Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 23, 2024, 13:43:08

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 28   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Коледни подаръци??  (Прочетена 101858 пъти)
 
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« -: октомври 28, 2010, 20:51:04 »

Момичета, тази година ще се организираме ли за коледни подаръци - че то ей го къде е декември?  girl_wink
На мен винаги са ми били много интересни...


 Christmas tree  Така дойде време и за тазгодишните Коледни подаръци.   Santa

Тази година ще избираме птици smile ще се изненадате колко и различни видове птици има по света, а и ще бъде интересно  Girl_hide

Датите са следните:

1. До 17.11.2010г. изпращате вида птица, която ще сте вие на магито, заедно с актуалния си адрес, на който ще получите подаръка от вашатa Снежанка  Santa2

2. От 17.11.2010 г. до 22.11.2010г. ще избирате птиче, на което да подарите подарък  santz

3. От 23.11.2010г. до 24.11.2010 г. магито ще ви изпрати името и адреса на човека, който се крие зад това птиче Wink  DEER

4. До 24.12.2010г. се изпращат подаръците, така че преди Коледа всеки да е получил своя подарък  Christmas tree Santa

Стойността на подаръка да е около 20 лв.Не се притеснявайте всички подаръци са хубави и от сърце, и се получава голяма веселба smile Тук в темичката всеки може да напише какво предпочита да получи за подарък горе-долу, за да знае неговата Снежанка към какво да се насочи.  girl_wink

Вече имаме и първия получен подарък.За емоциите свързани с получаването и разопаковането на подаръците, както и снимков материал за тях в следната тем : Коледен подарък изпрати и съфорумка зарадвай ти
« Последна редакция: декември 03, 2010, 15:30:35 от магито » Активен
hoty
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 546


Няма невъзможни неща - има само паузи между две хр


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: октомври 28, 2010, 21:24:37 »

Аз съм ЗА good Като си спомня колко ми беше приятно като си получих осмомартенския подарък от Капризчето.. Wink Усещането е невероятно! Дано да успеем да се организираме! yahoo Wink
Активен
Milizandra
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 41



« Отговор #2 -: октомври 28, 2010, 21:27:22 »

И аз тези дни като настана студ по лицето на земята се замислих, че идва време и за празници... Участвах във всички размени до сега и съм страшно доволна, няма да изтърва и този път. Хайде да видим дали ще се съберем  blum
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: октомври 28, 2010, 21:52:27 »

И аз съм 'за',в предишното се включих ,но така и не получиш подарък  sad Но не пречи да се запиша сега  blum Някакви идеи за срокове и какво ще избираме този път ....  blush
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: октомври 28, 2010, 21:57:08 »

Ако искате може да избираме цветя. Бих се наела с организацията, но няма да мога да си променям поста в началото.
Предвид факта, кога е декември месец - може до 20 ноември всеки да си избира цветето, което е (на лични на организатора, който и да е той, заедно с име, адрес, телефон (за всеки случай) и идеи за подарък), от 20 ноември до 25 ноември всеки да си избира на кое цвете да подарява и после вече всеки сам ще си прецени какъв подарък и кога да го изпрати. Но е хубаво все пак да има достатъчно време за това.
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: октомври 28, 2010, 22:06:32 »

Може би най-добре ще е някой мод да се заеме,ако има желание.Защото те могат да изпращат неограничен брой лс-та. Също така мод може да добави информацията в първия пост.
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: октомври 29, 2010, 10:49:33 »

Аз съм за организаторът да е модератор, за да има повече възможности.
А защо не си получила подарък, miss™, загубил се е по пощата ли? Какво е станало, че не помня...  blush

П.П. А може и да не са цветя - ако са растения (независимо какви - дървета, храсти, цветя, билки и т.н.) ще има по-богат и разнообразен избор...  girl_wink
« Последна редакция: октомври 29, 2010, 14:56:31 от menyanthe » Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: октомври 30, 2010, 10:18:15 »

Момичета понеже вие имате ограничение в ЛС, а аз съм Мод ако искате ще ви организирам Wink, но ще пиша повече в понеделник, че сега нямам много време smile Ще има пак Коледни подаръци  yahoo
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: октомври 30, 2010, 10:21:01 »

 goodpost Ще те изчакаме Маги  blum

Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #9 -: октомври 30, 2010, 13:06:41 »

Този път и аз ще се включа! Миналата година се чудех, чудех и накрая не се записах, а ме беше толкова яд като четях за емоциите, които е предизвикало у вас и избирането на подаръка и получаването съответно. smile
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: октомври 30, 2010, 16:31:22 »

 Bravo Bravo Bravo Аз тъкмо се чудех дали да не пусна вече темата!!! good

Аз също няма против да се пращат ЛС на мен, ако Маги не може!!! Wink give_rose

С радост ще се включа и аз!!! good yahoo danceg
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: октомври 30, 2010, 16:41:22 »

Ех момичета, как ми се щеше и аз да се включа, но съм сигурна че подаръка ми няма да пристигне до вас sad От тук пратих подарък по пощата на братчето ми за рождения му ден Август и още го няма sad
Активен
zlatomira__
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 457


Обичаме те малко Мишленце


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: октомври 30, 2010, 16:52:00 »

Ехааа, искам и аз да се включа
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: октомври 30, 2010, 18:44:15 »

Записвам се и аз.  yahoo От кога чакам темата heart
Имам една питанка: Каква ще е сумата на подаръка? Мисля, че 20 лв. като миналата година е добре
Като срокове, подкрепям предложението на menyanthe
Предните пъти играхме с цветя и животни. Искате ли този път да е с приказни герои? Все пак е Коледа - да внесем малко магия.

госпожица, нали ти дават номер на пратката? Трябва по него да проследят къде е и да ти дадат стойността на колета като обезщетение. Аз съм пращала по цял свят, но до сега не е имало проблем. Съжалявам, че така се е получило, но според мен не е причина да се отказваш pardon
Активен
Поли
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 464



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: октомври 31, 2010, 11:22:18 »

Ееее любима темичка yahoo И аз ще се включа, но ще изпратя моя подарък по-рано, че при мен ситуацията е по-деликатна декември месец - може да празнувам Бъдни Вечер и Коледа в болницата blush
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 28   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines