Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 26, 2024, 20:21:38

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Момче или момиче?
Момченце
Момиченце
За първото без значение

Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 19   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Какво бебе искате?  (Прочетена 122181 пъти)
 
Мими Рашкова
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 562


Едно щастливо семейство!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #150 -: февруари 24, 2008, 10:18:50 »

Чесно казано и аз искам да имам близнаци, но как ще се оправям с гледането им въобще незнам  danceg danceg Естествено че ще се радвам, абе каквото господ даде!!!
По принцип и ние в рода имаме много близнаци! Моята баба имала близнаци, само че са починали, та май на мен се пада да продължа рода!!! good danceg  good
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #151 -: февруари 24, 2008, 12:59:37 »

Аз много исках момченце и сега съм мама на син, живот и здраве искам и момиченце, а вече и таткото се нави да има дъщеря yahoo, пък живот и здраве ще видим след някоя и друга година good
Активен
ina_lemon
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #152 -: март 05, 2008, 12:25:26 »

Аз също много исках близнаци, с което предизвиквах невъзможен поглед от страна на Пьотър, ама не, не са близнаци. И все още незнаем какъв пол е точката. Аз искам момче, той казва, че нямало наистина абсолютно никакво значение, и понеже аз не мога да го повярвам това изцяло все му викам айде де, кажи сега кое от двете повече искаш, ама той всеки път казва ами няма значение, наистина.Чак вече докато се чудех какво да измисля и такава глупост казах, викам: Добре, представи си , че отиваш да си го купиш от магазина.И на рафта има едно момиче и едно момче.И двете здрави, готини усмихнати, е кое ще си купиш  funnytooth funnytooth funnytooth И пак нищо не каза, вика което ми даде продавачката. Май наистина няма значение за него и е време като че ли да спра да ровя. А понеже аз искам да е момче, той казва ми ок, айде, пожелавам ти го  yahoo yahoo yahoo
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #153 -: март 05, 2008, 12:29:56 »

Аз също много исках близнаци, с което предизвиквах невъзможен поглед от страна на Пьотър, ама не, не са близнаци. И все още незнаем какъв пол е точката. Аз искам момче, той казва, че нямало наистина абсолютно никакво значение, и понеже аз не мога да го повярвам това изцяло все му викам айде де, кажи сега кое от двете повече искаш, ама той всеки път казва ами няма значение, наистина.Чак вече докато се чудех какво да измисля и такава глупост казах, викам: Добре, представи си , че отиваш да си го купиш от магазина.И на рафта има едно момиче и едно момче.И двете здрави, готини усмихнати, е кое ще си купиш  funnytooth funnytooth funnytooth И пак нищо не каза, вика което ми даде продавачката. Май наистина няма значение за него и е време като че ли да спра да ровя. А понеже аз искам да е момче, той казва ми ок, айде, пожелавам ти го  yahoo yahoo yahoo

Еее.....най-накрая...една майка да чуя,че иска момче Bravo въпреки това аз си мисля,че в  теб живее едно момиченце good
Активен
ina_lemon
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #154 -: март 05, 2008, 12:37:52 »

Еееее, Сисе, ми аз няма да го върна, маце, каквото и да е.  blum blum blum Но ако е момиче ще е мъжко момиче, така че ето, наполовина ще ми е осъществена мечтата отново.
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #155 -: март 05, 2008, 13:12:45 »

аз пък мисля, че ще имаш момче, защото ми се струва, че обикновено такива майки като теб дето са по- и аз незнам как да се изразя - бойни и надъхани, обикновено си имат момче, защото носят такъв дух - по-борбен...Ама то ще си покаже... pardon
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #156 -: март 05, 2008, 13:27:08 »

аз пък мисля, че ще имаш момче, защото ми се струва, че обикновено такива майки като теб дето са по- и аз незнам как да се изразя - бойни и надъхани, обикновено си имат момче, защото носят такъв дух - по-борбен...Ама то ще си покаже... pardon

ооо Диде,аз далеч не съм мъжко момиче.......напротив и ето,че чакам момче good
Майка ми още като забременях ми каза:"Ти ще имаш 2 момчета,а сестра ти момичета" много се зачудих,защо е толкова убедена crazy за едното момче вече позна!Сестра ми е такава по-мъжко момиче и според прогнозите на майка ми ще си има момичета pardon
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #157 -: март 05, 2008, 13:35:55 »

Абе де да знам, просто наблюденията ми върху мои приятелки са такива, но и аз знам много добре, че закономерност няма, защото е ясно кога и как се определя какъв ще е пола на бебчето и от какво зависи и колко е относително в крайна сметка...Така че..
Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #158 -: март 05, 2008, 15:36:09 »

Мила Диди, още преди седмици исках да ти пиша, за предполагаем пол но сега вече не се сдържам да го направя. Бабите ни имат един доста добър начин за разпознаване пола на бебока, който по мои наблюдения винаги е излизал верен. Преди време ти каза че коремчето ти е "от кокъл до кокъл". Наблюдавай  и докато расте и имай предвид че повечето мами на момиченца, обикновенно наедряват повече от мъжките и най-вече коремчето не стърчи напред а е някакси странично разположено точно като "от кокъл до кокъл" - дано ме разбирате. Нашата Сиска например е добър пример за мъжка мама, ако я погледнете в гръб няма да можете да кажете че е бременна. Аз бременеех по същият начин и коремчето все стоеше едно такова щръкнало напред.
А ако все пак съдбата е решила да те изненада с момченце, пак опит ти казвам че няма нищо по-хубаво от мама ухажвана от двама мъже  smile
Активен
Stenin
Професор
****
Публикации: 353



« Отговор #159 -: март 05, 2008, 16:04:19 »

А за пола на детето и корема ще мога и аз да ви кажа като родя живот и здраве. Корема ми е същия като на Сиска - в гръб не могат да познаят хората, че съм бременна, а коремчето стърчи напред smile Моя приятелка, която роди миналата седмица й растеше по съвсем различен начин, някак си по-"разлят" и седеше корема и си напълня "закономерно" навсякъде. Като се появи бебочко ще ви кажа мъж ли или е е момиченце, както казват лекарите... най-интересното е, че лекарите твърдят "розови гащи", а който ме погледне казва: "Ти ще родиш момче" tease Е, ще видим girl_wink
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #160 -: март 05, 2008, 16:52:00 »

Мила Диди, още преди седмици исках да ти пиша, за предполагаем пол но сега вече не се сдържам да го направя. Бабите ни имат един доста добър начин за разпознаване пола на бебока, който по мои наблюдения винаги е излизал верен. Преди време ти каза че коремчето ти е "от кокъл до кокъл". Наблюдавай  и докато расте и имай предвид че повечето мами на момиченца, обикновенно наедряват повече от мъжките и най-вече коремчето не стърчи напред а е някакси странично разположено точно като "от кокъл до кокъл" - дано ме разбирате. Нашата Сиска например е добър пример за мъжка мама, ако я погледнете в гръб няма да можете да кажете че е бременна. Аз бременеех по същият начин и коремчето все стоеше едно такова щръкнало напред.
А ако все пак съдбата е решила да те изненада с момченце, пак опит ти казвам че няма нищо по-хубаво от мама ухажвана от двама мъже  smile

Това мисля, че всички сме го чували,но незнам доколко може да му се вярва...Аз нямам съмнения за пола му, но наистина и моят корем е по-напред изпъкнал, а не разлят настрани и в гръб не ми личи, че съм бременна....Така че си отговаря.... Но моята кума като беше бременна си се разтягна във всички страни - и напред и настрани и не можеше по корема да се определи явно вярно, защото роди момче... pardon
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #161 -: март 05, 2008, 17:22:51 »

и аз не съм много сигурна доколко е вярно това... Когато братовчедка ми беше бременна с първото (момиченце) почти не и личеше и не беше сложила никъде освен на корема, а при второто (момченце) приличаше на слонче, беше сложила навсякъде, едвам вървеше!!! така че мисля, че е индивидуално - на мен някои ми казват момче, други момиче - на кой каквото му се прииска  blum
Активен
m_a_g_i_vs
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1261


Сърцето ми се раздели на две....


Моят сватбен албум

« Отговор #162 -: март 05, 2008, 17:35:55 »

май какво бебче искаш е много индивидуално,но повечето мами искам момиченца пък татковците момченца  smile smile smile
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #163 -: март 05, 2008, 17:37:12 »

май какво бебче искаш е много индивидуално,но повечето мами искам момиченца пък татковците момченца  smile smile smile

Ние и двамата с мъжа ми искахме момченце, но и момиченце да беше пак толкова щяхме да го обичаме и да му се радваме!! good
Активен
m_a_g_i_vs
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1261


Сърцето ми се раздели на две....


Моят сватбен албум

« Отговор #164 -: март 05, 2008, 17:38:56 »

Много добре казано Bulechka  и аз мисля че каквото и да дойде все ще бъде най -хубавото и обичано бебче от мама и тати  smile blum good
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 19   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines