Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 12:56:08

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 7  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Грижа за ноктите!  (Прочетена 87831 пъти)
 
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: декември 20, 2010, 14:59:17 »

Аз в петък си правих от този с водната техника, е няма такова мазане blush Реших да си сменя водата за втората ръка, милото ми сипа студена, лака не се разпростираше като хората. Резултата не мисля че си струваше усилията от 10 пръста харесвам наистина 1. За жалост нямам време сега да го снимам, че трябва да пиша един проект, а само си губя времето  girl_impossible
Пиленце твоите снежинки са много сполучливи smile
Активен
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: декември 20, 2010, 15:14:19 »

Благодаря, госпожица smile
Водният маникюр и за мен е труден, защото е малко капризен, ако е студена водата, лака не се разтваря много добре, трябва да е със стайна температура и е хубаво да имаш някаква основа лак на ноктите. при мен се получава, но така както аз бих искала.
Когато можеш качи снимки smile
Активен
marchela
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 215


very happpyyyyyyyyyy


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: декември 20, 2010, 17:36:09 »

Момичета, много ме радва че се размърда тази темичка и има и други ентусиастки като мене да си правят цветен маникюр с картинки  girl_wink Bravo
tweety bird , страхотно се е получило и комбинацията в синьо е супер, ще пробвам скоро твоя дизайн, само ми трябват нови лакове  yahoo yahoo
госпожица ,мерси за идеята със снежинките, много сладки и лесни, пробвах и ето моите как станаха  girl_wink


* Flocken.jpg (19.24 KB, 267x200 - видяно 13274 пъти.)
Активен
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: декември 20, 2010, 17:56:46 »

Браво, Марчела, като на клип4ето са smile  give_rose
Аз пък за първи път се лакирам в синьо, мисля че съм имала син лак за декорации, но никога не съм го слагала.
Сега си купих тези, син лак без блясък, син лак с много фини бляскави частици и светло син за декорация.
Понеже онзи ден си купих сините лакове плюс един между червен и портолакен цвят и един пак червен с брокатени частици, но понеже не се бях виждала в синьо реших синьо smile червеното ще го сложа за Коледа smile а сега синьо, заради снега:)
Може ли да споделите тук какви лакове харесвате относно марки. Аз в САЩ си купувах ORLY,
O.P.I. Sally Hanson, обаче тук не знам какви марки да взимам, които да са трайни, а не още на същия ден да се олющят.
Тук съм си купувала на Лумене червен лак, който ми се излющи още на първия, втория ден, а беше към не знам колко, но не по малко от 10, но не пове4е и от 15лв.
Аз съм доволна от лаковете на catherine arley,издържат по 5 дни някъде. А и не са скъпи около 2.50лв
Обаче никъде не виждам пълната им палитра или по-нови цветове или тези лъскавите, който ги водят холограмни, имат и коледни като на O.P.I.
Взех си и на S-he, но още не съм ги ползвала.
Майка ми прати по куриер печати и сега ги чакам нямам търпение да се нащракам smile Някой знае ли от коя верига магазини мога да си купя печати за цял нокът или френски маникюр като тези, защото навсякъде има само цветенца. а по интернет не ми се поръчват от БГ, някои хоря си патят и оттук не смея да си взимам.
http://cn1.kaboodle.com/hi/img/c/0/0/c0/a/AAAADJF0ZpEAAAAAAMCuCQ.jpg?v=1270943571000
http://www.hollywoodnailsupply.com/images/P/M71-M74.jpg
Тези печати са на Конад.
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #34 -: декември 20, 2010, 18:29:58 »

Аз съм много доволна от лаковете на Перфект  smile
Активен
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: декември 20, 2010, 18:34:24 »

Аз съм много доволна от лаковете на Перфект  smile
Сините са ми на перфект, сега ще видя колко време ще издържат и ще кажа. Явно излиза, че има доста качествени и евтини лакове.
Активен
marchela
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 215


very happpyyyyyyyyyy


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: декември 20, 2010, 18:48:23 »

Аз съм също харесвам Перфект и Catherine Arley,особено тези с брокат , а и съм много доволна също от Flormar (имат голямо разнообразие на цветове и ми издържат по повече от седмица с топ лак) girl_wink
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #37 -: декември 20, 2010, 19:01:46 »

Ооо да, определено! На мен Опи ми се лющи на първия ден - важна е нокътната плочка  Wink
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: декември 20, 2010, 21:02:39 »

На мен ми харесват на Bourjois, но поне във Враца ги зареждат в един магазин и са ми доста бедни откъм цветове  nea




Лореал ми харесват като цветове, но не съм ги пробвала, само съм ги виждала на стилажите  pardon А Опи и Орли ако си ги харесваш можеш да си ги вземаш и тук  Wink
Активен
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: декември 21, 2010, 11:40:33 »

Mariad, трябва да нанасяш основа и след това ОПИ, за да не се лущи, на мен не ми е падало толкова бързо, но пък ОРЛИ ми падаше бързо.
Герганчето, тук лаковете на мейбълин и буржуа в повечето магазини са остаряли и не бих си купила, явно защото на са на по-висока цена, на Лореал съм доволна, защото имат много хубаво покритие дори и с едно нанасяне.
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: декември 21, 2010, 12:36:27 »

Аз пък си имам един червен лак на avon от бързо съхнещия от които съм много доволна  blush
tweety аз се вдъхнових от твоя маникюр и намерих един туториал за много кразив зимен маникюр, за жалост е за ужасно дълги нокти, каквито аз не харесвам.
http://www.youtube.com/watch?v=2JZv99WSOmY
« Последна редакция: декември 21, 2010, 12:50:53 от госпожица » Активен
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: декември 21, 2010, 13:26:04 »

Госпожица, и без това дългите нокти не са модерни, така че дерзай, направи се и се снимай. хубав е маникюра, особено за коледно парти. Аз вече си имам печати и скоро ще се направя, но преди това имам един червен маникюр за коледа та ще видим, само ен знам от готвенето кога ще се направя smile
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: декември 21, 2010, 16:32:39 »

Аз за да ми е по издръжлив лака винаги си почиствам ноктите със спирт преди да се лакирам, за да махна мазното и също винаги слагам основен и топ лак. Снежинките хич не ми се получиха днес  nea Много съм смотанка особено с лявата ръка нищо не моге да направя, трябва да си намеря някоя сръчна приятелка за хова година или да ида на маникюр, което е по-вероятно  blum
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #43 -: декември 21, 2010, 20:03:08 »

Да да, слагам основа...къде ли не са ме лакирали, но просто на следващия ден мога да отлепя целия лак все едно е лепенка...С Перфект никога не ми се е случвало, например...  pleasantry
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: декември 22, 2010, 21:24:51 »

Пиле, аз съм много доволна от тези http://nailart-bg.com/?catalog=17 Всичко друго, която съм пробвала на бг пазар не става. Но купеното от тази фирма използвам безпроблемно вече 3-та година. Яд ме е, че сега нямам възможност да си купя още шаблони. Имам само трички  pardon

Благодаря за идеята за снежинките. Ако ми остане време и аз ще се изтипосам така.  blum
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 7  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines