термин и всеки момент очаквам да гушна малкото съкровище, което чаках почти три години.

Стискам ти палци и при теб нещата да се наредят в положителна посока много скоро, но не си причинявай сама, евентуален втори аборт, защото и психически и физически ще се възстановиш доста по-трудно.

Момичета, стискам ви палци на всички и се надявам много скоро да напуснете тази тема, за да има място за момичетата от изчакващите.  give_rose
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines