Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 23, 2024, 13:17:05

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 66 67 [68] 69 70 ... 101   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбените покани  (Прочетена 471339 пъти)
 
Rodi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1384



Моят сватбен албум

« Отговор #1005 -: юли 07, 2007, 17:14:50 »

ето и вече готовота покана за кръсниците ни smile
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #1006 -: юли 07, 2007, 21:39:29 »

Rodi много са сладки и нежни поканите  good
Не можах да разчета много текста, но с тези гълъбчета отгоре се е получило доста добре  give_rose
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #1007 -: юли 07, 2007, 21:53:45 »

Rodi много са сладки и нежни поканите  good
Не можах да разчета много текста, но с тези гълъбчета отгоре се е получило доста добре  give_rose

Наистина са много стилни!!! Bravo Bravo Bravo
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #1008 -: юли 07, 2007, 22:06:35 »

браво мила много са сладки
Активен
dessita
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 11



« Отговор #1009 -: юли 08, 2007, 14:24:41 »

Здравейте момичета! Леле колко неща съм изпуснала във форума докато се занимавам с организация по сватбата. Надявам се да ми простите Wink Ето и нашите покани http://www.takrida.com/wedding_invitation/110317.htm. А текста мислим да е този:
Ние:

Десислава Людмилова Георгиева
и
Христо Атанасов Ганчев

и нашите родители

ви каним на сватбено тържество,което ще се състои
на 22.09.2007г.
 
Радостта ни споделете и скъпи гости ни бъдете!
От ...... часа в храм ........ пред Бог ще се вречем
Да се обичаме до сетния си ден.

В деня уречен не закъснявайте
и точно в ...... часа в р-т ........заповядайте!
Веселбата ще продължи до някога в зори.

Кумуват сем.Иванина и Александър Казанджиеви

Не забравяйте до 12.09.2007г да позвъните,
Присъствието си да потвърдите.

Активен
Venera
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 114



Моят сватбен албум

« Отговор #1010 -: юли 09, 2007, 08:52:34 »

Здравейте момичета, пиша с молба за консултация Wink Онзи ден много си харесах едни покани, но исках все пак да направя сверка за цената - струват 3,30 лв. бройката. Как ви се струва? От целия каталог това са единствените, които ми грабнаха окото и сега друго не мога да си харесам, но ако цената е безумна ще търся и на други места...мислех си да ги направя сама, но точно този модел, който съм си харесала няма как да го измайсторя. Така че помагайте с мнения и  thank you
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #1011 -: юли 09, 2007, 08:58:30 »

е не знам какви са точно поканите, може да са прекрасни и цената да си заслужава........, но само за сравнение ще ти кажа, че най-скъпите които съм виждала аз бяха 2.10, то зависи и колко покани ще поръчваш, аз със 300 гости нали се сещаш........ Wink, но и по принцип си е множко!!!!
Активен
Venera
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 114



Моят сватбен албум

« Отговор #1012 -: юли 09, 2007, 09:36:31 »

е не знам какви са точно поканите, може да са прекрасни и цената да си заслужава........, но само за сравнение ще ти кажа, че най-скъпите които съм виждала аз бяха 2.10, то зависи и колко покани ще поръчваш, аз със 300 гости нали се сещаш........ Wink, но и по принцип си е множко!!!!

Мерси Фани! Ох...не знам и аз. В този каталог, който гледах най-евтината покана беше 2,40. То във Варна всичко е по-скъпо, но знам ли  crazy На нас ни трябват само  45 бр. покани, така че принципно не е невъзможно да поръчаме от тези, но ще видим, чудя се още.
Активен
abel
Сватбар
***
Публикации: 162



Моят сватбен албум

« Отговор #1013 -: юли 09, 2007, 09:43:50 »

е не знам какви са точно поканите, може да са прекрасни и цената да си заслужава........, но само за сравнение ще ти кажа, че най-скъпите които съм виждала аз бяха 2.10, то зависи и колко покани ще поръчваш, аз със 300 гости нали се сещаш........ Wink, но и по принцип си е множко!!!!

Мерси Фани! Ох...не знам и аз. В този каталог, който гледах най-евтината покана беше 2,40. То във Варна всичко е по-скъпо, но знам ли  crazy На нас ни трябват само  45 бр. покани, така че принципно не е невъзможно да поръчаме от тези, но ще видим, чудя се още.
По принцип цената е като на по-скъпички покани.
Но не е нереална - има покани и по 5-6-7 лв. smile Ако можеш да си ги позволиш и ти харесват - не се чуди - поръчвай  good
Важно е да имаш чувството, че имаш това, което искаш Wink
Стига да можеш да си го купиш - какво пък Wink good
Активен
lolita
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 205



Моят сватбен албум

« Отговор #1014 -: юли 09, 2007, 10:03:23 »

Един съвет относно поканите. Поръчвайте си задължително допълнителна бройка покани, защотото ако някой от гостите ви се откаже поради една или друга причина да присъства на сватбеното тържество, каните евентуално друг на негово място.И така поканите поне при мен, въпреки че имах резерви все не стигаха..
Активен
Venera
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 114



Моят сватбен албум

« Отговор #1015 -: юли 09, 2007, 10:17:09 »

Даам, ще видим дали и половинката ще ги хареса тези покани и ще решим. Поне не са ни необходими много като бройка и може да решим, че ще си ги позволим.

Иначе това за допълнителната бройка и аз го мислих. Засега съм си сложила  5 бр. отгоре, надявам се да са достатъчни и още повече се надявам всички, които сме поканили да могат да ни уважат.
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #1016 -: юли 09, 2007, 10:36:29 »

ето и вече готовота покана за кръсниците ни smile
Роди,интересна и красива покана good Текстът на нашите също е върху златист паус,аз много се колебаех дали да не го направим кафяв,виждам,че вашите са с такъв-доста добре се е получило!Ние в крайна сметка си останахме с черен текст smile
Активен
Rodi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1384



Моят сватбен албум

« Отговор #1017 -: юли 09, 2007, 16:43:54 »

Да ти кажа чесно ние се колебахме между този пауст и сребрист но така се получи добре- малко е по тъмен но пак е добре smile Мерси give_rose
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #1018 -: юли 09, 2007, 17:29:42 »

много ми харесва Bravo хубаво е че имате възможност да избирате цветовете на модела,който харесвате Wink на нас в София ни казаха че няма как такива и такива били моделите такива и такива цветовете тоест да се комбинира мжду различните модели и цветове nea което много ме разочарова тъй като избрахме една покана но харесахме цвета на друга и ни отрязаха зловещо Cray
Активен
Аni
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 580



Моят сватбен албум

« Отговор #1019 -: юли 09, 2007, 18:24:52 »

Можете да си изберете една покана и да я доукрасите във вашите цветове. Ние така направихме-поръчахме бели покани с пеперудки и ги доукрасихме с лилави  панделки. Сега ще ги кача в галерията.
Активен
Страници: 1 ... 66 67 [68] 69 70 ... 101   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines