Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 11:41:04

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Украса на дома на булката  (Прочетена 90688 пъти)
 
mari_i_i
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 148


Щастлива мама на Даниел!


Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: май 22, 2013, 12:13:34 »

Mari, основата на сърцата от стиропор ли е?

Основата е от картон дебел 3-4мл (структурата му е като на кашон). Направих си шаблон на сърце и го пренесох върху кашона два пъти, за да станат две. След това на ръка изрисувах вторият обръч на около два пръста от първия контур. Изрязах ги, след това облепих с цветарска лента-найлонова и декорирах. Имах намерение да правя основата от алуминиеви пръчки, но след като малкия без проблем нагъна мострата до неузнаваемост се отказах.
Активен
Bride
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 529



« Отговор #91 -: юни 30, 2013, 21:01:55 »

И аз мисля, че кетъринга е добра идея. В крайна сметка хората са дошли да те видят, не да ядат  blum
Това за баницата и мен мн ме разсмя, Рататуи  Bravo Bravo Bravo
Активен
Bride
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 529



« Отговор #92 -: юни 30, 2013, 21:03:20 »

Bulka88, страхотна идея.  good И ние имахме такава, само че при нас беше на вратата на хотелската стая. Много е забавно!  Sunshine  DANCE



Хаххаха 100 % ще сложа и аз това, но на български хахахха страхотно.

Активен
Bride
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 529



« Отговор #93 -: юни 30, 2013, 21:05:10 »

Друго за украсата- мисля бели балони, може и някои балон да сложа във входа. Ще видим smile Добавям и надписа- тук няма булка хахахах
Активен
beberona
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: юли 01, 2013, 11:42:44 »

Здравейте! Записвам се, за да следя темичката. Не бях мислила толкова за украсата в кащи. Имам ви венец за вратата и мислих малко балони да сложа, но след като видях колко идейки имате.. няма как да остана само ""по балони"  blum ще мисля и умувам какво да е... Закачливия надпис мисля 100 % да го има, остана да вида и каква украса ще измисля на стаята в която ще съм, че тя е малка и даже незнам как ще ме бухлят там. Има място само за мен  nea , но твърдо съм решена че окраса ще има  crazy
Активен
malkabulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 394


31.08.2013


« Отговор #95 -: юли 02, 2013, 09:30:35 »

Интересна тема и до скоро не се бях замисляла, че и в нас трябва да има украса. На вратата не мисля да има повече от венче живи цветя или просто органзена панделка, а може и да се реша и за табелка до края..
Ние сме на първи етаж и не виждам голям смисъл да украсявам парапета, но може да разпръснем малко конфети като пътечка към входната врата. Той може да се опита да пробие и през някоя тераса, така че изобщо няма да му се наложи да мине по царския път Wink

За стаята, в която ще чакаме младоженеца мисля просто една красива стъклена ваза с ароматни живи цветя, ще я сложа върху скрина, а ад него има дълго огледало, в което се отразява цялата стая. Представям си вазата пълна с красиви бяло-розови божури, или пък големи разлистени рози...еххххх  Love girl 


* e012720380f317fd876fb691236b69dc.jpg (44.49 KB, 322x482 - видяно 709 пъти.)
Активен
malkabulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 394


31.08.2013


« Отговор #96 -: юли 02, 2013, 09:45:25 »

и в този ред на мисли още нещо интересно, което открих smile


* 222ff7e976ae3a8ccf245b6a58c18293.jpg (48.42 KB, 460x690 - видяно 2274 пъти.)
Активен
beberona
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: юли 02, 2013, 11:08:00 »

malkabulka това на вратата е супер сладко, жалко че живеем в блок и няма да се види цялата прелест, но може и да открадна идеята... с мои малки подобрения  yahoo
Активен
Violet
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 302


ръчно изработени сватбени покани www.violet-bg.com


« Отговор #98 -: август 12, 2013, 20:59:55 »

А може и монограм от цветя (изкуствени или естествени):

Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: април 10, 2014, 16:20:27 »

Аз се чудя дали изобщо да украсяваме у нас. Аз искам взимането да е много интимен момент само между нас, кумовете и родителите.
Ще го реша може би в дена преди сватбата  Girl_hide
Активен
Ice_Princess
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 73



Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: август 21, 2014, 03:30:34 »

Ние като украса сигурно ще сложим само балони и нещо пред вратата. На мен ми се иска да е по-скромно и без шумни и почти насилствени влизания в апартамента. Иска ми се и да е без оркестър, ама родата, наред с младоженеца, скочиха в защита на акордеона и тъпана.  crazy

Относно платата, наскоро правих за рождения ми ден и всички много ги харесаха. Едното е чери домат, маслина, сирене и резен краставица, другото е крема сирене с нарязани домати, шунка и пресен лук, завити в тортиля (може палачинка, примерно). Цялото нещо, заедно с приготвянето на мъфините, да ми е отнело 2 часа (като се има предвид, че бях сама, а и всичко, освен мъфините, може да се приготви предходния ден и да стои в хладилника)

Активен
Ice_Princess
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 73



Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: август 21, 2014, 19:51:12 »

И още една идея за украса - вазички от стъклени чаши и ластичета:


Активен
prikazendenbg
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 25



Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: октомври 29, 2014, 10:52:29 »

Друго мн интересно може да се сложи на вратата на булката:
"Булката не се е върнала още от моминско парти!" yahoo Мисля че е мн хумористично и младоженеца ще остане като гръмнат (зависи нали все пак от младоженеца,ако е с чувство за хумор)
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: февруари 10, 2015, 13:53:18 »

Как мислите да украсите дома си.? Аз съм решила да си направя панделки,  един надпис булка.. Имаме голяма беседка отвън и мисля на нея да наредиме питиетата и мезето.. Подариха ми голяма покривка с червена лента, която ще се върже супер с цялата украса..
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: февруари 10, 2015, 15:41:51 »

Не съм мислила обстойно, но ще има надпис булка, цветя и по-скоро ще гледам почерпката да е подредена в красиви съдове и по красив начин. Някъде в темите, не съм сигурна дали не беше Мариолка, която имаше прекрасни нещица за хапване и пийване, подредени супер интересно  good

Според мен няма нужда от много украса и декориране, все пак по-интересен е самия ритуал на "кражбата" и после имаме максимум 15 минути и тръгваме smile
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines