Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 12:27:53

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ГОТВЕНЕТО!!!!!!!!! ЧАСТ 10  (Прочетена 162162 пъти)
 
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #420 -: януари 12, 2011, 09:23:35 »

Какъв е вкуса на булгура?
МММм като на булгур  focus ROFL Наистина не мога да ти го обясня
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #421 -: януари 12, 2011, 15:06:38 »

Момичета искам съвет,
нещата ппри нас стоят така, че милото трябва да си носи обяд на работата, но откакто е почнал кара само на гадни сухи сандвчи и аз искам да променя това. Някои може ли да ми даде идея за хранителни обеди, които не трябва да се притоплят, тъй като в неговия офис още не са направили кухня, понеже е нов sad
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #422 -: януари 12, 2011, 15:14:04 »

МОжеш да му правиш картофи по всякакъв начин, пилешки неща без мазнина, за да не замръзват, ориз, салатки.
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #423 -: януари 12, 2011, 15:35:52 »

Може да пробваш с различни баници, ако има от къде да купуваш кори. Аз преди си правех закуски с готово тесто и с различна плънка. Ако вечерта сме правили пица, и от нея съм си носила. Много е трудно това с храната, ако нямат хладилник и микровълнова в офиса. Имат ли, всичко от предната вечер става за бяд. Аз така съм си носила години наред. Но ако нямат, става много сложно.
Активен
Деница Звездица
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Публикации: 863


Dum spiro, spero!


« Отговор #424 -: януари 12, 2011, 16:50:37 »

Момичета искам съвет,
нещата ппри нас стоят така, че милото трябва да си носи обяд на работата, но откакто е почнал кара само на гадни сухи сандвчи и аз искам да променя това. Някои може ли да ми даде идея за хранителни обеди, които не трябва да се притоплят, тъй като в неговия офис още не са направили кухня, понеже е нов sad

1. Провансалска салата (варен ориз, зелени маслини, риба тон/кисели краставички, варени яйца, сладка царевица и дресинг от горчица и майонеза), няма нужда да се топли, вкусна е и засища.

2. Солени минитарталетки от бутертесто и плънка по избор (шунка, кашкавал, яйце, сирене). Има рецепта тук: http://hihonas.blogspot.com/2010/12/blog-post_28.html .

3. Домашна бъркана пица (рецептата я има тук в една от готварските теми)

4. Всякакви по-гъсти салати, които не се овкусяват - баварска, картофена, яйчена + хляб

Това се сещам на първо време.  Wink
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #425 -: януари 12, 2011, 16:54:42 »

Също така консерви с готови салатки с риба тон - има много видове.Отваряш и хапваш ,не е нужно претопляне.Всякакви видове салати - ние днес сме на зеле с моркови например
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #426 -: януари 12, 2011, 19:06:31 »

Да ама милото не яде нито яйца, нито риба тон, а студените пици не са ли гадни ? Аз довечера ще му направя салатка, ама си го познавам и само на салатки няма да кара много дълго nea
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #427 -: януари 12, 2011, 19:21:52 »

Аз нали съм досадна да кажа пак.Ако направиш картофи с пиле на фурна с минимално количество мазнина може да се яде студено, същото важи и за ориза.Това са само идеи от тук нататък може да се развихриш.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #428 -: януари 12, 2011, 19:23:30 »

Салата от леща и салата от боб  good
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #429 -: януари 12, 2011, 19:26:11 »

Напротив Маги, даже си ми много полезна, а не досадна, аз исках да му направя супичка в термос, но той ме отряза..
Инка, а тази салата от леща как smile
« Последна редакция: януари 12, 2011, 19:27:42 от госпожица » Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #430 -: януари 12, 2011, 19:52:03 »

Госпожица, понеже повечето мъже без месо не могат, за мен най-лесния начин е някакво пилешко на скара или на тефлонов тиган без мазнина със салата, картофи, леща яхния и т.н.Може да се сложи и във манджата.Хубавото е повечкото манджи да са по-гъсти, за да няма изненади.Картофи с гъби и някакъв салам или бекон, на фурна.Дори ако направиш по-гъст телешки гювеч може да си вземе.Моя мъж и боб си е носил на работа, така че всичко си зависи от него smile
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #431 -: януари 12, 2011, 20:22:27 »

Ми като салата от боб  good

Тука правят някакьв модерен вариант с нарязан вьтре лайм и кориандьр, но аз не виждам защо да не се направи с лук и магданоз  pardon
Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #432 -: януари 12, 2011, 22:42:24 »

Днес сме на манджичка картофи с ориз и мъфинки със стафиди и шоколад,но дали са хубави незная...абе щом мъжа омете вече 70% сигурно са  Girl_hide
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #433 -: януари 13, 2011, 08:27:11 »

госпожица те момичета доста идеи са ти нахвърляли.Ето няколко и от мен-боб с кюфтенца,кюфтета с бял сос,кюфтета с доматен сос,сърми,мусака,сварено пилешко месо или някакво друго със салатка,ориз със зеленчуци и разни меса или без.Според мен всичките стават да се ядат и студени.Както ти е казала Маги просто приготвяй с малко мазнина и много неща може да му приготвиш.

Дани днес си купувам булгур и мятам утре салатата,че днес съм на танци и ще съм гроги.Само да питам нали булгура не е на вкус като елдата щото елдата така и не можа да ми хареса на вкус и се отказах след третото готвене.
Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #434 -: януари 13, 2011, 10:08:21 »

Гериии неее много е вкусен и няма нищо общо със специфичния вкус на елдата(аз нали ти казах,че като правя нещо слагам 50 елда/50 ориз и така хич не се усеща...например в пълнените чушки smile )  И да нарежеш всичко много на дребно...особено магданоза...щом Йоанна снощи яде от салатата  danceg а е такова злоядо същество.
Активен
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines