Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 13:19:21

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Грижа за ноктите!  (Прочетена 87740 пъти)
 
Princess_of_the_Dawn
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1605



Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: юли 08, 2011, 11:39:32 »

Щом казвате, че Гелиша не уврежда нокътната плочка, най-вероятно и аз с него ще се направя за сватбата, не искам да го мисля като се отчупи някъде...Само трябва да разбера кои салони във Варна работят с Гелиш.
Върху него предполагам могат да се сложат и камъчета за декорация, нали? Питам, защото аз съм си харесала подобен модел:

Активен
Susito
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 131


Ще ставам госпожа :-)


« Отговор #76 -: юли 08, 2011, 14:36:10 »

Момичета не искам да си налагам мнението, но миналата седмица говорих с моята маникюристка за Гелиша. Тя е категорична, че за нищо на света няма да ми го направи. Разтворът бил доста ацетонов. Честно да ви кажа преди това бях решила, че ще го пробвам, но след нейните думи се отказах.
Активен
Lepotica
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 45


Г-жа -)


Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: юли 08, 2011, 16:39:16 »

Момичета не искам да си налагам мнението, но миналата седмица говорих с моята маникюристка за Гелиша. Тя е категорична, че за нищо на света няма да ми го направи. Разтворът бил доста ацетонов. Честно да ви кажа преди това бях решила, че ще го пробвам, но след нейните думи се отказах.

Разтворът, с който се маха Гелиша е ацетон, да....но пък основата на лака е много подхранваща. Разбира се, всеки има право на мнение и аз не искам да го оспорвам. Честно казано, само през зимата маникюристката ме е съветвала да правя почивка от 2-3 седмици, защото се е получавало изсушаване на ноктите и бели петънца. През останалото време не само, че не наблюдавам разрушаване на ноктите, а напротив- заздравяване. Удобството е безкрайно! Това е изборът ми и за ежедневието, и за сватбения ден  give_rose
Активен
Princess_of_the_Dawn
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1605



Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: юли 08, 2011, 20:13:15 »

Сега говорих с моята маникюристка и тя потвърди,че много леко се пили нокътя без да вреди на нокътната плочка и че самият лак заздравява ноктите. smile
Активен
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: юли 09, 2011, 18:01:15 »

Сега говорих с моята маникюристка и тя потвърди,че много леко се пили нокътя без да вреди на нокътната плочка и че самият лак заздравява ноктите. smile
Тогава си направи шилак, при него не се пили нокътя, за да се свали.
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: юли 09, 2011, 18:37:45 »

Аз наблюдавам, че при различните нокътни плочки и ноктопластиката дори влияе различно. На мен мивлияят добре.Ноктите определено ми се заздравяват. Но на мои приятелки пък им се скапват. Явно просто зависи.  pardon
Активен
Ивето
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 919


Мама на прекрасен син :)


« Отговор #81 -: юли 10, 2011, 08:27:42 »

Разбира се, че зависи smile всяка нокътна плочка е различна...

Princess_of_the_Dawn хайде като го направиш ще чакам снимки да видя girl_wink
Активен
kateto87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 373



Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: август 11, 2011, 21:37:51 »

 give_rose Здравейте момичета реших да ви покажа малко мои нещица, преди да забременея искарах курсовете и се занимавах с маникюр и декорация smile




 smile










Ноктопластика с гел и печати








ноктопластика с акрил


хайде стига че май прекалих smile
« Последна редакция: август 11, 2011, 21:41:32 от kateto87 » Активен
ivalinka
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 20



« Отговор #83 -: август 16, 2011, 15:52:10 »

много харесвам декорациите, особено когато са сложени върху естествения нокът, когато плочката е по-дълга си стои много добре, иначе не си падам много по ноктопластиките.
Активен
kalinda
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 19



« Отговор #84 -: ноември 10, 2011, 20:32:36 »

Щом казвате, че Гелиша не уврежда нокътната плочка, най-вероятно и аз с него ще се направя за сватбата, не искам да го мисля като се отчупи някъде...Само трябва да разбера кои салони във Варна работят с Гелиш.
Върху него предполагам могат да се сложат и камъчета за декорация, нали? Питам, защото аз съм си харесала подобен модел:



Сигурно уврежда,но това е невериоятно красиво !!
За грижата - правя си различни маски на ръцете - един път с мен, един път с глицерин и така седи десетина минути. И имам правило - на 2 седмици- няколко дни без лак l_bye_girl
Активен
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: ноември 16, 2011, 22:56:05 »

Браво, Кате, много са хубави, най ми хареса със сините цветя, френският:)
Не съм професионалистка и то ми личи,но обичам да се цапам:), сега по-рядко и само когато беба спинка.
Сега съм с това

Бях видяла нещо подобно и го копнах, само дето аз си досложих цветята.
Само да предупредя, че нямам четки и всичко си правя с четката на лака, затова цветята са ми толкова смешни, някъде даже не съм си изтрила хубаво лака smile









Активен
happy_lady
Любопитен
*
Публикации: 48



« Отговор #86 -: декември 28, 2011, 11:36:51 »

Аз винаги си слагам основа, когато се лакирам, за да не ми пожълтяват ноктите. И наистина започнаха да изглежзат много по-добре, откокто го правя. А сега ползвам и лилавия активен заздравител на перфект, че имам много слаби нокти. Ще видим дали ще помогне..
Активен
Monny
Любопитен
*
Публикации: 27



« Отговор #87 -: януари 12, 2012, 09:14:29 »

happy_lady, и мойте нокти много пожълтяват от лаковете, ще пробвам това с основата  smile
Активен
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: януари 12, 2012, 09:58:40 »

А, не се ли мажеха с лимон, за да се отстрани жълтия цвят, аз никога не съм имала и не знам. Да не би да пушите?
Активен
happy_lady
Любопитен
*
Публикации: 48



« Отговор #89 -: януари 12, 2012, 17:31:22 »

Аз не пуша, но използвам само ярки лакове и от тях ми пожълтяват ноктите, ако не сложа основа.. По-светлите или пък кафеникавите лакове не оцветяват, но виж като сложа някой син..
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines