Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 23:31:31

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Най-добрите фотографи  (Прочетена 171946 пъти)
 
Vikito_19
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: август 31, 2014, 16:15:04 »

Вече мога и аз да се включа  Wink
фотограф - Йордан Пачев   http://www.danhillphoto.com/
видео оператор - Христо Кънчев

Бяха с нас повече от 12 часа , снимките, видеото и фотокнигите, които ни направиха са супер. Държаха се много професионално, не се наложи изобщо да се съобразяваме с тях или да се спъваме и преплитаме. Изобщо не ги забелязвах докато снимат - после като разглеждах направо се учудвах кога точно са снимали това и това   Bravo
Активен
gerganasl
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 23



« Отговор #61 -: септември 22, 2014, 11:16:22 »

Чавдар Димитров и Георги Вачев - НАЙ-ДОБРИТЕ!
Активен
Radiant
Сватбар
***
Публикации: 233



« Отговор #62 -: ноември 13, 2014, 10:33:13 »

Искам да похваля моята фотографка Нина Николова или Nina Nikolova Photography

http://www.ninanik.com/

Прекрасни впечатления и още по-прекрасни снимки heart heart heart

Цялото ми мнение тук.
Активен
XPuCuHkaTa
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #63 -: ноември 21, 2014, 13:49:17 »

Някой може ли да ми каже дали има някакви впечатления относно сватбения фотограф Ивелин Илиев от Плевен? Благодаря ви предварително! pardon
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #64 -: февруари 03, 2015, 03:27:44 »

Този въпрос не е за тук, а за специализирана фотографска тема. Нека модераторите да го преместят, аз имам впечатления, ще ти отговоря. Но не тук за да не се развали темата за похвали и оплаквания.
Активен
Nijolovateddy
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 99



« Отговор #65 -: септември 05, 2017, 17:54:22 »

Димитър Дардов и екипът му  включително Тилко за видео в Пловдив са номер едно  10x good Bravo
Активен
Aleksche
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #66 -: януари 15, 2019, 00:27:57 »

Бях попаднала на тази дискусия и сега след като голямото събитие отмина искам да благодаря горещо на нашия сватбен фотограф - Ивайло и екипа му от https://eyecontact.bg, и да използвам възможността да го препоръчам  danceg. Малко предистория, за да разберете защо съм толкова щастлива от факта, че именно той засне нашата сватба. Мъжът ми, в нетипичен за него романтичен изблик, реши че е дошъл моментът за дългоочакваното предложение yahoo в началото на Декември, като беше категоричен, че трябва да започнем новата година като семейство. От една страна нещата се случиха лесно, но изпитахме затруднение с намирането на фотограф, който да не е със запълнен график между празниците ... Случайно попаднахме на Ивайло, но останах изключително доволна както от снимките, така и от видеото. Помогна ни с доста свежи идеи и най-вече се откликна в правилния момент за нашето младо семейство  heart
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines