Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 01:09:15

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб на БЕБЕправещите - 19 част  (Прочетена 171617 пъти)
 
Lupercola
Гост
« Отговор #15 -: ноември 17, 2010, 14:50:23 »

Аз искам да се присъединя към вас и да споделя моята голяма мъка,която никога не съм мислила ,че може да ми се случи..........

Господи, каква ужасна трагедия!!! Без думи сьм  cray cray cray cray cray cray cray
Активен
vanessssa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 548


Когато сме двамата всичко е по- хубаво!


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: ноември 17, 2010, 18:36:38 »

Боби 123 това което си преживяла е ужасно, но изчакай да ти излезе хистологията, а и си мисля, че след такъв аборт, който си е направо раждане в тези месеци трябва да се пазите повече време.Също така лекарката не предложи ли да направите изследвания, за да разберете причината за спиране на сърдечната дейност?

Подкрепям че трябва повече пазене....за съжаление го казвам от опит.....
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: ноември 17, 2010, 18:57:57 »

Скъсa ми се сърцето кaто про4етох тaзи ужaсявaщa история cray Силни прегръдки към Боби123 Курaж милa и вaшият 4aс ще удaри give_rose
Пожелaвaм късмет нa вси4ки,които НЕ4aкaт този месе.Много положителни тестове.
Зa нaс..нищо ново.Ще видим до когa blum
Активен
bobi123
Сватбар
***
Публикации: 228



« Отговор #18 -: ноември 18, 2010, 20:06:56 »

Аз също съм склонна да кажа че е хубаво да се попазим,но нали знаеш ванеса,че страха че не се знае кога е отредил Господ да те дари с рожба е голям,и съм си казала,че тъй или иначе когато той е отредил тогава ще е!На 26 години съм,закога да се пазя sad Така че приемам съвети,искренно съжелявам че и ти Ванеса си изпитала този ужас,а вие колко се пазихте след случилото се?
Целувки и аз също пожелавам на тези които чакат двете чертички да ги видят скоро,ама в най-скоро време good give_rose give_rose give_rose yahoo danceg
Активен
bobi123
Сватбар
***
Публикации: 228



« Отговор #19 -: ноември 18, 2010, 21:47:39 »

Благодаря ти,мила kleo_20 за силните прегръдки,и аз те прегръщам повече от силно give_rose
Доколкото разбирам си имате една принцеска,ама си искате още,налиии или аз съм разбрала погрешно blum
Дай Боже ,ако искате още 1 бебче да ви го даде в най-скоро време,мила
Аз предния път чаках 2те чертички 5 месеца и след това се появиха близнаците danceg,само дето не се родиха cray
Късмет на всички give_rose give_rose give_rose
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: ноември 18, 2010, 22:15:16 »

Bobi 26 години не са много мила, а още един спонтанен аборт, заради не възстановена лигавица, мисля че е по-болезнен.Така че послушай съвета и виж колко време трябва да се пазиш, ходи на лекар да те следи, как върви лигавица, хормони и т.н.Ще мине време преди организма да се приспособи към не бременноста ти.Просто трябва повече внимание иначе най-много да си навредиш.
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: ноември 19, 2010, 00:34:13 »

Боби, съжалявам за загубата.

Аз май си чакам моята лелка, вече си имам съвсем ясни ПМС. Още миналия месец се бях настроила да пусна - пролактин, естрадиол, тестостерон и още 2, които сега ми изкочиха от главата. Та исках да ви питам те дали могат да минат по касата, защото тук на свободно са по 14 лв.
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: ноември 19, 2010, 09:41:13 »

Вале, незнам на други места как е, но аз като правих хормоните не бяха по Здравната каса. Мисля, че не се поемат от нея. Аз платих по 15лв. на хормон.
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: ноември 19, 2010, 09:50:32 »

bobi123 това, което си разказала е ужасно. Дано скоро се възстановиш от шока.

Вале, ако отидеш при гинеколог който работи със здравната каса, той ще ти даде направление за изследване на хормоните. До колкото знам 1 път годишно можеш да си изследваш хормоните през здравната каса. Поне аз така съм си ги изследвала миналата година.
Активен
maria_hs
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 254



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: ноември 19, 2010, 09:54:41 »

Капризче, кои хормони се поемат, всички или само част от тях?
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: ноември 19, 2010, 09:57:45 »

Maria, не съм сигурна. Аз изследвах пролактин и прогестерон тогава и тогава бяха безплатни и 2-та. До колкото разбрах всички са безплатни 1 път годишно, но е възможно и да греша, защото реално не съм ги изследвала всичките.

Между другото: Ти как си? Новини някакви? smile
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: ноември 19, 2010, 10:08:59 »

Явно с тези хормони навсякъде е различно, защото аз отидох точно с направление от гинеколога и пак си платих по 15лв. Вече съвсем се обърках.

Капризче, а при теб новини някакви, днес все пак е петък? girl_wink
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: ноември 19, 2010, 10:11:32 »

Рени, за сега никакви новини не съобщавам. Живи и здрави, дано скоро мога да се похваля smile
Активен
bobi123
Сватбар
***
Публикации: 228



« Отговор #28 -: ноември 19, 2010, 10:46:14 »

Маги,благодаря ти за съвета good Още когато се случи това,мойта лекарка която ме наблюдаваше я попитах дали ще трябва сега да се пазим 6 месеца и тя ми каза"А.6 не ,ама 3-4 трябва",това бяха нейните думи.
Знаеш ли на мен са ми казвали ,че стига и 1-2 цикъла за да се възстанови матката,според вас може ли да е наистина така мили момичета  sad
Винаги ли след аборт,макар че то моето си е чисто раждане,ама.......се изследват хормоните,на мен нищо не ми е казала моята лекарка да си пражя като изследвания,защо ли? sad
Активен
bobi123
Сватбар
***
Публикации: 228



« Отговор #29 -: ноември 19, 2010, 10:56:04 »

Но аз все пак се чудя дали да не отида до Стара Загора при Д-р Тодоров на частно,защото малко или много и аз се притеснявам понеже чета че всеки си прави някакви изследвания,апък на мен никой нищо не ми казва да си изследвам,аз имам колежка която също има спонтанен аборт и аз я попитах дали си е правила изследвания и аз дали трябва да си правя тя ми каза"Ами какви изследвания да си правиш,няма смисъл",и интересното е,че аз си работя в Родилно в Казанлък и съм си с мойта лекарка на смяна апък тя даже не ме е и попитала дали ми е дошло,какво става,просто аз я накарах да ме види и тя каза че още не е стигнала необходимите си размери лигавицата на матката и това е,повече не е ме е гледала,ама то още не си идва sad
Затова можеби ще е по-добре да отида и при друг специалист да си ме види,налиии good
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines