Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 23, 2024, 16:57:33

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Момче или момиче?
Момченце
Момиченце
За първото без значение

Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 19   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Какво бебе искате?  (Прочетена 117768 пъти)
 
bobi80
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #180 -: май 31, 2008, 17:19:05 »

Повечето жени искат момиченце!!!А татковците синче heart
Е аз си бях пожелала момиче и такова ще имаме след 3 месеца!!!Тати е разочарован малко но не може и двамата да сме доволни  Girl_hide blum
Много е грозно обаче да гледаш разочарованието изписано по лицата на всички роднини най вече неговите  cray
Здравей, не мога да разбера как роднините ще бъдат разочани заради това, че ще имате момиченце. След като се роди ще им бъде любимка, гаранция. good
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #181 -: май 31, 2008, 17:32:44 »

Всички искаха момче и бяха убедени че ще е такова бебето!! *THUMBS*Говореха му в мъжки род,наричаха го по име даже!!Никой даже и не предполагаше че може да е момиченце!Никой освен мен!Аз бях убедена че е момиче и тайно си и говорех на име/което аз бях избрала/още от съвсем ранна бременност!! good
това е причината да не са особено доволни!!В рода на мъжа ми са само момчета!!Има брат и двама братовчеди и общо взето не се обмисляше варианта за момиче!Но аз съм най-горда със себе си че си познах пола на бебето и че е такова каквото исках yahoo
Активен
bobi80
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #182 -: май 31, 2008, 18:29:37 »

Всички искаха момче и бяха убедени че ще е такова бебето!! *THUMBS*Говореха му в мъжки род,наричаха го по име даже!!Никой даже и не предполагаше че може да е момиченце!Никой освен мен!Аз бях убедена че е момиче и тайно си и говорех на име/което аз бях избрала/още от съвсем ранна бременност!! good
това е причината да не са особено доволни!!В рода на мъжа ми са само момчета!!Има брат и двама братовчеди и общо взето не се обмисляше варианта за момиче!Но аз съм най-горда със себе си че си познах пола на бебето и че е такова каквото исках yahoo
Предостатъчно са им мъжете в рода. Пък и те като момиченце не са имали,какво друго освен мъж да чакат. Дай някакви съвети и на нас искащите дами като  как да се получи и при нас.
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #183 -: май 31, 2008, 19:12:03 »

Оооо ами нямам рецепта за това как да се получи момиченце!!Аз просто бях сигурна че ще е мома!!! *INLOVE*Още от самото начало!Убедена съм че каквото и да е детето няма начин да не го обичаш! @}->--Нали си е твое!!
Активен
bobi80
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #184 -: май 31, 2008, 20:56:10 »

Оооо ами нямам рецепта за това как да се получи момиченце!!Аз просто бях сигурна че ще е мома!!! *INLOVE*Още от самото начало!Убедена съм че каквото и да е детето няма начин да не го обичаш! @}->--Нали си е твое!!
Естествено, че ще го обичаме много, не ме разбирай неправилно. От толкова време го искаме и нямаме търпение да стане колкото е възможно по-скоро.Чао. smile
« Последна редакция: май 31, 2008, 20:59:50 от bobi80 » Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #185 -: юли 31, 2008, 22:12:51 »

аз страшно много искам момиче  baby_girl  , но пък, не знам защо, съм убедена, че ще е момче  baby_boy   pardon
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #186 -: август 05, 2008, 21:57:10 »

Оооо ами нямам рецепта за това как да се получи момиченце!!Аз просто бях сигурна че ще е мома!!! *INLOVE*Още от самото начало!Убедена съм че каквото и да е детето няма начин да не го обичаш! @}->--Нали си е твое!!

Съгласна съм с теб, Клео good good good

И аз като теб бях убедена, че ще имам син - и е така!!! Wink good
Активен
ani_perla
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 18



Моят сватбен албум

« Отговор #187 -: август 12, 2008, 05:57:48 »

Две различни неща са какво искам и какво ще е  =]Надявах се на момиче(може би като 95% от жените),но се оказа ,че сте е момче и сега не мога да си представя да е момиченце :olele:Но при всички положения няма начин една майка да не  обича рожбата си било тя да е момиче или момче.НАЛИ??? heart
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #188 -: август 12, 2008, 10:41:32 »

Оооо ами нямам рецепта за това как да се получи момиченце!!Аз просто бях сигурна че ще е мома!!! *INLOVE*Още от самото начало!Убедена съм че каквото и да е детето няма начин да не го обичаш! @}->--Нали си е твое!!
Съгласна съм с теб, Клео good good good

И аз като теб бях убедена, че ще имам син - и е така!!! Wink good


И аз бях убедена че ще имам момче,ама на поне за сега ще е момиче blum , каквото и да е наше е  good
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #189 -: август 12, 2008, 13:39:08 »

Преди исках момченце baby_boy Boy Baby_b Momy и вече почти 10 месеца си го гушкам и му се радваме с тати!!!
Сега живот и здраве искам второто да е момиченце baby_girl Baby_G Girl Momy, но това за сега се планира след поне година и половина да започнем с бебеправенето, искаме Косьо да поотрасне малко, да се очовечи колкото се може повече и най-вече за почне да спинка по цяяяяла нощ, че и мама да се наспи най-после!!! beddybye  puppets
Активен
Akdea
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 3


Споделяйте всеки миг с любимите хора


« Отговор #190 -: август 12, 2008, 19:34:25 »

Какво се появява когато и в двата рода момченцата и момиченцата са поравно
Активен
clovis
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 329



Моят сватбен албум

« Отговор #191 -: август 28, 2008, 10:38:02 »

Оказа се, че нашето ще бъде момиченце и не знам защо всички реагират с " Оооооо, защо момиче".Това много ми тежи, изключително съм разстроена, все едно е по-долно и срамно да имаш момиче.Толкова се моля на Бог всичко да и е наред, да се роди жива и здрава и тогава ще им дам да разберат на всички, който не са я искали.Таткото се кълне, че не е разочарован, но аз го усещам , че вече не поглежда към корема ми, пламъкът в очите му угасна и това много ме наранява.
Активен
Invisible
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 702


На мама тигърчето


Моят сватбен албум

« Отговор #192 -: август 28, 2008, 11:02:40 »

clovis важното е бебето да е живо и здраво, пък който както ще да го приема то си е ваше сигурна съм, че мъжа ти се радва независимо какво е..просто може да му трябва малко време да свикне с мисълта ако е очаквал момче. А това че не ти поглежда корема едва ли е заради това, че носиш момиче ....моя мъж иска момче и чакаме момче но пак понякога не е особено ентусиазиран да ми докосва корема. Не се тревожи а се радвай на малкото човече give_rose
Активен
clovis
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 329



Моят сватбен албум

« Отговор #193 -: август 28, 2008, 11:10:59 »

Не , той довчера не спираше да му говори , да го целува , а сега дори не ме поглежда
Активен
Оля
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 255


сем. Желеви


Моят сватбен албум

« Отговор #194 -: август 28, 2008, 11:23:17 »

Мила clovis, не тъжи толкова. Те мъжете са си такива... аз не знам мъж дето да е искал момиче, но това докато не ги видят, после..... ох, на тати щерката - умират за тях. Може би му трябва малко повече време да се настрои. А ти от своя страна не се навивай, че не я иска! Пожелавам ти едно много здраво и щастливо момиченце!!!!
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 19   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines