Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 24, 2024, 07:40:03

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Украса на дома на булката  (Прочетена 90837 пъти)
 
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: февруари 10, 2015, 15:49:24 »

Няма да забравя как за годежа, леля ми почна да реже някакъв кашкавал, ама ни форма, ни подредено  beating
идеше ми да я убия.. Аз имам подноси за ордьоври ( това ми е в кръвта да редя маси, подносите, имам в всякакви форми )  който сама ще си наредя, защото иначе ще изпадна в ужас..  обичам масата да е направена както трябва, а не нахвърляно..
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #106 -: февруари 10, 2015, 16:10:32 »

Асболютно  good
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #107 -: февруари 10, 2015, 16:17:10 »

Аз мисля да сложа символична украса на входната врата, а на вратата на блока табелка с "ревизия" или "булките свършиха". Понеже е традиция да има сложена маса, ще направя 1 сладко и 1 солено плато (или ще ги поръчам), безалкохолно и нещо за наздраве (шампанско с плод ягодка или къпина, колкото и клиширано да е). Решила съм да купя няколко букета, за да направим празнична обстановката. Малко ми е мъчно, че няма да ме вземат от вкъщи, но както писах в друга тема, 100км в посока са си голям път и не си заслужава тормоза.  cray Ама ще го преживеем някак си smile
Активен
hrisa__89
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 89



Моят сватбен албум

« Отговор #108 -: декември 11, 2015, 16:40:32 »

Здравейте!

До колко знам по традиция (може би зависи от край на БГ сте) в дома на булката трябва да има на трапезата само сладки неща, а в дома на младоженеца - солени.

За украса не съм мислила, не е лошо да се направи, може би балони и някакви панделки ще е добре да се поставят! smile
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines